Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9

    Koukám, že diskuse v bleskovkách taky dobře umřela. Ten design ty diskuse hrozně skryl.

    • SalemCZ

      ono jak koukám tak se sem na diskuzi nedá ani proklikat, mě se to teď povedlo díky Google

      • SalemCZ

        jako komunitu tímhle krokem tak trochu zazdili, oni místo toho udělají Discord

      • Mart9

        Já sem po dlouhém bádání našel cestu dole přes patičku Napište nám a odsud se dá prokliknout na rozcestník diskusí. Je to hrozně špatně.

        • SalemCZ

          jako komunitu tímhle krokem tak trochu zazdili, oni místo toho udělají Discord

  • Lukyz

    Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint: Developer Update

    Upcoming New Content

    Our next round of upcoming new content is actively being worked on by our production team (alongside Episode 3 and the next class). We’ll have more information to share closer to the release date. Stay tuned!

    • AI Teammates - Expected Release: Summer, 2020

    • Live Event 2 -  Expected Release: Summer, 2020


  • SalemCZ
    • SalemCZ

      PS už se dá registrovat do bety

  • MidnighT91

    Další hrou zdarma na Epic Games Store je skutečně Civilization VI.

    Gta 5 se mi nepodařilo dostat ani na dvou ruznejch účtech. Zkoušel jsem i tor a vpn. Psalo to že už nemůžu aktivovat víc her i přes to že na jednom účtu je jedna hra a druhej jsem založil čistě kvůli tomu. Resetovat router taky nepomohlo a podpora mě od začátku té gta akce ignoruje. Takže to je prosím jejich služba.


    Btw: zkoušel jsem to každej den.

    • omiklon

      Já to claimnul předposlední den, přestože stále nemám nastavené to dvoufázové ověření.. 😐

  • Veskoslav

    Kdo nezaregistroval, tak v Game Pass od MS je Mechwarrior 5: Mercenaries, co vyšla loni na začátku prosince:)

  • Coffin.Corner

    V předběžném přístupu vyšel modul Supercarrier pro DCS World, což by žádný pilot F/A-18 a F-14 neměl minout. V ceně je i vylepšený model letadlové lodě Admirál Kuzněcov a letoun Su-33.

  • lipkozzi

    Chystané oživení značky Saints Row se v tichosti přesunulo na příští fiskální rok duben 2021 až březen 2022.

    F**k

  • MidnighT91

    Tiscali má něco s mailem ze spusty stránek mi vůbec nepříjdou maily přitom z těch samejch stránek u gmailu není problém...


  • MidnighT91

    Mám otázku ohledně AC odyssey která by mohla rozpoutat zajímavou diskuzi. Začal jsem hrát Fate of Atlantis a první věc co upoutala mou pozornost byla obrovská planeta (možná Jupiter?) v těsné blízkosti Elysia. https://postimg.cc/xqd7WHDW hledal jsem informace na netu ale nikdo se o tom nezmiňuje. Znamená to že Isu postavili Řecké "nebe" na jednom z měsíců jupitera a dlc se tím pádem odehrává na jiné planetě!?

    • Vskutku zajimava diskuze:)

      • MidnighT91

        Jo tahle stránka je mrtvá, co se komentářů týče. Cenzor všechny znechutil tak každej odešel na zing a hrej

        • omiklon

          Na Discordu to žije víc!

    • MidnighT91

      Btw: Sorry myslím že ten fotorežim tam z nějakého důvodu sám přidává film grain efekt udělal jsem několik fotek a všechny vypadaj stejně.

  • MidnighT91

    Další hrou zdarma od Epicu bude podle uniklého obrázku Civilization VI.

    Už 3 dny se z nich snažím dostat password reset mail protože mě bez toho nenechají přihlásit a podpora to ignoruje. Takže jo Epic jsou ku***...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit