zavřít
...

Bleskovky

Obecná diskuse k bleskovkám

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2016 Starší

• G (inkognito)
    1 souhlasí, 6 nesouhlasí

Zaklínač

Prý by mělo být nějaké pokračování?
    před 8 hod.

reagovat

• jindra.veliky tiscali.cz
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí
    level 279
    opravdu peknej clanek "vzpoura lenochu"
    včera v 12:35

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
    1 souhlasí, 4 nesouhlasí

PS4 vs. Xbox One

Co je lepší koupit? Jde mi především o kvalitu exkluzivních her a jejich cenu. Nějaké detaily v ovládání nebo to, že jeden klient se načítá o 4,2 vteřiny déle než konkurenční mě nezajímá. Stejně jsem byl dosud jen PCčkář. Díky za odpovědi.

EDIT: A jo, jde mi výhradně o SP zážitek.
    včera v 12:08 upraveno v 12:24

reagovat

• sss (inkognito)
      3 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Tak ceny jsou víceméně podobné, musíš nakupovat chytře, každý týden jsou jsou slevy na PSN, pokud máš členství, tak se ti slevy i doublují, exkluzivity jsou na PS4, Xbox má všechno sdílené s PC, navíc MS nemá žádné First Party studia. Můžeme to demonstrovat i nominacemi na nejočekávanější hry roku 2018, kdy tří jsou Sony hry, které nikde jinde nevyjdou.

Nejočekávanější hra
      God of War (SIE Santa Monica Studio / Sony Interactive Entertainment)
      The Last of Us Part 2 (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment)
      Monster Hunter: World (Capcom)
      Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)
      Spider-Man (Insomniac Games / Sony Interactive Entertainment) Více na: doupe.zive.cz/clanek/...s-2017

Letos v nominacích na hru roku dvě Sony hry a Horizon a Persona. Navíc oznámena Ghost of Tsushima, což vypadá super. Navíc máš tu naprostou kultovku Bloodborne, stačí vyhledat youtube - Bloodborne- masterpiece a ono ti to řekne. Pak tu máš kvalitní sdílené tituly s PC. Nier, Hellblade, Nioh, které si na Xboxu nezahraješ.
      včera v 12:17

reagovat

• Ginger (inkognito)
      4 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Pokud máš radši SP zážitky tak PS4.
      Uncharted, The Last of Us, God of War, Horizon: Zero Dawn, novej Spider-Man a spousty dalších.
      Na Xboxu máš Forzu, Halo, Gears of War a Sea of Thieves, což jsou hry, který si podle mého názoru užiješ spíš s lidmi.
      včera v 12:18

reagovat

• Veka (inkognito)
      3 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Za sebe můžu doporučit PS4. Vždy jsem měl PC + PS, protože Sony má více exkluzivních her, který si jinde nezahraješ, zatímco většinu exluzivek od Microsoftu si zahraješ i na počítači. Navíc ty hry, který jsou výhradně na xboxu, mi nic neříkají (Forza, Halo,...), ale to už je otázka osobního vkusu.
      včera v 12:19

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
      4 souhlasí, 5 nesouhlasí
      Jednoznačně PS4. Byl jsem ve stejné pozici před dvěma lety, zvolil jsem PS4 a do dneška nelituju. Je to skvělá věc. Rozhoduj se rychle, dokud běží akce Black Friday.
      včera v 12:55

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
        0 souhlasí, 3 nesouhlasí
        Díky. Ale nechám to na příští rok, protože krom konzole musím koupit i TV, kterou ani nemám. *1*
        včera v 14:33

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
          0 souhlasí, 5 nesouhlasí
          Opět - Black Friday. Obojí koupíš levněji, možná dokonce ušetříš pár tisíc. Já mám už 6 let 82 cm Full HD Samsung za 6000 a jsem velmi spokojen.
          včera v 15:29

reagovat

• sss (inkognito)
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí

35th Golden Joystick

www.gamesradar.com/th...by-hp/

Bez překvapení, zase masivní otevřené světy v čele *9*
    včera v 11:26

reagovat

• Ginger (inkognito)
      1 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Ono moc jinak na výběr nebylo.
      Možná Nier automata a Prey, ale stejně si myslím, že Zelda byla lepší.
      včera v 11:38

reagovat

• sss (inkognito)
        1 souhlasí, 3 nesouhlasí
        Nier, Hellblade, Divinity. Hodně dobrý rok to byl, neříkám, že Zelda je špatná, ale kdyby letos nevyšla Zelda, tak to vyhraje jiný OW a to Horizon, to je to smutné...
        včera v 11:44

reagovat

• snorgrind mojeid.cz
      0 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Best Audio - The Legend of Zelda: Breath of the Wild

du blejt velebnosti *11*
      před 8 hod.

reagovat

• Trr (inkognito)
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí

Xbox Store Black Friday

Právě na Xboxu začal výprodej her pro One i 360. Jsou tam některé hry za výborné ceny, které je možné ještě o dalších 10% zlevnit, pokud si koupíte Xbox Gold na měsíc, který teď stojí 20 kč (samozřejmě pokud dále nechcete využívat, tak je potřeba zrušit automatické obnovení).

www.xbox.com/cs-CZ/pr...-games

Seznam her a cen:
    xboxweb.cz/black-frid...rtuje/
    xboxweb.cz/black-frid...-x360/

Také je v akci Xbox Game Pass za 20 kč na měsíc, díky kterému si můžete zahrát více než 100 her v ceně (také potřeb zrušit automatické obnovení).
    včera v 09:03

reagovat

• zwf (inkognito)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    17.11. (1 den)

reagovat

• Murlock tiscali.cz
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Nordic vydal naprosto bez oznámení nový datadisk k deset let starému Titan Questu. Pokud už máte dohraný Ashes of Malmouth tak je to docela příjemný nášup.

store.steampowered.co...gnark/
    17.11. (1 den)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Do zítřejších 19:00 nabízí Humble Bundle zdarma ke stažení hru Killer is Dead - Nightmare Edition.

Tohle doporučuji, sám zvažuji že si to dám znovu malá ale zato parádně udělaná hra... respkt nic púodobného jsem asi nehrál. Ještě by mohlo vyjít na pc třeba WET to taky bylasupr hra.
    17.11. (1 den)

reagovat

• LV426 tiscali.cz
    2 souhlasí, 4 nesouhlasí
    17.11. (1 den) upraveno v 15:21

reagovat

• ringmancz tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí

Fanatical Max Damage Bundle nabízí 8 klasik (Carmageddon: Max Damage, Punch Club - Deluxe Edition, System Shock: Enhanced Edition, ...) za pouhých 3.59 € (= 92 Kč). (thx ringmancz)

nemáš zač, bleskaři, ale nějak ti tam vypadl odkaz
    16.11. (2 dny) upraveno v 19:49

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2016 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.195.240.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.