zavřít
...

Bleskovky

Obecná diskuse k bleskovkám

Novější 1 2 3 4 5 6 7 1982 Starší

 • lol (inkognito)
  3 souhlasí, 5 nesouhlasí

  masakr

  bonusweb.idnes.cz/sta...in_srp

  největší herní tunel historie.
  včera v 16:01

  reagovat

 • Mighty (inkognito)
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí

  John Romero prodává přes Ebay originální diskety se hrou Doom II.

  Heh, to už bych ani nenainstaloval :D
  včera v 14:35

  reagovat

  • omiklon (inkognito)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Kdyz je rec o Romerovi, nemel von ty nahodou zmontovat demo pro ten svuj slavny nakopavac???
   včera v 19:01 upraveno v 20:30

   reagovat

 • vymeklamoc tiscali.cz
  3 souhlasí, 3 nesouhlasí

  Majitelé původních PS4 se nemusí bát, že by časem vycházely hry pouze na PS4 Pro. V budoucnu se Sony chystá vydat PlayStation 5, který má být klasickým nástupcem předchozího modelu.

  Tak to je snad logické, ne? To by napadlo snad jen úplného vola, že by byly nějaké PS4 Pro exkluzivní hry. A odkaz na článek v němčině je třešnička na dortu.
  včera v 12:08

  reagovat

  • Lukass tiscali.cz
   1 souhlasí, 5 nesouhlasí
   Posledni dobou se vam ty konzole nejak prodrazujou :-)
   včera v 18:26

   reagovat

   • vymeklamoc tiscali.cz
    3 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Jak to myslíš? Konzole stojí pod 6 tisíc, pokud si jednou za cca 6 let koupím novou, tak mi to moc drahé nepřipadá. Vlastně já zapomněl - u nových konzolí se musí platit za hry a to je pro české hráče nepřekonatelný zádrhel.
    před 5 hod.

    reagovat

   • Draken69CZ tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Dva týdny se mi doma povaluje PS4 Pro a 10 her, vyšlo mě to na cca 15K, není to málo, ale že bych si musel brát půjčku a být o vodě a chlebu to opravdu ne, ale chápu že ne každý to tak má.
    před 4 hod.

    reagovat

 • deathfish mojeid.cz
  4 souhlasí, 0 nesouhlasí

  Příběh Warcraftu

  Mám 3 otázky:
  1. Kdybych chtěl dobře znát příběh Warcraftu, je důležité číst i knihy a ostatní věci, nebo by stačilo si zahrát původní trilogii a pak třeba WoW. WoW příběhově navazoval na konec Frozen Throne ne?

  2. Pokud WoW pokračuje v příběhu, je stále možné se vše dozvědět tak, jak to šlo postupně a jak se postupně svět vyvíjel? Nebo to už v dnešní podobě po všech těch datadiscích není možné a každý nový datadisk pokračuje v příběhu s tím, že to, co bylo předtím už si není možné zahrát? Pokud vím, tak Cataclysm ten svět dost změnil... Ale co když bych se chtěl hraním dozvědět o tom, jak to pokračovalo po vydání WoW v roce 2004?

  3. Kdybych tedy chtěl znát příběh, čím je dobré začít? První hrou (má jí vůbec smysl hrát?), nebo něčím jiným, co se odehrávalo ještě předtím? A co film z roku 2016, ten příběh Warcraftu rozšířil, nebo mu byla nějaká kniha nebo hra předlohou?

  Je tady vůbec nějaký takový znalec, který mi dokáže odpovědět? *1*
  26.6. (1 den)

  reagovat

  • nekromant33 mojeid.cz
   8 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Na hodně otázek ti odpoví Kroniky, který nedávno Blizzard začal vydávat. Zatím jsou venku dvě (co rok to jedna) a začíná vznikem světa a aktuálně končí druhou válkou (druhým dílem strategií). Nejsou to dlouhý knížky, ale jsou napsaný čtivě a události typu War of the Ancients, kterou pokrývá 5 knížek, se Kronice povede dobře shrnout na pár stránkách.

   Pokud ti jde o to, abys mohl naskočit do WoWka, tak Vanillu (verzi bez datadisků) si zahraješ leda na free serveru, retail už má základní svět změněnej událostmi Cataclysmu. V původním WoWku se ale ještě moc na příběh nehrálo, respektive každá lokace měla takovou menší podzápletku, ale nic co by je všechno pojilo. Jediný příběhy se nejspíš vážou k raidům. Od Burning Crusade dál už to ve hře je a můžeš si to projít. U zbytku, a vlastně celkově ti pomůže youtube kanál Nobbel87, což je člověk zaměřenej přímo na lore a najdeš tam skoro úplně všechno, i shrnutí těch Kronik. Jen to není úplně chronologicky seřazený. Ono to jde i těžko, protože má událost odehrávající se během hry, ale abys pochopil úplný souvislosti, musíš vědět něco, co se v tom světě stalo 10000 let dřív. Ale Nobbel87 je určitě místo, který ti pomůže nejlíp a nejrychleji se do toho univerza dostat.

   Co se filmu týče, tak je inspirovanej první hrou a knížkou The Last Guardian. Hodně věcí mění a stojí úplně mimo. Tím, že se na něj podíváš, nic nezkazíš, ale asi bych to udělal až si prolouskáš určitý jména. Fanouškům to problém nedělá, ale neznalým moc postav ve filmu v paměti neutkví.
   26.6. (1 den)

   reagovat

   • Dworkin (inkognito)
    5 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Na filmu se mi hrozně líbí, jak zobrazuje lidskou magii. Takhle nějak jsem si vždycky kouzlení představoval - jako ovládání spoutaného živlu, kde je vidět, s jak velkou energií se pracuje a že to taky člověku může pěkně bouchnout do ksichtu, když na to přijde.
    včera v 02:20

    reagovat

  • Rihez tiscali.cz
   1 souhlasí, 0 nesouhlasí
   No, určitě si přečti knihy od Knaka jestli budeš mít čas, dobře se čtou a jsou to důležité příběhy(od Deathwingovi, Krasovi, Illidanovi a dalších známejch jmen). Pak je spousty dalších knih přeložených i u nás, jako vládce klanu nebo temný portál které většinou vypráví příběh před Warcraft 3.

   Po jejich přečtení bych si zahrál Warcraft 3 + FT. Jedničku a dvojku klidně vynech, příběh (který právě lze dobře přečíst v knihách) je jen o boji mezi lidmi a orky, bez důležitých postav (oproti knihám).

   Pak klasika wowko datadisky, tak jak vycházeli po sobě. Osobně jsem nejnovější nehrál, ale na internetu je spousty stránek pojednávajících o WoW příběhu nebo wow wiki, kde jsou lore postav (lepší jsou ty v angličtině samozřejmě).

   Určitě za zmínku stojí Komiksy a již zmíněné youtube kanály, které pojednávají o lore otázka Warcraftu. Film neurazí, ale jde dost proti příběhu a lore knih/her, většinu fanoušků to štve.

   Když to vše načteš/nahraješ/naposloucháš tak ti to poskládá velmi promyšlené universum s mnoha super příběhy a postavami
   včera v 20:13 upraveno v 20:15

   reagovat

  • deathfish mojeid.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Díky všem za odpovědi *4* Ty Kroniky zní docela fajn
   včera v 22:42

   reagovat

 • LV426 tiscali.cz
  2 souhlasí, 11 nesouhlasí

  PC verze hry Forza Motorsport 7 nabídne 4k UHD rozlišení.

  No to je krása čoveče, to je prostě nadevšechno ... *1*
  26.6. (1 den) upraveno v 20:11

  reagovat

  • ami (inkognito)
   7 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Škoda, že ta tvoje 960 to v takovéhle kvalitě nerozjede. *7* Ale tak bratránek kdyžtak založí, ne? *1*
   26.6. (1 den)

   reagovat

   • LV426 tiscali.cz
    2 souhlasí, 11 nesouhlasí
    Nepochopil, neva.

    PS: Forza 6 lítá 2560x1440p Ultra cca 140fps, tak já nevím, snad tu sedmičku rozjedu ...
    26.6. (1 den)

    reagovat

 • Mighty (inkognito)
  1 souhlasí, 5 nesouhlasí

  Activision potvrdil samostatné vydání hry Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Na PS4 vyjde 27. června, Xbox One a PC se dočkají později.

  PCčkáři už to mají jistě dohraný :D
  26.6. (2 dny)

  reagovat

 • ucho tiscali.cz
  6 souhlasí, 5 nesouhlasí

  PS Plus červenec

  PS4: Killzone Shadowfall, Gravity Rush Remastered, Child of Light

  Tak co, vyplní se to? :)
  24.6. (3 dny)

  reagovat

 • Worhammer tiscali.cz
  4 souhlasí, 9 nesouhlasí

  GTA V MODDING

  motherboard.vice.com/...-alone

  doporučuji číst i mezi řádky. Sumerovat by se to dalo tak, že RS se bojí, že ztratí prodej, tak je nějaké snažení o další existenci módů, ale zároveň THE LIBERTY CITY MOD pravděpodobně nevýjde, protože RS si bere právo, aby nikdo neconvertoval jejich soubory z jejich jedné hry do hry jiné.

  Snad jim to ten ruské družiše pomůže lépe pochopit, že jeho liberty city mod je postaven na obligátorním vlastnictví GTA IV a GTA V jako legálně drženého produktu, takže netřeba se bát nějakých ztrát. Pokud pracují na vlastním DLC LIBERTY CITY, měli by to oznámit, protože, možná jsem naivní, ale přeconvertované město od vlastních autorů musí být lepší kvalitka, ne? Takže by to všichni pochopili - já jo, peníze nerad dám, ale když už jsem utratil neuvěřitelné 2 litry za Forzu Horizon 3, která mi ani správně nefunguje a když jí spravím, tak se zase po updatu rozbije, tak si myslím, že nějaké 500 bych moh dát za Liberty City.

  //////////DŮLEŽITÉ VŠAK/////////////////

  Ne radno by bylo teď skákat radostí, nikdy nevíte, jak to bude. Chci oficiální prohlášení. Takže ještě dávejte negativní recenze, s módy nebo bez nich, stejně je to docela zlodějna - hatem na nejvýdělečnější hru světa se nic nezkazí. - Třeba pište - chceme oficiální požehnání. Kde se podělo staré: Náš zákazník náš pán, teď je to jen: kupuješ u nás, trpíš hůř než s WAREZ a nenaslouchá se komunitě, davaj peněženku bičo!
  24.6. (3 dny) upraveno v 16:37

  reagovat

  • Drasťa (inkognito)
   2 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Ty jsi Jackuv bracha?
   25.6. (3 dny)

   reagovat

   • Worhammer tiscali.cz
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Víc jsi mě urazit nemoh. A nejsem. Co se ti konkrétně nelíbí na mém komentáři? - jako vážně.
    25.6. (3 dny) upraveno v 11:54

    reagovat

    • Drasťa (inkognito)
     1 souhlasí, 0 nesouhlasí
     Nemyslim to tim co v tom prispevku pises ale ten styl jakym je to napsany je docela podobnej.
     26.6. (2 dny)

     reagovat

     • krysobijec (inkognito)
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      no jako by sis zrovna ty mohl nějak vyskakovat..
      26.6. (1 den)

      reagovat

      • Drasťa (inkognito)
       1 souhlasí, 0 nesouhlasí
       A pokud nekdo bude citit potrebu me kritizovat za zpusob jakym pisu tak s chuti do toho :D
       26.6. (1 den) upraveno v 19:03

  • krysobijec (inkognito)
   4 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Potom co trochu vyprchalo haló ohledně openIV, rockstar v neděli ráno udělal čistku a rozdával bany ve velkém. Bohužel opět něco totálně pohnojili a tisíce nevinných hráčů vyfasovalo ban a smazání veškerého postupu. Jsou toho plné stránky na oficiální podpoře s hrou. Bohužel sám jsem obětí této banovací vlny. Hru vlastním na 3 platformách, více než 1800hodin hraní v háji a R* se ani nikomu neobtěžoval napsat důvod. To je aspoň chování na úrovni no ne?
   26.6. (1 den)

   reagovat

 • Bob (inkognito)
  2 souhlasí, 2 nesouhlasí

  Steam zľavy

  Máte zálusk na niečo konkrétne alebo ste už niečo kúpili?
  23.6. (4 dny)

  reagovat

  • froztik tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Alien: Isolation, Just Cause 3 XL, Clustertruck, Witcher 3 GOTY, Mad Max, The Solus Project a Resident Evil 7. Řekl bych, že mám zase na do zimy co dělat. *5*
   23.6. (4 dny)

   reagovat

   • Lukass tiscali.cz
    12 souhlasí, 8 nesouhlasí
    Just cause 3 vuebec nekupuj, takovy smejdy nepodporuj
    23.6. (4 dny)

    reagovat

    • Jack1947 tiscali.cz
     4 souhlasí, 7 nesouhlasí
     Jenom protzože ti to nejelo tak je to šmejd náhodou je to pohodová arkáda a destrukce kterou jinde nenajdeš *4*
     23.6. (4 dny)

     reagovat

    • froztik tiscali.cz
     13 souhlasí, 10 nesouhlasí
     Ja si s laskavym svolenim koupim za svoje penize co chci. *5*
     24.6. (4 dny)

     reagovat

     • Jack1947 tiscali.cz
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Dobře děláš navíc Xl edice i s dlc. Každé +- 3hodiny.
      24.6. (3 dny)

      reagovat

      • froztik tiscali.cz
       2 souhlasí, 1 nesouhlasí
       Koupil jsem právě rovnou komplet s tím, že dvojka mě neuvěřitelně bavila. A můžu zatim říct, že paráda. Sice jsou tu a tam věci co mě štvou jako ovládání a bugy, ale celkově to prostě funguje a je to bomba. Navíc i na mém obstarožním stroji to jede relativně slušně. Koupě zatím určitě nelituju. *5*
       24.6. (3 dny)

      • victor tiscali.cz
       1 souhlasí, 2 nesouhlasí

       Dvojka Just Cassel měla kouzlo, to bylo podstatně zredukováno a natažení

       Také mne neskutečně chytnula dvojka. Geniální engine i prostředí, takže trojka byla jistá hned, jak vyšla v XL edici. No a po pravdě z cesty děje trojky sejdete záhy a poté jen osvobozuje město po městě, základnu po základně a v podstatě děláte dokolečka tytéž ůkoly s minimálními obměnami.
       Takže natahovaná nuda. Města vás omrzí brzy, vyčistíte leteckou základnu popadne stíhačku a sochu na náměstí odstřelujete už z dálky, vyskočíte na pozemní misi, přivoláte vrtulník a hajdy k dalšímu teritoriu zahalenému nepřátelskou barvou. Použití automobilů je bonus, ale nic vás k tomu nenutí a na ostrovech je stejně praktičtější letadlo či obligátní vrtulník (Mimochodem doprava na ostrovech je... řekněme jednodušší arkáda, kroužil jsem půl hodiny s plynem na podlaze po ostrově a do zácpy, či fatální kolize se nedostal :/)
       Sice pozděj je v dosahu i zimní ostrov s futuristickou železnicí a za neviditelnou bariérou na vás čeká Valker.... Ale nějak ten open world dře. A dře rlzhodně víc než v Mafii3, která to odnesla na plné čáře na rozdíl od podstatně nudnějšího Just Cause 3.
       24.6. (3 dny)

      • Jack1947 tiscali.cz
       0 souhlasí, 0 nesouhlasí
       Ještě když je osvobodíš/zničíš už není co dělat :D

       Ne takhle jsem to nebral, hrál jsem to tak nárazově dal si pár základen a vypl ( teda on mi většinu pomoh zničit kamarád) s Mafiií se to ani co se openworld týče snad nedá vůbec srovnávat lol. Tam to byla hlavní nápl hry kdežto JC jen taková čtvrteční noo.
       25.6. (3 dny)

   • jamar28 tiscali.cz
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Ten třetí Zaklínač mě taky zaujal. Stojí to za zahrání i když jsem žádný jiný předchozí nehrál a ani nečetl knihy?
    24.6. (3 dny)

    reagovat

  • Lukass tiscali.cz
   2 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Fallout 4, Dirt Rally.
   23.6. (4 dny)

   reagovat

  • Dr. Lisa Su (inkognito)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Day of the Tentacle Remastered
   23.6. (4 dny)

   reagovat

  • madPav3L tiscali.cz
   1 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Ryse Son of Rome
   23.6. (4 dny)

   reagovat

  • Drasťa (inkognito)
   1 souhlasí, 2 nesouhlasí
   The Signal From Tölva, Stardew Valley, SUPERHOT, Salt and Sanctuary,Sir, You Are Being Hunted, Dark Souls 3
   23.6. (4 dny) upraveno v 08:44

   reagovat

  • kostejnesmrtelny tiscali.cz
   1 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Starpoint Gemini Warlords. Už jsem na ni měl dlouho zálusk, ale nechtělo se mi do early accessu a teď tu na mě vykoukla ve verzi 1.1 a rovnou ve slevě *14*
   24.6. (4 dny)

   reagovat

  • Mart9 tiscali.cz
   2 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Koupil jsem Lumino City za 3,99€ a Portal za krásných 0,99€

   Mám zálusk na GTA V a Trine 3, ale obě hry by musely být ještě o něco levnější. Ale klidně si pár let počkám.
   24.6. (4 dny)

   reagovat

  • DwaR tiscali.cz
   1 souhlasí, 0 nesouhlasí
   zatiaľ len shadow of mordor (doplnenie DLC)
   možno, ale len možno deus ex: human revolution - director's cut (mám len základnú hru) a shadow warrior classic redux (svojej doby som hral warez, bolo by fajn mať orginál),

   mám plno hier, čo nestíham hrať, načo valiť ďalšie peniaze. zľavy sú prakticky stále..

   P.S.: mrzia ma mizerné zľavy na cities: skylines, kde by som si rád doplnil malé DLC (štadióny, art deco), ale hold paradox nepúšťa hry lacno.
   24.6. (3 dny)

   reagovat

  • Wet bandit (inkognito)
   1 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Koupil sem kings bounty ultimate colection. Ted jeste nejake pc ktere to rozjede
   24.6. (3 dny)

   reagovat

   • Tilwaen tiscali.cz
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    OT: Najde se zde někdo, kdo tu ultimátní edici dohrál? Já měla co dělat, abych vůbec dohrála jediné libovolné DLC, protože to zabere hrozné moře času.
    24.6. (3 dny)

    reagovat

  • jamar28 tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Attila Total War mě nějak minul, tak si ho teď kupuju za 10 éček. Portal Bundle za 2 eura musím mít už z principu. *1* Shadow of Mordor za 4 e, chci si to zahrát před druhým dílem. Banner Sagu za 5 e, o její existenci jsem vůbec nevěděl, ale prý je výborná. A nějaká ta paradoxí DLC.

   Ještě uvažuju nad Deus Ex Collection - všechny hry včetně poslední i season passu za 20 euro.
   24.6. (3 dny)

   reagovat

 • LV426 tiscali.cz
  1 souhlasí, 6 nesouhlasí

  Forza 6 na MS Store zdarma

  edit: aha, to jsem něco zaspal *1* tak či tak, mám radost ... člověk se aspoň trošku rozehřeje, než vyjde 7čka :)
  23.6. (4 dny) upraveno v 18:17

  reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 1982 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 107.22.63.172.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.