Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY8.11.2010 22:25
83932 příspěvků

Obecná diskuse k bleskovkám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass

Hraju ted Far Cry 5 a nikdy bych si nemyslel ale je to z novejch Far Cry nejlepsi dil.  Ubisoft dokonce vymyslel i zabavny mise a i vtipny situace obcas. .  Po 3 hodinach sem chtel hru zatratit,  jeste ze sem tak neudelal.  Vyzdvihnu hlavne bozi soundtrack,  a sandbox ktere je fakt skvele,  vrtulniky i letadla se paradne ovladaji a celkove hratelnost je fakt dost jina nez ve ctyrce.  Nejvetsi minus je tak paradoxne pribeh a ty debilni unosy.  Jinak ale pro me fakt prekvapeni. 

• LV426

1660Ti

Zda se, ze super, cena ok, vykon v poho a spotreba vynikajici, kdo nepotrebuje rtx...

• Jack1947

Metro není moc náročná hra erhm  ehm...

• Mart9

Akorát stojí jako PS4, která však za tu cenu nabídne více zábavy.

• LV426

Prasek si vem.

• Nintendo COO Reggie Fils-Aimé odchází do penze. Věřím že Doug Bowser bude stejně schopný, ale není to taková osobnost, někoho takového by potřebovala evropská divize, tady se akorát ví že Nintendo of Europe existuje.

• SalemCZ

ono něco jako Nintendo of europe existuje? Kdo tomu šéfuje a kde mají sídlo. Existuje i Nintendo of Afrika?

• V Německu kousek od Frankfurtu, už jsem s nima něco řešil na jejich podpoře. Evropské divizi šéfují jeden nezajímavý francouz a jeden nezajímaví japonec, normální nudný korporáti jména by ti nic neřekli. Další divize máš ameriku, Japonsko, Austrálii, jižní Koreu a přes třetí stranu - pořád nedokážou japoncům odpustit Nanking - čínu, ale tu bych moc nepočítal, i když aspoň pro ně zpřístupnili některé dobré wii hry na shield tv.

• Jack1947

Call of Duty: Black Ops 4 dostalo lootboxy. Padají z nich duplikáty i zbraně s lepšími statistikami, které nemůžete získat jiným způsobem.

Jo tak tohle je ten nový "aplikovaný systém pay3win" heh😛😎

• Jack1947

Poznáte ženské hrdinky ?

Váš výsledek: 95 %
    Náhodný kolemjdoucíAmatérZnalec > Profík <

Dosáhli jste percentilu 98,88. Odpovídali jste tedy stejně nebo lépe než 98,88 % ostatních čtenářů.

Sekjl jsem se jen u jedné odpovědi( dvakrát měř jednou řež) ale docela dobré ne ?🙂 když si vezme že některé hry jsem ani nehrál heh.

• Meow

To seš fakt dobrej, já neměl ani polovinu... Asi hraju fakt málo. :-D

• Jack1947

Jak jsem psal prostě mám pamět na hry jména a jiné věci... ani já jsem nečekal že to dám a tentokrát jsem fakt chtěl. Což je vtipné když byli hrdinové neženské/ nebo co to bylo tak jsem měl mnohem méně😉

• Tak jsem to zkusil se stejným výsledkem, seknul jsem se u Kerriganový, ale už je to dlouho co jsem hrál i druhý díl SC, kde nebyla zdaleka tak zajímavá postava jako v jedničce.

• Jack1947

Já jen zminěný BLOOD, tohle jsem věděl respkt tak nějak mi to došlo že asi nebude ani jiná možnost prostě mi tam neseděla a nehrál jsem ani jeden Starcraft😉( teda možná ten druhej díl)pak jen hOTS ale z toho to jak se ji řiká určitě nevím.

• Cvicme_v_rytme

Blood? Ale tam nikde Blood jako správná odpověď nebyla. Tam, kde byla možnost Sin, byla správně Sin. Já měl taky 95 %, ale u jedné otázky se mi rozsypala stránka, tak mi ji to asi nevzalo, ale jsem si celkem jistý správností.

• Jack1947

Já jsem právě dal Blood a pak Sin , ,mám ale pocit že tam je to podobné to mě zmázlo.

To bylo jedinné špatně jinak vše jsem měl.

• radim.zaty

žok, znalec žen!

• Jack1947

Spíše dost jednoduché mi přišlo a většina věcí z dnešní +- doby.

• omiklon

Seš kabrňák žoku!

• Jack1947

No ono spíše jde o to že znám názvy některých starších her, ale Blood mi vypadl ( spletl s SIn) jinak bych měl 100%.

• MARTASLJ19

Yakuza Kiwami dorazila na Steam.

Už drtím a dorazilo na Steam už dávno len dnes sa to odomklo. 

• Jack1947

Fingers crossed Na pokračování !

• SalemCZ

Na to že games jsou většinou tak nějak do žlutá mi přijde že ty černý náhledovky u videích, trochu mimo. A to stříbrný G mi nedává vůbec smysl, když tam dáte radši G z ikony, černý G a žlutý pozadí, se bude asi hodit víc.

• ringmancz

super je to stříbrný logo a žlutá ikonka na youtube vedle sebe

• homeles8

Whatever

• skaven

Obsidian stojí o vaše názory na tahové souboje v Pillars of Eternity 2: Deadfire

vyplnene, nadmieru spokojny

• Jack1947

tak už nezbylo nic jiného než přejít nuceně na SSD a musím říct, že to co jsem o něm slyšel byla pravda. SKutečně, fakt pecka a to mám to nejrychlejší z SATA ( njn nemám na desce M2 slot) jen škoda že cena za 480-512 je celkem vysoko nicméně to neberu jako náhradu za klasické HD ale hlavně na systém.

Předtím mi systém startoval do Win tak +- minutu ted je to kolem 30 sekund, což tomu řikám celkem rychlost! Nechám si ho na nějaké náročnější hry třeba kingdom come - ten loading byl znát. Tohle asi bude budoucnost ( a hlavně NANO technologie) i když když jsem vytáh muj již zesnulý disk z roku 2007 400gb tak jsem si řekl i ty disy tehdy byli velké jak krááva. fuj.

Ještě třeba počkat jak dlouho vydrží, když mi minulé disky drží asi 10 a více let snad to SSD taky pojede nějakou tu dobu( ona 5letá záruka snad něco znamená).

• Koukam ze Jack objevil ameriku

• Jack1947

Zase nepřeháněj, nicméně ted už budu na plotnové disky nahlížet jinak, když SSD je takovéhle.

• Hele, nepřehání. Já mám SSD v pc minimálně takovejch 7-8 let a většina okolí tak +-5 let.

• Jack1947

Jak řikám nebyl důvod měnit když vše jelo jen kvůli rychlosti, tak jedině že se mi moc neopotřebuje teda když jedu pc nonstop... uvidí se za 5let 😉

• Johnny

No mě startoval system predtim cca 40 sekund, a po prechodu na SSD asi 5 vteřin... Od začatku načítání systemu po zbrazení načtené plochy. Mam sice M.2 ssd ale rychlostma stejnej jako sata

• iSpirit

to bych chtěl vidět jak ti Windows nastartuje za 5 sec. 😂

• Johnny

Kup si M.2 SSDčko a nainstaluj tam Windows 10 a uplně v pohodě.

• Jack1947

On tě nepochopil myslel že to startuje od BIOSu ale to je nemožné žádný systém nenajede tak rychle největší brzda je ovladače!  Mě to teda najíždí taky tak nějak +-.

Co se týče disků jsem tak nějak spokojený systé m na 240gb ( nějaké hry se tam vlezou) a na ukládání 3tb ( njn víc zase dražší) nicméně věřím že jednou klíčenky busdou v pc nebo menší disky které nahradí i ty placaté a ramky" SSDčka 🙂

• Johnny

Ano, BIOS nepočítám, beru 5sekund od prvního zobrazení načítání systému až po zobrazení plochy.

• Jack1947

To není je rychlejší i tak je to pecka.

• A to jsem si myslel, že na HDD jede už jen moje máma s její plečkou z roku 2005.

• Jack1947

To ses mýlil, já to měl spíše kvůli Windows páč se mi podělali ( disk jede) tak jsem se rozhodl že si pořídím SSD.

• froztik

Tetris99

Tak už i Tetris má vlastní battle royale!

https://twitter.com/NintendoAmerica/status/1095811705089576960

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit