Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY8.11.2010 21:25
83180 příspěvků

Obecná diskuse k bleskovkám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RaketovyZid

K čemu je vlastně to označování nových příspěvků v diskuzi, když to jen blikne a hned zmizí? 😐

• MickeyMutant

Chceš to fakt slyšet?

• RaketovyZid

Jo chci. Takhle to označení totiž fakt nechápu, protože za 1 sekundu si prostě všechny nový komentáře přečíst nestihnu.

• MickeyMutant

Je to prostě a jednoduše rozbitý, tak jako spousta dalších věcí v diskuzích. Pomalu to laděj za chodu, takže je naděje, že to za pár měsíců dosáhne funkčnosti starého formátu.

• Veskoslav

A pak to zase předělají🙂

• Tak jakpak si to Robertsovi kultisti obhájí tentokrát?

https://attackofthefanboy.com/news/star-citizen-backers-no-longer-able-to-get-refunds/

• Jelikož tady o tom nikdo nepsal článek, tak zbývá ještě nějakých 6 dní, abyste podpořili vývoj nového dílu Život Není Krásný.

https://www.hithit.com/cs/project/5081/zivot-neni-krasny-posledni-exekuce

• Jack1947

Společnosti EA a Nexon se rozhodly zrušit vývoj Titanfall Online.

Sice link na Divizi2 ale já jsem pro Nexon by to akorát znásilnil do Pejtuwyn srajdy 🤮Mimochodem chvála dokázali jste přidat titulek k reakci konečně! 😎

• Prasaak

Vedle

• iSpirit

Přestup Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu určitě neudělal radost EA, která ho plánovala s bílým dresem umístit na obal a ostatní marketingové materiály hry FIFA 19.

taky jsem na to myslel, jak to EA vyřeší, minimálně obal bych teď čekal už s Juve. No hra venku ještě není, čas na to mají.

• LV426

Přestup Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu určitě neudělal radost EA, která ho plánovala s bílým dresem umístit na obal a ostatní marketingové materiály hry FIFA 19.

Zase tak hloupě napsaná novinka, Juve má jaké dresy, růžové ? Pokud chtějí bílé dresy, nic se nemění :) A celá EA ať si stejně políbí, pořádnou hru neudělali jak je desetiletka dlouhá, zato zničit jich stihli požehnaně.

• RaketovyZid

Co je tohle proboha za trolling? Juventus má černo-bílé pruhované, Real čistě bílé. Si to aspoň vygoogluj, když nevíš jak vypadaj, ne?

• LV426

Bile s cernou ma jak Juve, tak Real, jasne ze te cerne je tam vic, ale opticky vuci vyzneni te vety je to skoro same.

• triptich

šupa. takto sofistikovaný trolling som už dlho nevidel.

• LV426

:D 

Mne prijde troling od rozhodciho co ted piska Chorvaty, kdyz se podivas na jeho barvy...

• Jack1947

The Division 2 dohrajete od začátku do konce i bez pomoci přátel.

The Division 2 dohrajete od začátku do konce i bez pomoci přátel. 

Přesně to jsem čekal... ale spíše jde o to co tam bude navíc oproti prvnímu dílu...

• Prasaak
      Na tom něco je, Jacku. Vezmeme to v úvahu. Davide? Davide, máš taky nějaký příspěvek do diskuse?
  • Lukyz
    Desperados: Wanted Dead or Alive update po 17 letech 😱

THQ minulý týden vydalo update pro 17 let starou pecku Desperados, aby běžela i na moderních strojích a OS. + přidává misi, která byla pouze v demoverzi. Navíc je teď za 0,99€, takže kdo nehrál a měl rád Commandos, tak honem ten rest dožeňte 😏

BTW dost mi chybí ty nadpisy a reakce na bleskovky 😩

• Parada, u ty hry jsem ztravil tolik hodin a pritom se nak extra neposunul : DDD
  • Jack1947
    • SalemCZ
      gratulace 24000 příspěvků 
      • Jack1947
        Děkuji 😉
    • SalemCZ
      jak vlastně dopadl nějaký ten Čech jak chtěl udělat pořádný AI?
      • ucho
        myslis toho Slovaka a GoodAI? obavam se, ze je nekdo predbehne a utrou.

a navic dokud nemame tuseni, jak presne funguje mozek, tezko muzeme tvorit umelou inteligenci. to by byla opravdu velka haluz. to, co se deje ted, je takova simulace umele inteligence, ale do inteligence to ma daleko.

• Jackoslav426
          Není nad názor experta na vše. Myslím, že se Marek Rosa právě trhá smíchy. 😂
          • ucho

já už jsem holt takový, jsem chytrý chlapec no. i nějakou tu umělou inteligenci jsem už programoval ;)

a Marek Rosa nepochybně moc dobře ví, že ho tlačí čas. a předpokládám, že jeho cílem není vytvořit umělou inteligenci jakože umělou inteligenci.

• MickeyMutant

Panic Button pracuje na Switch verzi hry Warframe. (+ video)

Myslím, že řešit sexuální zběhlost vývojáře v krátké bleskovce není zrovna dvakrát vhodné. Se samotnou hrou to prakticky jistě nemá nic společného a lze odůvodněně předpokládat, že většina vývojářů pro Switch bude stejně jako pan Button bez podobných zkušeností, takže na tom nakonec není ani nic mimořádného. Tak proč do toho zbytečně zabrušovat?
    • victor
      😂 Jo ten panic ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit