Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY8.11.2010 21:25
82843 příspěvků

Obecná diskuse k bleskovkám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • upraveno Counter-Strike: Global Offensive bude mít nové UI

Nejspíš brzké době se hráči CS:GO můžou dočkat nového menu a lehce pozměněného interfacu. Už teď si ho hráči můžou vyzkoušet na offline server, nebo privátních v betě. Counter strike blog

• Spekulace: Na webu VG24/7 vyšel článek, který tvrdí, že Red Dead Redemption 2 vyjde i na PC.
    Usuzují tak na základě LinkedIn profilu jednoho z vývojářů Rockstaru, který si mimo jiné do portfolia uvedl Red Dead Redemption 2: PS4/Xbox1/PC 

Tak co? Podle mě to takovej nonsens není, prachy RS určitě nesmrdí 😎
    • Asi jim prachy smrdí, když nebyli schopni udělat remaster prvního dílu na PS4
    • Vydavatelský model á la GTA V se jim celkem vyplatil čekal bych něco podobného.
    • Po zkušenostech s GTA5 bych se taky přikláněl k tomu, že ano.
      • GTA ale je původní pc série a za to Red dead neměl ani jeden díl/port. Je to ovšem možné... že bude i když by to nedávalo moc smysl.
    • Možné to je ale pak by neměli nic exkluzivního jen na konzole, možná že bude por RDR1 aby byl rovnou druhej díl se mi moc nezdá 🙂
  • upraveno https://www.hithit.com/cs/project/5081/zivot-neni-krasny-posledni-exekuce
  • Zkoušel někdo Summer sale hru na Steamu?
  • Shadowrun Returns na Humble Bundle zdarma

Pokud máte po letošní E3 akutní nedostatek kyberpunku v krvi, tak doporučuji zajít si na stránky stránky Humble Bundle, kde si právě můžete (pokud ho již nemáte) přidat do sbírky na Steamu kyberpunkové tahové RPG Shadowrun Returns a to hned v Deluxe verzi s nějakými těmi bonusy navíc (soundtrack a krátké příběhy ze světa).

Čas na to máte tuším do 23.6. do 7 odpoledne.

Přeji příjemnou zábavu:)

• upraveno Nejsem řidič, tak se chci zeptat vás...

Jak vnímáte dodržování silničních pravidel ve hrách jako GTA? Je to uděláno reálně? 

• Semafory a dopravní policie fungovala jen v prastaré Mafii .V GTA  je chování policie díl od dílu horší a vše tíhne k arkádě místo reálného chování . No a slavný Truck simulátor  funguje asi tak , že když zdemoluješ několik aut před sebou , tak ti naskočí statická obrazovka s pokutou bez toho aby tě vůbec zastavovali policisté ...mám ten dojem , že teď už ti to strhává peníze automaticky jen s rolujícím textem aby te to pro jistotu ani  moc nevyrusovalo ;)
    • Nevidel jsem hru kde by AI dokazalo jezdit alespon trochu jako ridic v opravdovem provozu ale je fakt ze jsem nezkousel Eurotruck tak nevim jestli to tam neni treba o fous lepsi. V GTA to funguje jako kulisa kdyz clovek jede rychle a honi se s policajtama ale kdyz clovek zkousi jet podle predpisu tak je to docela na prd.
    • Jo pravidla jsou nastavený správně, ale to co tam provádí AI je věc druhá.
    • upraveno Žádná hra nemá reálné silniční předpisy, tedy až na přittaženou za vlasy trochu MAfia ale ve 30átejch letech to asi bylo trochu jiné.

• Mistrovství světa fotbal.

Sází tu někdo pro pobavení a větší šťávu při maču? :) Mně včera krásně vyšly všechny zápasy, dneska mi před chvilkou vyšlo Dánsko-Austrálie, dal jsem plitchtu :) A na večer mám stejně tak danou plitchtu na Argentinu. Akorát mě mrzí, že jsem nestihl vsadit na Mexiko, bylo mi uplně jasné, že skopčáky dají a byl tam nádherný kurz :( 

Co vy? Pochlubte se pokud je tu nějaký fotbalový fanda :)
    • upraveno Ja su velkej fanda fotbalu,  sleduju ms,  chodim na nasu ligu,  ale nevsazim protoze su nato uplne levej :D  a nikdy sem snad nevyhral.  Zhruba pred deseti lety sem vsadil na zapas Sparta: Ajax,  Sparta byla v te dobe snad pata v lize  a na Ajax kurz 2.6,  no dal  sem litr na  Ajax  a co myslis...  1:1 :D 

Jinak vecer budu fandit Chorvatum :) 

• Tak už je jasné z kama pramení výhrůžky násilím a příklon k ultra pravici, chodíš na náš fotbal.. 😀 rejpnout jsem si musel, se to úplně nabízelo, sry..

Fotbal jako hru mam rád, ale čím dál tím více mě vytáčí simulanti a rozhodčí, co jim to neustále baští.. fandíme tradičně Anglii a už by mohla ten titul konečně urvat, když je polovina hráčů z Tottenhamu. 😍

• Ubožáky jako Pepe bych dodatečně trestal za simulování aspoň jeden zápas stopka vždycky.

Anglie a titul? Čoveče klid, mokré sny jsou hezká věc, ale tohle bude tvrdé probuzení do reality :D
      • Taky fandím Chorvatům :) ale mám vsazenou tu plichtu, jsem id*ot, měl jsem dát ten poločas jak jsem chtěl :D Ale třeba to ještě padne .. 

Já taky nevsázím, jen když je Euro nebo MS, tak občas a vždycky za dvacku jenom :) Euro minule vyneslo z dvacky 600kč celkově :D Jednou jsem dal docela velký tiket, kde bylo xy zápasů, z 20 skoro litr mohl být, všechny zápasy ok, poslední zápas Real dostal v poslední minutě gol na 1:1 ... jsem myslel, že mě jebne tenkrát :)
        • Omg, že já nedal natvrdo na ty Chorvaty :( Ta Argentina je tak neschopná. Chtěl bych finále Mexiko Chorvatsko, to by byl match :)
    • už si na seznamu hazardních hráčů, gratuluji.
  • Létající auta v <strong>Cyberpunk 2077</strong> nepůjdou ovládat, budou ovšem hrát klíčovou roli v misích.

To je ohromná škoda ☹
  • Jak jsem tu před dvěma týdny prorokoval, tak se stalo. Xenonauts 2 vstoupili na Kickstarter.

• nenabízí, bleskaři, nenabízí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit