zavřít
...

Bleskovky

Obecná diskuse k bleskovkám

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2062 Starší

• MickeyMutant tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí

Dark SASI

Zapomeň na Dark Souls Remastered. Přichází Dark SASI od zkušeného týmu ruských trollů. Jen za stovku. No nekup to!
    před 21 min.

reagovat

• Worhammer tiscali.cz
    1 souhlasí, 5 nesouhlasí

Hra zasazena do nejzajímavějšího prostředí na mobil (ale i pro PC)

Je to GTA style hra zasazena do východního Berlína. Ve hře lze skutečně jet k oné velké zdi a ukrást tam třeba Volkspolizeiwagen, krom něho lze řídit i typický trabant, wartburg i fiatka. Grafika hry není na velkém rozlišení vůbec špatná. Modely budov jsou pěkné, docela dost polygonů. Textury jsou ok, osvětlení v rámci možností. Ve městě lze nalézt uličky, rozbombardované baráky po válce, hranici amerického prostoru i kočku, co vám přeběhne přes ulici, když jedete autem (skript, ale milý detail).

Co se týče jízdního modelu, mohlo to být lepší, ale také i horší. Nejlíp se mi jezdí s trabantem, nejhůř s náklaďákem. Vše ale kazí pískot gum, který se skriptativně spouští vždy, když zmáčknete (třeba i v nejmenší rychlosti) klávesu doleva/prava. Kamera auta při brzdění nepříjemně sekavě padá dolů k nárazníku auta. Při rozhlížení myší v prostoru při jízdě se kamera furt silou vrací zpátky k výchozímu bodu.

Mise jsou směšně jednoduché a krátké. Hra se odehrává jen v noci, což je velká škoda. Každopádně i přes tyto neduhy je to tak originální hra, že jí stojí za to dát šanci, kór když je zadarmo (alespoň pro PC). Hra je udělaná podle stejnojmenného filmu The Man From UNCLE.
    Hru lze hrát na PC přes tenhle odkaz (nutno mít UnityWeb Player, nefunguje na Chromu, Firefoxu a mnoha dalších, Internet Explorer mi to ale rozjel): www.manfromunclegame.com/

Chtěl bych se vás zeptat, jestli neznáte podobné hry nebo módy? Kdysi mě zaujala hra od jednoho českého umělce, která se odehrávala v Československu a hráli jste za králíky (?), zase jsem bohužel zapomněl její jméno, myslím, že se hra jmenovala hodně prostě Survival Drive? nebo něco takého. Nevzpomene si ještě někdo, jak se ta hra jmenovala?
    19.5. (2 dny)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      1 souhlasí, 14 nesouhlasí
      Proč sem dáváš odkaz na né nějak extra povedenou hru podle docela dobré 3roky staré komedie a potom ta tuna zbytečného textu ty se musíš dost nudit co ?

games.tiscali.cz/prev...289462 Myslel si tohle a důvod proč o něm nic nevíme je že je asi uložen k ledu nebo nevím... každopádně žádné nové informace už 2roky nejsou.
      včera v 00:09

reagovat

• Worhammer tiscali.cz
        6 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Ta hra je zadarmo, je dobrá, její zasazení v prostoru a čase je neobvyklé, vzhledem k mobilní platformě je to extra hra. Ty jsi tu hru stejně ani nehrál.

"a potom ta tuna zbytečného textu ty se musíš dost nudit co ?" - že to píšeš zrovna ty...
        A ona to ani tuna textu není, spíš neumíš číst rychle.
        včera v 00:37 upraveno v 00:38

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
          0 souhlasí, 16 nesouhlasí
          Jo umím ... btw bleskař je dneska v náladě a myslel že jsem napsal trolling.

Sorrry ale psát o takové hovadině která je f2p a ještě na mobil ještě stará to je fakt hodnotná informace btw nz za ten název ty sklerozo *7* Já píši krátké komenty nikoliv tuny textu protože se začínám ztrácet ve smyslu i po pár souvislých větách.

Už delší dobu pozoruji že si jeden z takovejch nejapnejch mimonků tady, ale na druhou stranu těžko říct zas tolik zde nepřispíváš. Na druhou stranu, zase je co číst a o to jde ne?
          včera v 03:18 upraveno v 03:57

reagovat

• kuRe (inkognito)
        1 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Pobavils. Za snahu ti dávám mínus, ať se ti dostane alespoň nějakého ocenění.
        před 6 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
          0 souhlasí, 1 nesouhlasí
          To musíš mít asi velkou nudu a myslím tím opravdu VELKOU! protože já nic vtipného nenapsal, mínus tu dostávám stále takže bych se mohl cítit lehce přeceněný. Nicméně jak se pořád máš a už sis konečně ujasnil jestli budeš strtégo nebo kuRe?

Nicméně doufám že ti nenaběhla žádná žilka a vše je bezbolestné i štení mých duchoplných komentářů *4* *3*
          před 6 hod.

reagovat

• Petufo tiscali.cz
    4 souhlasí, 1 nesouhlasí

No Man's Sky multiplayer

Jsem na to rozšíření zvědavý, už jen krabička s artem naznačuje, co můžeme čekat. Sean Murray byl včera při oznámení Xbox verze a multiplayeru velmi skromný a nechtěl nic prozradil - aby si zase lidé nedomýšleli věci, které ve hře nebudou. Každopádně se počítá s tím, že se bude dát hrát s více hráči - ať známými nebo neznámými - bojovat spolu, závodit spolu, stavět spolu kolonie, a to na více planetách. To zní hodně slibně.
    18.5. (3 dny) upraveno v 14:03

reagovat

• Drasťa (inkognito)
      13 souhlasí, 0 nesouhlasí
      "aby si zase lidé nedomýšleli věci, které ve hře nebudou" :D
      18.5. (3 dny)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    2 souhlasí, 12 nesouhlasí

COD Bo4

Nebude na Steamu a nebude mít regeneraci zdraví a Sp bude formou tutoriálu což je teda celkem nic moc. Na druhou stranu první 3scénáře k zombie nejsou špatné.
    18.5. (3 dny)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    1 souhlasí, 7 nesouhlasí

Skull & Bones

Nepřekvapivě i tohle pirátské MMo bylo odloženo na začátek roku 2019 :/ snad to dopadne lépe než to Sea of Thieves...
    17.5. (4 dny)

reagovat

• ringmancz tiscali.cz
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Galactic Civilizations II bez placení

www.humblebundle.com/...dition
    17.5. (4 dny)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 7 nesouhlasí

Je nom taková volovinka

bonusweb.idnes.cz/kvi...zin_oz Já teda měl 98 nebo 95% jenom proto že jsem neveděl MOSS PSVR
    17.5. (4 dny) upraveno v 04:18

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      70 % a to jsem ještě dvě odpovědi dobře tipnul. Je tam několik blbostí, které jsem viděl poprvé.
      17.5. (4 dny)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
        0 souhlasí, 3 nesouhlasí
        To je zajímavé ale já se divil až jak moc toho znám z obrázků. Možná Band of Defenders může někoho trochu znejistit. Protože většinou hry podle obrázků zas tak snadno poznatelný nejsou.

Doufám že se někdo nevyrojí s tím proč je to v spojler tagu - vždyt to pravidla nijak neporošuje" Údajně ne.. Já jsem vlastně tipl špatně Thrones of brittania ale to se nepočítá protože to zmizlo. Nicméně MOSS protože to neznám odsud jsem prostě netrefil.Netipl jsem ani jednu. Třeba u něčeho jsem chvíly přemýšlel - (Saving Mars) něco sem střelil od boku paradoxně hlavně God of war, Shadow of the colossus, Frostpunk) Monster hunterr mě trochu zarazil ale nakonec jiná hra nebyla podobná. Je pravda že ve výběru mohli zařadit i FFXV ale nevadí.

Příjemné někdy taky nějakou tuhle anketu vyhrát" to jsemi prve do toho moc nechtělo. Ono to taky asi o nečem svědčí nevyšlo letos hry která by se nedala zapomenout.
        17.5. (4 dny) upraveno v 09:31

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
          2 souhlasí, 1 nesouhlasí
          Tak mě přišlo zajímavé si ověřit, jak moc jsem schopen vytěsnit hry, které mě nezajímají. Bezpečně jsem poznal asi polovinu, ale kdybych měl napsat přesný název, procento by bylo ještě daleko nižší.
          17.5. (4 dny)

reagovat

• Inquisitor tiscali.cz
    5 souhlasí, 2 nesouhlasí

GSC Game World oznámil vývoj S.T.A.L.K.E.R. 2

Modlím se ke všem bohům aby to vyšlo a byl to důstojný nástupce.
    16.5. (5 dnů)

reagovat

• LV426 tiscali.cz
    4 souhlasí, 12 nesouhlasí

Metro Exodus vyjde až začátkem příštího roku.

Dobry no... jediná hra na kterou jsem se letos opravdu těšil ...
    16.5. (5 dnů)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    3 souhlasí, 4 nesouhlasí

Cliffy B zavřel krám

apptrigger.com/2018/0...ffy-b/
    15.5. (6 dnů)

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2062 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.198.119.26.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.