zavřít
...

Bleskovky

Obecná diskuse k bleskovkám

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2006 Starší

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Lawbreakers asi brzo F2p

Když v jeden moment hrálo jen 10hráčů lol ? prostě špatně nastavená stabilita hry... nebo holt jsou tu jiné lepší (UT,QC konekonců hlavně OW)
    před 2 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Overgrowth

Vyšel ale radši příští rok BIomutanta to mi příjde víc zajímavější ;)
    před 2 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Nové ovladače (v387.92) grafických karet od firma Nvidia zvyššují výkon ve hrách Forza Motorsport 7, Middle-earth: Shadow of War a The Evil Within 2.

Hmm škoda že jsem to dohrál i s tím "lockem" o několik hodin dříve, jinak ted jsem nedávno dával nové kvůli SW:BF2 tak se mi zas nechce kvůli Shadow of war strkat další navíc když to jede celkem dobře.
    před 2 hod.

reagovat

• Veskoslav tiscali.cz
    14 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jako nechápu přínos recenze po více jak měsíci a půl od vydání (nynější poslední recenze na XCom). Jako sorry, ale poslední dobou to jde fakt do kopru. Jestli chcete recenze rvát do Levelu, tak se na to rovnou vykašlete. Level jsem si rozhodně kupoval kvůli recenzím až na zcela posledním místě. Tam jsou jiné, mnohem zajímavější a čtivější věci (rozhovory atd.).

Přijde mi, že redakce ani neví, jaky koncept vlastně chtějí. Recenze jsou tady čím dál později. TW Warhammer 2 či Project Cars 2 nejsou doteď, když už je recenze "včas", tak to dostane na starost redaktor, co vyloženě tu hru nesnáší už z principu nebo nepochopil o čem ta hra je viz Cuphead. Nebo jsou tu pak recenze na zcela okrajovou platformu a co si budeme nalhávat, to skutečně Nintendo je na našem trhu.

Vážně by mě zajímalo, jak se vytváří systém recenzí a kdy a co vyjde Games/Level, protože mi přijde, že Vám to tak trochu přerostlo přes hlavu. Neříkám, že recenze má být hned. To je nesmysl, chápu, že hry jako Divinity II potřebují tak dva roky na recenzi a ta Vaše byla skvělá. Ale poslední měsíc je vyloženě bída. A dávat recenzi měsíc a půl po vydání je už vyloženě zoufalost či spíše zbytečnost, protože o hře už se četlo všude okolo. Možná je na čase třeba změnit koncept Games třeba na Retro, Indie či Fightclub a naprosto se "vysrat" na AAA produkci, protože evidentně nestíháte nebo to už máte vyloženě v paži.
    před 4 hod.

reagovat

• MickeyMutant tiscali.cz
    3 souhlasí, 2 nesouhlasí

David Ballard se nechal slyšet, že ho v roce 2015 sexuálně obtěžoval někdo z vedení Naughty Dog. Po nahlášení incidentu HR Sony následoval jeho vyhazov a nabídka 20000 $, pokud bude o události mlčet. Naughty Dog nařčení popírá.

Tyhle trable se dějou hlavně proto, že softwarové firmy ještě nemají vlastní farnosti a diecéze. Vedoucího vývoje by jednoduše převeleli a bylo by po ptákách.
    před 8 hod.

reagovat

• ucho tiscali.cz
      2 souhlasí, 1 nesouhlasí
      ono těžko říct, co si pod tím představit. u nás to sice bereme jako "sexuální obtěžování", ale "sexual harrasment" je v US trochu širší pojem, za který se dají schovat věci, nad kterými bychom u nás kolikrát mávli rukou.
      papír o mlčenlivosti a souhlas s vyhazovem nepodepsal. jestli ho měl v ruce, měl si ho zkopírovat. divný, že o tom mluví až teď. obzvlášť pokud ho druhej den vyrazili z práce. imho ideální čas na to s tím jít na veřejnost. a jestli to bylo kvůli tomu a ne kvůli nadbytečnosti, je to taky něco, proti čemu se měl bránit hned.
      před 6 hod.

reagovat

• Brumla (inkognito)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí

Kde já ho jen viděl ....

To jste ale měli říct hned , že vedení Naughty Dogs przní po večerech Nathana Drakea ....
        před 4 hod.

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        On je od té doby 17 měsíců nezaměstnaný. Prý se z toho psychicky zhroutil. Celé to spíš zavání "nejsem moc dobrý, z práce mě vyrazili a nemůžu si najít další, tak zkusím trochu pustit žilou poslednímu zaměstnavateli". Sex. obtěžování je zrovna věc, kde stačí už jen obvinění a člověku/firmě to může zničit pověst na dlouhou dobu, takže třeba čeká, že k soudu ani nedojde a vyrovnají se soukromě.
        před 2 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí

Video 1 / 2 : Cena VR headsetu Oculus Rift s ovladači Touch byla trvale snížena na 399 $ (= 8720 Kč). Nově představená platforma Oculus Go s cenovkou 199 $ (= 4350 Kč) bude pravděpodobně autonomní alternativa pro mobilní VR.

Stále drahé, 4350 za mobilní Oculus je taky docela hodně... ještě počkám pár let a uvidíme *3*

Hlavně je třeba aby na to bylo co hrát - blbinky na 20minut jsou supr ale já bych taky rád nějaké ty skutečné HRY
    včera v 11:46

reagovat

• Jaakobe facebook.com
    0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Pomoc / Twitch

Zdar, zapnu twitch a na jakémkoliv streamu který zapnu, se mi zobrazí černá obrazovka s hláškou ''Authorization error''. Do dnešního dne mi to šlapalo uplně normálně,nechápu co se stalo..a ani jak to napravit.Vyměnil jsem prohlížeč, založil nový učet a pořád nic..

Nějáké rady? *4*
    15.10. (1 den)

reagovat

• Lukass tiscali.cz
    4 souhlasí, 7 nesouhlasí
    Recenze na Project Cars 2 asi nebude co. Hlavne ze je tady recenze na popaty stejnou Fifu
    15.10. (1 den) upraveno v 11:40

reagovat

• Brumla (inkognito)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí

Video 1 / 2 : Cena VR headsetu Oculus Rift s ovladači Touch byla trvale snížena na 399 $ (= 8720 Kč). Nově představená platforma Oculus Go s cenovkou 199 $ (= 4350 Kč) bude pravděpodobně autonomní alternativa pro mobilní VR.

Cena klesá , neduhy zůstávají .... Mobilní VR dávno ovládl Google cardboard (aka Samsung VR), s kterým to bude mít cokoli řádově dražšího hodně těžké . Doufám , že si to oculus uvědomuje a půjde o bezkabelovou variantu původního plného Okula , jinak to vidím do budoucna hodně špatně :/
    15.10. (1 den)

reagovat

• Lávra (inkognito)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Divinity: Original Sin 2

Zdravím dokončuji teď jedničku a většinou si to užívám, ale už vážně začínám ztrácet nervy u enviromentálních puzzlů (vstup do chrámu Pramene), jak je na tom s nima dvojka?
    14.10. (2 dny)

reagovat

• Scarecrow (inkognito)
      4 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Řekl bych, že líp, respektive mi subjektivně nepřijde, že je jich tolik a když už, tak opravdu bývá kousek vedle knížka nebo pergamen s řešením, takže se to všechno dá rozlousknout bez větších problémů a není už tady ten důraz třeba na rozdělení party na jednotlivé členy, kdy každý musí udělat něco a překlikávat mezi nima. Věci jako pokládání předmětů s určitou váhou na určené spínače apod. jsem zatím nepotkal (přes 60 hodin nahráno), jedinou výjimkou je Gargoylův labyrint v první oblasti, kde to na řešení puzzlů logicky dost stojí, ale mimo něj zatím pohoda bez frustrace.
      14.10. (2 dny)

reagovat

• Lávra (inkognito)
        2 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Díky, teď jsem to dojel, tak se časem pustím do tý dvojky *4*
        15.10. (2 dny)

reagovat

• Morraw tiscali.cz
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Jop. Jednička mi taky dala zabrat, ale nakonec jsem to všechno dal i bez návodu. U druhého dílu jsem zhruba v polovině a zatím tam byly jen dva puzzly a k tomu ještě jednoduché.

Myslím, že na internetu i někde byl článek, jak je to s puzzly ve dvojce.
      15.10. (1 den)

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2006 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.162.105.241.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.