zavřít
...

Bleskovky

Obecná diskuse k bleskovkám

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2056 Starší

 • madPav3L tiscali.cz
  4 souhlasí, 0 nesouhlasí

  Factorio - Ryzen CPU bug fix (pravděpodobně se to týká i dalších her)

  Výtažek z dnešního www.factorio.com/blog...ff-239 Friday Facts #239 - PAX East report, co se týče AMD procesorů.

  Pokud hrajete Factorio na Ryzenu a asi i další hry, kterých se to mohlo týkat, měli by jste aktualizovat support.amd.com/en-us...0+-+64 AMD chipset driver.
  Factorio na Ryzenech padalo z nezjistitelného důvodu (více info www.factorio.com/blog...ff-231 a www.reddit.com/r/fact..._times, tak se Wube obrátili na AMD a chyba byla nalezena a opravena, ostatní developeři měli také problémy, takže to pravděpodobně není jen zásluha Wube, že to bylo opraveno.
  včera v 17:03 upraveno v 17:06

  reagovat

  • LV426 tiscali.cz
   3 souhlasí, 8 nesouhlasí
   skavene? :D

   žádný omyl, jen jsem se chtěl pobavit u komentu ruddého boye :), ale zasuploval ho zloděj klíčů, takže aspoň částečná satisfakce :D
   včera v 20:21 upraveno v 21:56

   reagovat

  • skaven tiscali.cz
   0 souhlasí, 1 nesouhlasí
   diki za upozornenie *4*
   před 2 hod.

   reagovat

   • LV426m tiscali.cz
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Zvlastni, ze Intel takovy realny problem nema, vzpomen si na to az budes priste psat o chybach.
    před 58 min.

    reagovat

    • Lol (inkognito)
     1 souhlasí, 1 nesouhlasí
     Kterej Intel? Ten kde priplacis za odemceny nasobic? Ten co ma pastu pod IHS? Ten co trpi na security bugy? Ten kde musis koupit novou desku, i kdyz to technicky vubec neni nutny? Ten diky kterymu jsi deset let mohl zaplatit v kazde nove generaci stejny prachy za o par procent lepsi ctyrjadro? Nebo nejaky jiny Intel?
     před 54 min. upraveno v 12:57

     reagovat

 • MickeyMutant tiscali.cz
  1 souhlasí, 10 nesouhlasí

  God of War obdržel od magazínu Famitsu hodnocení 10/9/10/9.

  Kdyby někdo nerozuměl Famitsu hodnotícímu systému 10/9/10/9, tak je to za
  Kratose / third person kameru / vikinskou sekeru / spratka.
  19.4. (1 den)

  reagovat

 • SalemCZ tiscali.cz
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí

  Finále Ligy mistrů ukončí desetileté partnerství Konami (Pro Evolution Soccer) s UEFA.

  to jsem zvědavej co Konami udělá s PESkem, jelikož to byl jediný způsob jam mít velký počet licencí týmů, ted musí všechno sami obíhat.
  asi lide z EA vyplázli nemalé peníze za Ligu mistrů
  19.4. (2 dny) upraveno v 10:10

  reagovat

 • Trr (inkognito)
  10 souhlasí, 4 nesouhlasí
  "Ty jsi anonymní konzolkový trol, nic nenavrhuješ, jen podsouváš blbosti o PC."
  Tak blbosti nepodsouvám, vždyť sám píšeš, že na PC není áčkového co hrát.
  "Kdybych chtěl zoli, dávno bych ji už měl, bohužel je to žalostný stroj s hrama, které mě nezajímají,"
  V pořádku, každého baví něco jiného. V tvém případě teda tě nebaví nic. :-)

  "tak mi to furt trapně jakože necpi, aby si tu útočil na pc. Vím moc dobře o co ti ve tvých stupidních komentářích jde a jak trapně se je snažíš zaonačovat :)"
  Útočil? hahaha. Nehledej tady pořád nějakou konspiraci, nikdo ti na tu tvou krabičku neútočí. Myslíš, že mi záleží, na jaké krabičce hraješ? Jen si dělám srandu z toho, jak tě vlastně nic nebaví i když máš po mobilech nejvíc her dostupných. Plus ti navrhuju alternativu v platformách, které nějaké ty další AAA singleplayerové exkluzivity mají, když teda na PC nic moc nevychází. Ale tek se zeptám - o co mi teda jde, ty kospirační teoretiku? :-)

  "Nehledě na to, že já mám co hrát právě díky tomu, že mám PC a bavím se obecně o všech hrách.Kdybych měl zoli, nehrál bych nic. Ale to jsem už psal. Takže se nauč číst nebo nepředstírej, že číst neumíš. "
  Opravdu na mne působíš, že tě prostě hraní nebaví, dlěláš to z povinnosti a vlastě nemáš nic jiného, čím by si to nahradil. Prostě je z tebe prostě ten hernídůchodce, co bude vnukům akorát vyprávět, jak to bylo dřív skvělý a jak na PC každej tejden vyšla áčková hra. Říkám přeju, ať tuto situaci vyřešíš k tvé spokojenosti. :-)
  19.4. (2 dny) upraveno v 06:34

  reagovat

  • LV462 tiscali.cz
   5 souhlasí, 20 nesouhlasí
   A co bych měl dělat jinýho? Hry jsou můj život. Holku nemám už 7 let, nemám na ni čas. Naštěstí je tu RB6, to je lepší než se nechat komandovat od nějaké pipiny. Kámošů mám v RB6 dost, neměj o mě obavy ty zolisto.
   19.4. (2 dny)

   reagovat

 • LV426 tiscali.cz
  2 souhlasí, 26 nesouhlasí

  Herní bída

  Nechci se opakovat, ale když se podívám co za hry (ne)vychází a co má (nic moc není) vyjít, tak letos jediná single hra s příběhem je Metro, reskinované odpady jako je FC5 apod. už mě nějak nelákají.

  Co se to s hrama děje? Přijde mi, že dobrých, myslím opravdu dobrých her vychází čím dál míň, vlastně skoro žádné. Letos jsem ještě žádnou hru nehrál ... bavím se opět o Áčkových velkých hrách se singleplayerem, ne o nějakých polorozbitých x let alfa verzích nebo indie kravinkách ...

  To se teď vždycky bude čekat několik let, než vyjde nějaká velká dobrá hra ? A když už vyjde, tak je to pokračování (GTA, Zaklínač apod.)
  18.4. (2 dny) upraveno v 18:12

  reagovat

  • omiklon (inkognito)
   9 souhlasí, 4 nesouhlasí
   PlayStation...
   18.4. (2 dny)

   reagovat

   • LV426 tiscali.cz
    3 souhlasí, 16 nesouhlasí
    A co s tím krámem? Tam je jediná hra, kterou bych si zahrál. TLoU, ale odmítám to hrát na páčkách rozmazaně trhaně a i kdyby si to tam mohl hrát normálně, tak je to pořád jen jedna hra.

    Obecně je to bída.
    18.4. (2 dny)

    reagovat

    • Trr (inkognito)
     7 souhlasí, 3 nesouhlasí
     Jako, když už si nevybereš z té nabídky her na PC, de ti každej den vyjdou stovky her, kde máš nejlepší garafiku apod. (za předpokladu, že tedy dáš do kompu patřičné finance), proč tedy nekoupit konzoli?
     Očividně tě hraní na PC nebaví a nemáš pak co ztratit, když tedy si seženeš za pár korun PS4 a XO a třeba opět lásku ke hrám najdeš a bude tě bavit tlik, jako mě, podřadného konzolistu

     Zrovna pozítří na PS4 vychází God of War - je to právě hra s příběhem áčková, což by třeba tvé nároky splnilo. Na Xboxu zase můžeš dojet třeba serii Halo či Gears of War, což je opět áčková produkce se skvělým příběhem.

     Opět opkuju, hraní na PC tě očividně nebaví, takže proč se nepoohlédnout jinde?

     Anebo pak leda už změnit koníček, či si najít alespoň nějaký další - třeba lukostřelba, bojová umění, korbení, tříhodinové masturbační seance - možností jsou spousty a třeba by tě zaujalo něco dalšího?
     18.4. (2 dny) upraveno v 20:05

     reagovat

     • LV426 tiscali.cz
      2 souhlasí, 11 nesouhlasí
      Trole běž si trolit s ptákovinou jako je GoW někam jinam simtě :) Na PC se najde aspoň něco málo, mít zoli, tak mi slouží jako podstavec pod květináč tak leda.

      Nehledě na to, že můžu hrát RB6 :)
      18.4. (2 dny) upraveno v 20:04

      reagovat

      • Trr (inkognito)
       7 souhlasí, 2 nesouhlasí
       Je škoda, že takto reaguješ. Jen jsem ti chtěl navrhnout alternativu, když už ti na PC prostě nic dle tvých příspěvků nevychází a hraješ akorát ten RB6. Ten ti ale ten SP áčkovou kampaň nenabídne a hrát dokola pořád jednu hru by mě taky nebavilo.

       Pak už teda jak jsem psal výše - přidat nějaký další koníček - třeba ty tříhodinové masturbační maratony by se ti mohly líbit. Nebo začni běhat - 10 kiláků dá i takový sportovní,líný nemehlo jako jsem já.

       Přeji, ať tě hraní začne bavit tolik, jako mě, konzolistu, co dle tvého tedy nemá vlastně co hrát. *14*
       18.4. (2 dny) upraveno v 20:19

      • Draken69CZ tiscali.cz
       13 souhlasí, 3 nesouhlasí
       Není to tak dlouho co sis stěžoval jak je games/internet toxickej a boom zase jedeš bomby *15* teda vlastně *7* co je to za člověka?!? *11*
       18.4. (2 dny)

      • LV426 tiscali.cz
       3 souhlasí, 11 nesouhlasí
       Ty jsi anonymní konzolkový trol, nic nenavrhuješ, jen podsouváš blbosti o PC.

       Kdybych chtěl zoli, dávno bych ji už měl, bohužel je to žalostný stroj s hrama, které mě nezajímají, tak mi to furt trapně jakože necpi, aby si tu útočil na pc. Vím moc dobře o co ti ve tvých stupidních komentářích jde a jak trapně se je snažíš zaonačovat :)

       Nehledě na to, že já mám co hrát právě díky tomu, že mám PC a bavím se obecně o všech hrách.Kdybych měl zoli, nehrál bych nic. Ale to jsem už psal. Takže se nauč číst nebo nepředstírej, že číst neumíš.
       18.4. (2 dny) upraveno v 21:57

      • WhySoSad tiscali.cz
       12 souhlasí, 2 nesouhlasí
       Ty vole LV, ty si postih...
       19.4. (2 dny) upraveno v 10:36

      • Hanzales tiscali.cz
       3 souhlasí, 2 nesouhlasí
       On už si musí dělat srandu, nebo tak něco :)
       19.4. (1 den)

      • Drasťa (inkognito)
       4 souhlasí, 2 nesouhlasí
       Dokonaly :D A takhle deti vypada fantik :D
       včera v 09:01

  • ZvacA tiscali.cz
   7 souhlasí, 2 nesouhlasí
   S hrama se neděje nic, ono totiž to měříko na "opravdu dobrou hru" bude spíš individuální. Je skutečně problém tří áčkové singleplayerové produkce nebo her jako takových, kterých je plno, že tě v drtivé většině samotnýho nic neoslovuje/nebaví?
   18.4. (2 dny) upraveno v 18:35

   reagovat

  • Mart9 tiscali.cz
   6 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Domnívám se, že problém je v tom, že máš příliš času. Hraju FIFU, NHL, k tomu mi vyšlo Kingdom Come, které bych velmi rád dohrál do 22. května, kdy už vychází Tennis World Tour, ale je mi jasné, že to nestihnu a to teda nevim, co budu hrát dřív. Tak snad Kingdom Come dohraju alespoň do podzimu, kdy už pro změnu vychází Spider Man. Všechno letošní hry, takže ani nemluvím o tom, že už vůbec nestíhám dohánět nějaké resty z minulých let.

   A to ani nezmiňuju hry jako God of War nebo Monster Hunter, na které jsou sice výborné ohlasy, ale vůbec mě takové hry nezajímají.
   18.4. (2 dny)

   reagovat

  • Lukass tiscali.cz
   3 souhlasí, 5 nesouhlasí
   Styx dvojka, Grim Dawn, zahrej i Shadow Warriora 2 po vsech vytkach je to super strilecka, Titanfall 2,
   Pokud nehrals Elex tak kup, to je na hromadu hodin.

   Jinak klasicka AAA produkce uz me taky nebavi, to sou vetsinou fakt blbosti.
   18.4. (2 dny) upraveno v 19:04

   reagovat

  • Jack1947 tiscali.cz
   1 souhlasí, 13 nesouhlasí
   Víceméně ano, NA pc je celkem dost bída ale indie kravin tam je fůra to zas jo. ANebo Erly akces sračiček ( i když většina je multiplayer).

   Jakej smysl má si jednou za čas stěžovat -moc nechápu kor tady neřeknu třeba někde jinde *7*
   18.4. (2 dny) upraveno v 22:59

   reagovat

  • Draken69CZ tiscali.cz
   10 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Co ti na to napsat, je to jen tvůj omezený názor, nebrat špatně jen máš úzký žánr her a hraješ jen na PC.

   P.S. Abych tě citoval z debaty proč je PC víc než konzole "Nehledě na to, že na PC máš levnější hry a o dost víc her všemožných žánrů...." takže jak to teda vlastně je? *7*
   18.4. (2 dny) upraveno v 20:09

   reagovat

  • jamar28 tiscali.cz
   2 souhlasí, 1 nesouhlasí
   A co Kingdom Come? Ještě vyjde Monster Hunter World a Vampyr (ale to není AAA produkce asi), možná i World War Z. Ještě nás čeká E3 a prý Bethesda se s něčím vytasí. A nebo si můžeš rozšířit zájem o jiné žánry, já se těším třeba na Frostpunk, 2 Total Wary, Jurrasic World Evolution, Agony a určitě jsem ještě na něco zapomněl. *4*
   18.4. (2 dny)

   reagovat

  • brain (inkognito)
   3 souhlasí, 2 nesouhlasí
   tak zkus nějakou smrtibudku, třeba tě to bude bavit, nás to bude bavit určitě. Zkus to streamovat živě :)
   18.4. (2 dny)

   reagovat

  • triptich (inkognito)
   6 souhlasí, 1 nesouhlasí
   všetko rozumné ti už bolo poradené, nebudem sa opakovať. len pridám opačný názor. ja mám toľko herných restov, že už ani nezávidím konzolistom tých pár exkluzivít, ktoré by som chcel vyskúšať. je toho toľko čo hrať, že naozaj záleží len na peňaženke a chuti.
   tvoj problém je skôr v tvojich preferenciách (reskinované odpady, indie kravinkách, polorozbitých x let alfa verzích).
   ja sa určite chystám na into the breach, rád by som sa vrátil k skylines alebo CK2, ešte som neskúšal hitmana (už na to nebudem mať nervy a čas), KC:D, čaká ma divinity 2, blíži sa vydanie pillars 2, patrilo by sa dať šancu AC: origins, nakoľko zasadedie ma dosť láka, dobré ohlasy počúvam na ruiner, blochood aspoň skúsiť, darknes dungeon je stávka na istotu čo do znovuhrateľnosti, FTL je chuťovka na pár minút, invisible som hral len povrchne, opakovačka transistora a mass effectu, možno v ďalekej budúcnosti zas zaklínačov, xcom už ani nedávam preč z disku (paradoxne mi zjednodušené mechaniky krásne sadli a hra ma baví), shadow tactics som preletel ako výchor, nový total war by mal dostať šancu, chýba mi čiarka za prey, rain world, battle brothers, vaporum, beholder, expedition vikings... a to sú resty čo ma napadajú "z fleku". otvoriť si whostlist na gog/steam tak to nabehne snáď na 100 hier, ktoré len chcem aspoň skúsiť/znova zahrať a užiť si.
   a ako bolo povedané vyššie - v zálohe sú konzoly, kde je ďalšia nálož skvelého obsahu (zaujatosťou voči páčkovačom netrpím, s prehľadom si užijem hru aj na starej PS3)
   19.4. (2 dny)

   reagovat

  • SalemCZ tiscali.cz
   2 souhlasí, 1 nesouhlasí
   nač hrát singleplayer hry, když můžu hrát R6?
   19.4. (2 dny)

   reagovat

  • Johnny facebook.com
   2 souhlasí, 2 nesouhlasí
   s Hrama se neděje absolutně nic. Jen stárneš... Já taky kdysi hrál 20 her ročně (minimálně), ale co pracuju a mam dítě a barák už mě kdejaká hra nechytne tak abych u ní chtěl strácet čas.
   19.4. (2 dny) upraveno v 10:06

   reagovat

   • Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 8 nesouhlasí
    Tohle jsou klasické výmluvy, ještě hodně lidí baví tím že " Už není tolik času co bejvávalo *6* "

    Možná tě nechytne, ten úpadek her víceméně začal co přišli polopatvary z erly akces.
    19.4. (2 dny)

    reagovat

    • Johnny facebook.com
     5 souhlasí, 2 nesouhlasí
     když sem přišel ve 14:00 nebo 15:00 ze školy tak sem nemusel dělat nic jinýho než hrát... když sem chodil jen do práce a bydlel v bytě, tak sem byl doma v pul šestý a taky sem mohl do 23:00 treba jen hrát, ale nálada už nebyla takova protože člověk z prace chodi vyčerpaný (samozrejme zalezí na praci) A když má člověk malý děti, Barák na kterém je ještě spousta práce, tak opravdu na ty hry už není čas. a když už si člověk udělá chvilku aby si zahrál, tak nebude hrát každou indie kravinu.
     19.4. (2 dny)

     reagovat

     • Jack1947 tiscali.cz
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      To ani netvrdím Indie blbosti nebaví ani mne ale když umí člověk hospodařit s časem neměl by mít problém si ho rozvrhnout.
      včera v 08:55

      reagovat

      • Johnny facebook.com
       1 souhlasí, 1 nesouhlasí
       Máš dvě malý děti? vyčerpanou manželku? barák na kterym je pořád práce? Já netvrdim že čas si neudělám, dam děti v pul osmý spát a pak mam prakticky čas jen pro sebe.
       Ale určitě ho už člověk nikdy nebude mít tolik jako ve školních letech kdy sem hrál klidně i 7 hodin denně. Proto už si hry pečlivě vybírám.
       včera v 09:23

      • Jack1947 tiscali.cz
       0 souhlasí, 1 nesouhlasí
       Nemám, niméně doufám že aspon 5-7 hodin deně nebo podle chuti budu hrát stále i v pozdějším věku. ( to je tak moje +- max )
       včera v 12:57

  • Veskoslav tiscali.cz
   4 souhlasí, 2 nesouhlasí
   To že jsi debil, to je jedna věc. To že jsi ale i diletant, co neví, co letos vychází....


   Spiderman, GoW, Frostpunk,Pillars of Eternity 2: Deadfire, Ancestors Legacy, Battletech, Vampyr, Jurassic World: Evolution, Shadow of the Tomb Raider, Call of Cthulhu, Biomutant, Detroit: Become Human, The Lost Child, Red Dead Redemption 2.
   včera v 00:03

   reagovat

 • MickeyMutant tiscali.cz
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí

  KING Art Games vybral na vývoj strategie Iron Harvest více než 1,5 milionu dolarů.

  Aneb další díl seriálu "Jak v roli backera zařídit, aby hra vyšla co nejpozději". S devíti dosaženými stretch goaly to stihnou nejdřív ke stému výročí války z jejich alternativní historie.
  18.4. (2 dny)

  reagovat

 • Jack1947 tiscali.cz
  2 souhlasí, 5 nesouhlasí

  Call of duty Black ops IIII bez SP?

  gadgets.ndtv.com/game...839013

  Tedy to by bylo myslím obrovské zklamání a vůbec se mi to nelíbí, já nechci nějakej přikáklej Battleground já chci nějakou supr kampan ._. *16* *10*
  18.4. (3 dny) upraveno v 11:53

  reagovat

 • Lukyz tiscali.cz
  4 souhlasí, 1 nesouhlasí

  Splinter Cell's Michael Ironside: 'I Never Left. I Am Sam Fisher'

  Celkem fajnové interview s Michaelem Ironsidem na téma Sam Fisher *5*

  Nejdřív jsem myslel, že tenhle crossover s Wildlands byl jen takový pomrknutí na fanoušky, ale vzhledem k tomu jak to UBI těžce tlačí do popředí, tak nás asi čeká nový Splinter Cell *14*
  17.4. (4 dny) upraveno v 13:50

  reagovat

 • MickeyMutant tiscali.cz
  4 souhlasí, 0 nesouhlasí

  PC verze hororu Agony obdrží patch, jenž odstraní cenzurovaný obsah, který by znemožnil vydání hry na konzole.

  Ale kdepak. Patch ten cenzurovaný obsah naopak zpřístupní (odstraní cenzuru). Na konzole patch bohužel nebude, jsou tam mnohem přísnější podmínky. Madmind holt museli všechny verze (PS4, Xbox One i PC) cenzurovat, a je to prý jeden z hlavních důvodů odkladu. Teď tvůrci kvůli těmhle komplikacím dokonce umožní backerům změnit objednávky z konzolových na PC verze.
  16.4. (4 dny) upraveno v 23:11

  reagovat

 • Lukyz tiscali.cz
  8 souhlasí, 0 nesouhlasí

  Některé skladby v GTA V budou koncem měsíce (z licenčních důvodů) nahrazeny novými.

  GTA IV *7*
  16.4. (4 dny)

  reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2056 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.123.20.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.