zavřít
...

Bleskovky

Obecná diskuse k bleskovkám

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2032 Starší

 • LV426 tiscali.cz
  0 souhlasí, 18 nesouhlasí
  16.1. (1 den)

  reagovat

  • cmd (inkognito)
   3 souhlasí, 1 nesouhlasí
   ze aky bugfest...ale obcas aj daco vtipne tam bolo
   včera v 13:57

   reagovat

   • LV426 tiscali.cz
    1 souhlasí, 8 nesouhlasí
    Já to předtím poskákal a asi jsem měl štěstí, že jsem trefil vtipné situace, když jsem se na to pak díval na celé, tak jo, některé jsou tam kraviny a je jasné, že většina je z casual her s noobama. Ale bugfest? Nevím z jaké fáze hry ty videa jsou, ale já v té hře mám 2+k hodin a na bugy narážím naprosto sporadicky. Na na jak je ta hra komplexní co se zničitelnosti a různorodosti abilit u postav týče, tak je to pecka, takové PUBG by se mohlo učit a to tam jen běháš...
    včera v 15:12

    reagovat

    • Jack1947 tiscali.cz
     0 souhlasí, 0 nesouhlasí
     Ty srovnáváš Battle royale s SIege ? ne počkej ani jedna z her není realistický vojenský simulátor lol.
     včera v 15:23

     reagovat

    • Draken69CZ tiscali.cz
     3 souhlasí, 1 nesouhlasí
     2k hodin to už je masakr, co je hlavní důvod že tě to i po tolika hodinách stále baví?
     včera v 16:51

     reagovat

     • Jack1947 tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Tak se to dá chápat není co hrát :( takže to drtí každej den minimálně 4hodiny *3*
      před 11 hod.

      reagovat

     • LV426 tiscali.cz
      1 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Hratelnost. Každá hra je uplně jiná, spousta skvěle navržených map a agentů, kteří mají specifické schopnosti, všechno je nádherně vybalancované. Taktické možnosti nejen díky zničitelnému prostředí jsou unikátní tady v té hře. I po těch 2200 hodinách kdykoli zapnu novou hru, tak mě ta hra neskutečně baví. Teda hlavně když hraješ s vlastním týmem, hrát to s náhodnýma noobama je utrpení, protože ten ranksystem je opravdu naprosto retardovaný tady v té hře. Stěžuje si na to víc a víc lidí a Ubisoft s tím nic nedělá. Každá lama co vůbec nemá šajnu jak hrát má gold nebo platinový rank snad už :( ....
      před 11 hod.

      reagovat

      • Jack1947 tiscali.cz
       0 souhlasí, 0 nesouhlasí
       Mám pocit že to s tím rankem má tak nějak každá hra která má ( tedy v dnešní době každá) MMR debilní systém.

       bohužel se to asi nedá zlepšit, protože to není v lidských silách.
       před 11 hod. upraveno v 17:23

      • LV426 tiscali.cz
       0 souhlasí, 2 nesouhlasí
       Všechno jde když se chce. Proč myslíš, že se to nedá zlepšit, naopak dalo by se to udělat velmi jednoduše. Stačilo by, aby hra zohledňovala víc proměnných, než jen výhra/prohra... aspoň ten pitomý level, protože fakt mě může dojebat, když třeba já mám lv320 a jsem v té hře už velmi zkušený a hodí mi to do týmu nováčka, který tam má sotva sto hodin, teprv se rozkoukává co a jak funguje, nezná pořádně mapy, nemá koupené agenty a nic.. jak se pak s takovým člověkem chceš domlouvat na taktice a dalších věcech? To prostě nejde. Neříkám, že vyšší level automaticky znamená lepší hráč, ale aspoň už je šance, že třeba bude znát mapy. + zohlednit ještě jednu 2 další důležité věci co se obecné "kvality" hráče týče a hned by ten matchmaking vypadal jinak ...

       Ubi je prostě banda de....tů, tolik věcí by tam šlo ještě zlepšit a šlo by to tak jednoduše....
       před 11 hod. upraveno v 17:32

      • Jack1947 tiscali.cz
       0 souhlasí, 1 nesouhlasí
       Nejde to z toho důvodu protože většina her se snaží dělat takzvanej 50% 50w/l tudíž musíš někdy prohrát víc než vyhrát dostat tým s nooby když máš smůlu tak ti to hodí několik her po sobě, kdyř třeba hodně vyhráváš tak hned musíš prohrát aby tě to neomrzilo. Když se ten systém snaží být /fair/square a prostě neumí odhadnout skill ani zkušenosti.

       Já myslím že ani Ubi neví jak to funguje a proklýnám toho kretééna co to vymyslel. Prostě typ her v Mp které tě nepřímo strkají do hraní v grupě. Tedy za předpokladu že chceš mít lepší hru. Třeba nevím, War mode v COD WW2 pár her vyhraji a pak mám v týmu samé nízké levely - a to to nehraji každý den a jak mě to začne sráát ale co nadělám. Nic, to samé OW a v COD WW2 se po každé podobné hře ptají jestli sem měl zábavu pokaždé dám ne a prd *16* *10*

       Prostě MMR a hidden elo něco si o tom přečti tyhle hry jsou prostě stvořené na to mít kamrády než se trápit sám a nebio potom se nerozčilovat že máš v týmu samé nooby.

       Když by to bylo tak jednosduché tak by to uměli - jednoduše ale je tam hrozně faktorů ne nesnažím se to omlouvat jenom uvádím věci na pravou míru. Kdyby se to zaobíralo jak Levelem a skillem ale to se možná točí více až v vyšších tierech/rancích v těch nižších se to musí protrpět.

       Prostě ten systém nefunguje tak jak by měl ale kdyby fungoval určitě by ubylo o hodně více toxicity.
       před 11 hod. upraveno v 17:42

      • LV426 tiscali.cz
       0 souhlasí, 0 nesouhlasí
       Jde o to, že většina hráčů jsou vždycky noobové a když hraje 10 noobů, tak 5 jich vždycky vyhraje. Takže 5 nůbáků máš vždycky naboostěných nahoru až k těm lepším hráčům a ti pak trpí, protože jim to do týmu dává tyhle naboostěné neužitečné případy, kteří jsou v týmu jen do počtu a zaviní potom prohru celého týmu. Kolikrát stačí jeden noob ve vyrovnané hře a kvůli němu 4 dobří hráči prohrají, protože tam ten pátý prostě chybí.

       To je na delší debatu, toto je prostě typ hry, kde jsi závislý na kooperaci celého týmu tj. 5ti lidí a musíš používat mozek + musíš znát mapu nazpaměť atd. a jakmile máš v týmu byť jen jednoho slabšího, nějakého naboostěného nováčka, který se má učit někde v bronzu nebo copperu a místo toho hraje s goldama/platinama, tak je to prostě špatně. Nízký level už z principu nemůže být dobrý hráč, protože nezná mapy, natož další věci.

       RB6 je uplně jiná hra, než nějaký CoD, OW apod., to vůbec nemůžeš srovnávat.
       před 11 hod. upraveno v 17:46

      • Jack1947 tiscali.cz
       0 souhlasí, 0 nesouhlasí
       To je přesně jako v OW 1 debílek a je zkažená celá hra a já už docela dost odmítám, carrynout hru kvůli jednomu trotlovy.

       Já vím no ale prostě efektivní řešení krom stálé party nebo aspon duu není a asi nikdy nebude. Solisté budou vždycky trpět na úkor dementtů a noobů... co at už schválně nebo neumyslně kazí hjru aškodí to oboum táborům.

       Jiná hra ale podobnej princip, věz že v COD WW2 je to kolikrát polovina týmu co ví kulové... a to se bavíme o hře nikoliv o ranked které ani zkoušet nebudu. Prostě typ her kde je nutná spolupráce a někdo odmíttá neumí je to dementt bude vždycky taková jaká je když budeš hrát solo. Takže máš 2 možnosti bud mít tým a nebo hrát nezištně a bez cíle.

       Já taky nečekám že to nějak vyřešíme jako zten reprezentativní vzorek my stačilo zahrát si tu Free weekend - Ještě jedna věc je a možná se týká i RB6S protože to je u většiny her - že když začináš hrát a si nízký level tak ti máš většinou lepší týmy a postupem času když už hraješ déle tak máš poměr her více s nooby/ podstatně horšími hráči i když dle WIldlands to nebude případ Ubisoftu. Jetě je možné ale to je spíš taková jen sperkulace/doměnka nevím že vyšší ranky zpravidla jsou brány více v potaz nad těmi nízkými už vyvojáři většinou zlomí hůl a dál se jimi nezabívají.
       před 11 hod. upraveno v 17:54

 • MickeyMutant tiscali.cz
  7 souhlasí, 0 nesouhlasí

  Prodeje Kingdom Come: Deliverance

  Kontroverzní způsob propagace zvolili ve Warhorse na svém a Danově twitteru. Chybně píšou, že Kingdom Come je na Steamu 12. nejprodávanější/nejpředobjednávanější hrou (Kingdom Come: Deliverance is 12 best seller in the world on Steam ! :) Keep it up !).

  I přes upozornění Jána Ilavského (tvůrce hry Chameleon Run) a jiných diskutujících, že se jim zobrazuje nejspíš lokální žebříček, určitě ne světový, a že na světě se KC pohybuje někde v druhé půlce první stovky (v současné chvíli na 75. místě), se už víc než den nikdo k opravě tohohle omylu nemá.
  16.1. (1 den) upraveno v 21:17

  reagovat

  • PreidaQ tiscali.cz
   2 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Když jsem náhodou procházel Danův FB kvůli jeho názoru na prezidentské volby, tak jsem narazil na tenhle příspěvek.
   Takže DV zřejmě tuší, ale jistý si není.
   16.1. (1 den)

   reagovat

   • ucho tiscali.cz
    2 souhlasí, 2 nesouhlasí
    no a koho teda volil?
    16.1. (1 den)

    reagovat

    • PreidaQ tiscali.cz
     1 souhlasí, 3 nesouhlasí
     Neříká přímo. Ptá se lidí, aby si tipnuli, ale odpověď už neposkytuje. Vzhledem k jeho protievropským a protiimigračním postojům a slabosti ke zbraním bych řekl, že Hynka.
     16.1. (1 den)

     reagovat

     • ucho tiscali.cz
      0 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Hynek by byl u něj logická volba, ale proč to házet někomu, u koho bylo dopředu jasné, že nedostane ani 5 procent? Člověk tím sice vyjádří svůj názor, ale ve svém důsledku je to prostě vyhozený hlas. Pokud by takto Dan uvažoval, komu by to dal potom? :)
      16.1. (1 den)

      reagovat

      • PreidaQ tiscali.cz
       0 souhlasí, 2 nesouhlasí
       No dalším studiem jeho FB docházím k názoru, že mu příliš nevoní ani Zeman ani Topol. V takovém případě bych za sebe odhadoval, že to nakonec se skřípěním zubů hodil Zemanovi.
       16.1. (1 den)

      • ucho tiscali.cz
       2 souhlasí, 2 nesouhlasí
       v nějakém příspěvku tam měl ale i narážku na jeho zdraví, takže si zřejmě uvědomuje, že už toho Zeman moc neutáhne. takže podle mě neposkytl dostatek indicií :D
       16.1. (1 den)

     • lilek (inkognito)
      8 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Dvě třetiny uprchlíku, kteří přijdou do Čech jsou Ukrajinci, takže je úplně irelevantní řešit nějakých pár Syřanů. Jestli ani tohle Vávra neví, tak ámen s ním. Nejsme Německo...
      včera v 07:26

      reagovat

      • LV426m tiscali.cz
       3 souhlasí, 11 nesouhlasí
       To je ale hloupy nazor hloupeho slunicka, takove jako ty zavrit za vlastizradu predem.
       včera v 11:12

      • lilek (inkognito)
       4 souhlasí, 0 nesouhlasí
       Hloupí a nevzdělaní lidé mají potřebu takhle označovat skupiny. Ty dáš Republice méně než ten Ukrajinec.
       včera v 15:21

    • Mart9 tiscali.cz
     0 souhlasí, 14 nesouhlasí
     Není důležité, koho volil, ale koho bude volit. Já jsem volil Fischera kvůli tomu, aby se Drahoš nedostal do druhého kola proti Zemanovi. No a teď jsem započítaný ve všech statistikách jako ten, co ve 2. kole bude volit Drahoše. H o v n o .... A Dan Vávra má dobré názory, proto jsem přesvědčen, že i on bude volit pana Zemana. Svým způsobem jsou si podobní tím, jak se nebojí říkat své názory.
     včera v 09:52

     reagovat

     • skaven tiscali.cz
      5 souhlasí, 1 nesouhlasí
      nj, cesi sa nevedia dockat statneho pohrebu. aj to je dovod volit Zemana *1*
      včera v 11:14

      reagovat

     • lilek (inkognito)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      To máš od rodičů? Tak vzkazuji, že v Kosteleckých uzeninách dneska mají levnější Vysočinu - sice maso z Polska ale ta cena je fajn, ať upalují tedy...
      včera v 15:23

      reagovat

   • MickeyMutant tiscali.cz
    2 souhlasí, 2 nesouhlasí
    The tweet is loosely based on a true story.
    16.1. (1 den)

    reagovat

  • ucho tiscali.cz
   0 souhlasí, 2 nesouhlasí
   no čekat teď nějaké velké prodeje je čiré šílenství.
   16.1. (1 den)

   reagovat

 • Lukyz tiscali.cz
  5 souhlasí, 0 nesouhlasí

  Two Point Hospital

  Ex-vývojáři ze studií Bullfrog a Lionhead právě oznámili vydání duchovního nástupce Theme Hospital! *14*
  Dle Steamu hra vyjde na podzim 2018. *8*
  16.1. (1 den) upraveno v 16:36

  reagovat

 • skaven tiscali.cz
  1 souhlasí, 4 nesouhlasí
  Playerunknown battlebug uz nieje early access

  klik
  16.1. (1 den) upraveno v 11:17

  reagovat

 • jentak (inkognito)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí

  The Red Solstice

  na humble docasne zdarma...
  16.1. (2 dny)

  reagovat

  • Jack1947 tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Jsem si všiml no a to asi nebude pro každého... i já jsem nejdříve neveděl co to je na druhou stranu jsem dlouho nehrál podobnou izometrickou blbinu ( teda hrál ale kvalita byla spíš podprůměrná až průměrná)
   16.1. (1 den)

   reagovat

 • Veskoslav tiscali.cz
  1 souhlasí, 7 nesouhlasí

  Nintendo se zatím o 4k rozlišení a virtuální realitu nezajímá. Pokud by dělalo to, co ostatní, bylo by prý (kvůli menší velikosti firmy) odsouzeno k zániku.

  A není to tím, že na to fakt nemá absolutně žádný přístroj a naprosto rezignovalo na to mít výkonné stroje jako mělo kdysi v porovnání s konkurencí? Což bohužel bylo Nintendo GameCube a to je už nějaký ten pátek v herním nebíčku.
  15.1. (2 dny)

  reagovat

 • Kravicka facebook.com
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí

  Neoficiálně: Microsoft pracuje na systému "Kariéry" pro Xbox One. Odměnou za splněné úkoly budou zkušenostní body, prestižní ranky a bedny s doplňky pro vašeho avatara.

  Lootboxy pro xbox system ?
  14.1. (3 dny)

  reagovat

  • Jejdasek (inkognito)
   2 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Presne tohle jsem na konzoli potreboval, da to hrani uplne jiny rozmer.
   14.1. (3 dny)

   reagovat

 • SalemCZ tiscali.cz
  3 souhlasí, 2 nesouhlasí
  můžu se jenom tady lidí zeptat taky máte na youtube v trendech ruská videa?
  13.1. (4 dny)

  reagovat

 • LV426m tiscali.cz
  3 souhlasí, 10 nesouhlasí
  13.1. (4 dny)

  reagovat

 • homeles8 tiscali.cz
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí

  Best of Indián

  Jaká je podle vás nejlepší hra, kde můžu hrát za indiána, popřípadě strategii za indiány?
  11.1. (6 dnů)

  reagovat

  • jamar28 tiscali.cz
   2 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Medieval II Total War Kingdoms, Europa Universalis IV některé díly Civilization.
   11.1. (6 dnů)

   reagovat

  • 0011 tiscali.cz
   3 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Původní Prey (2006), Street Fighter (postava T. Hawk), strategie ti neporadím
   12.1. (5 dnů)

   reagovat

   • SalemCZ tiscali.cz
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Julie z Tekkena byla lepší než T.Hawk
    12.1. (5 dnů)

    reagovat

    • 0011 tiscali.cz
     0 souhlasí, 1 nesouhlasí
     No rozhodně vypadá líp *1* stejně tak jsem mohl napsat Nightwolfa z Mortal Combat, ale SF je nejlepší bojovková série tak jsem vypsal jenom jednoho zástupce z bojovek
     12.1. (5 dnů)

     reagovat

     • SalemCZ tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Neni :D
      12.1. (5 dnů)

      reagovat

      • 0011 tiscali.cz
       0 souhlasí, 0 nesouhlasí
       Názor ti neberu, ale každá bojovka která vyšla po revolučním SF 2 z něj vychází, Tekken měl vždycky lepší grafiku a hezčí waifus *3*, o tom žádná s tím souhlasím i jako přiznaný SF fanboy, ale když už opráším arcade stick je to hlavně na SF ale v poslední době mě chytnul Pokkén Tournament, který má blíž k Tekkenovi
       12.1. (5 dnů)

      • SalemCZ tiscali.cz
       0 souhlasí, 0 nesouhlasí
       Tak Pokkén, myslím dělali lidi co Tekken už podle názvu.Tak jdem hrát SFxT :D
       12.1. (5 dnů)

      • 0011 tiscali.cz
       1 souhlasí, 0 nesouhlasí
       Sorry teď budu znít jako srab ale steam dávám jenom lidem co znám osobně, mimo jiné i proto, že ho v rodině používáme místo skypu (takže můj friendlist není zrovna nejdelší) a navíc tuhle hru ani nemám, ale dej určitě šanci pokud ti nevadí retro a jestli si nehrál SF Alpha. Žádná část série před tím a bohužel ani potom ti nedala tak absolutní kontrolu nad ovládáním. Hrával jsem to s kámošem který v ní byl opravdový mistr a bohužel musel nechat hraní obecně kvůli šlachám *9* ale to už je fakt dlouho, to snad steam ještě ani nebyl a on to měl origo na CD, to už dneska snad ani na PC neseženeš možná na ebay
       12.1. (5 dnů)

      • SalemCZ tiscali.cz
       0 souhlasí, 0 nesouhlasí
       to měl být for jako že kompromis.
       13.1. (4 dny)

  • Tilwaen tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Za (polo)indiána hraješ třeba v Assassin's Creed 3, ale moc to nekoreluje s označením "nejlepší hra". Strategii ti taky neporadím.
   12.1. (5 dnů)

   reagovat

  • Scarecrow (inkognito)
   3 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Empire: Total War s rozšířením The Warpath, tam máš kampaň za několik indiánských kmenů *3*
   12.1. (5 dnů) upraveno v 10:33

   reagovat

  • vymeklamoc tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Mortal Kombat 3. Lepšího indiána jsem od té doby neviděl v žádné hře.
   16.1. (1 den)

   reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2032 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.234.45.10.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.