zavřít
...

Bleskovky

Obecná diskuse k bleskovkám

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2025 Starší

• ucho tiscali.cz
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí

Sony vydala nový firmware (v5.03) pro PS4, který vylepšuje stabilitu systému.

"Tato aktualizace systémového softwaru zlepšuje výkon systému"
    kdes byl bleskaři na té stabilitě?
    před 10 hod.

reagovat

• Pravdoslav (inkognito)
      2 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Parada, uz jsem myslel, ze se doby kdy z torrentu stahnu vic ram nedockam. *3*
      před 7 hod.

reagovat

• ucho tiscali.cz
    0 souhlasí, 4 nesouhlasí

Steam seriály

co to je za novinku? od kdy jsou na Steamu seriály? teď je tam nějaká akce stanice Starz
    store.steampowered.co.../starz
    edit: a je tam toho celkem dost, třeba i seriál Mad Men: store.steampowered.co...d_Men/
    před 10 hod. upraveno v 11:47

reagovat

• LV426 tiscali.cz
    2 souhlasí, 9 nesouhlasí

Nejzbytečnější herní měna

Jaká hra má nejzbytečnější herní měnu (neplést s mikrokokotinama) ?

Jelikož teď hraju nejvíc RB6, tak:

imgur.com/a/BAkoi

Milion (žlutých) peněz a k čemu to člověku je? Absolutně k ničemu. Jo, je to blbost, ale kdyby aspoň dali nějakou motivaci ve smyslu můžeš si koupit komplet černý skin na postavu třeba za půl mega, takhle to jen přibývá a nic z toho.
    včera v 23:12 upraveno v 23:13

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      0 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Mě příjde třeba celkem zbytečná essence z Paladins jinak nevím nevybavuje se mi nic -možná proto že ani moc online her nehraju. . - btw ot - jen level 313 po těch tvých komentech by člověk čekal že už máš minimálně level 1000 *8* *7* trochu to flákáš *12*
      včera v 23:22

reagovat

• ucho tiscali.cz
      13 souhlasí, 2 nesouhlasí
      forums.ubi.com/showth...Forums
      heleme se, tady sis stěžoval na ranking system. nač ty vulgarity?
      a helemese, predátor jako avatar. ale jo, stejně to o tobě všichni ví, že jsi tím Predátorem, co tu vykřikoval, jak z tohohle webu odchází :)
      včera v 23:37

reagovat

• Pravdoslav (inkognito)
        3 souhlasí, 6 nesouhlasí
        Paneboze on pouzil vulgarity.
        dnes v 00:30

reagovat

• LV426 tiscali.cz
        2 souhlasí, 10 nesouhlasí
        Heleme se uchylný nudící se stalker řeší, že si někdo postěžoval na ranksystem, když jsem nakopl téma o "penězích" ve hrách. Na tolce není co hrát, PS Pay stojí za houby, tak sis našel lepší zábavu? :D
        Holt Ubi, nic než pravda, ten ranksystem je hodně stupidní, vůbec nezohledňuje level, kd, wr, nic prostě ... tolik naboostěných lam v gold+ se jen tak nevidí, takže když člověk nemá full team nebo si třeba jen chce zahrát s náhodnýma lidma, je to loterie jak prase. A jo, tu letní noc si pamatuju, když jsem si šel jako platina 1 zahrát jen tak sám několik her a za chvíli jsem byl v goldu ani neveděl jak a frustrovaně pak psal na jejich přiblblé forum. Není nic krásnějšího prohrát x her za sebou a ztratit mraky bodů jen proto, že ti hra hodí do platinového týmu nějaké totální lamy co nechápou ani základní věci a které mají být někde v bronzu maximálně :)
        dnes v 00:32 upraveno v 00:57

reagovat

• ucho tiscali.cz
          9 souhlasí, 3 nesouhlasí
          hele uvědomuješ si, že je celkem hloupý usuzovat na základě mého komentáře, co dělám? prostě sem občas mrknu a mám přehled. vím třeba i to, že jsi tu pečenej vařenej. co to podle tvé teorie vypovídá o tobě? já třeba nevím, ale ty máš zjevně jasno :D (neplatí u tebe to rčení "podle sebe soudím tebe?" já mám rozhodně co hrát na několik let dopředu, chtěl bych toho hrát moc, ale času je bohužel žalostně málo. když jsem tady, tak většinou v době, kdy vydělávám peníze, a hrát nemůžu.
          mně je jinak jedno, co píšeš ubisoftu a na co si stěžuješ na ranksystému (i když to zjevně neumíš podat jako normální člověk a píšeš jak pubertální křikloun, co neposkytne nic konstruktivního, vlastně jen kope kolem sebe), zajímavější mi přijde potvrzení toho Predátora, čemuž ses pokud vím vždy bránil. taky to dost vypovídá o tvém charakteru, když se tu pod jedním nickem biješ v prsa, jak už sem nepáchneš a jak odcházíš. samozřejmě si dělej, co chceš, jen jsem poukazoval na tvůj pokřivený charakter.
          dnes v 01:06 upraveno v 01:09

reagovat

• LV426 tiscali.cz
            3 souhlasí, 10 nesouhlasí
            :D ok, téma o herní měně už jsi zasvinil, tak se odplav někam na zolista.cz ...

edituju to proto, že nemá smysl tu zasviňovat diskuzi s takovýma pakošema jako jsi ty. Každý týden tu sviníš diskuzi kravinama o PS Pay, ale hraješ na všem, aha. A hloupé sluníčka Mart a Drasťa ti podkuřují. Chlapci chlapci ... :D
            dnes v 01:09 upraveno v 11:32

reagovat

• ucho tiscali.cz
              8 souhlasí, 3 nesouhlasí
              nevím, co je zolka. já hraju na všem, co mám k dispozici, což je PC, PS3, PS4 a mobil. a vlastně nerozlišuju, na čem hraju. hraju, protože mě baví hrát.
              co se týče příspěvků, možná sis toho uspořádání diskuzí ještě nevšiml, ale když se smaže první příspěvek, reakce na něj mizí taky. ale tak hlavně že já jsem vygumovaný ;)
              edit: nějak moc měníš své příspěvky. asi abys nebyl za tak velkého trotla s těmi bláboly :)
              dnes v 01:14 upraveno v 01:16

• Pravdoslav (inkognito)
              3 souhlasí, 6 nesouhlasí
              Ja si platim PS+ a ty hry mi davaji zadarmo.
              dnes v 01:16

• Mart9 tiscali.cz
              9 souhlasí, 3 nesouhlasí
              Ne, oni ti ty hry jen půjčujou. A zadarmo to neni, když si sám napsal, že si tu službu platíš.
              dnes v 08:48

• Jack1947 tiscali.cz
            3 souhlasí, 3 nesouhlasí
            UCHo nemá moc co říkat když po několika měsících napsal že o pUBG slyší poprvé :D
            dnes v 04:58

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
          0 souhlasí, 4 nesouhlasí
          Jo to znám z OW moc dobře... *4* mě už ani nevadií rank to vem čert ale to abych prohrál s nákejma dementama 8 x za sebou když já jsem z nich nej hráč to už je trochu moc... jsem si myslel že máš nějaké kamarády... ale zdá se že asi ne. Takže v hodně hrách je tenhle ranked systém prostě jak my rádi říkáme broken as f*ckk !
          dnes v 04:57

reagovat

• Dworkin (inkognito)
          15 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Ta angličtina je otřesná. Skoro bych řek, že Google Translate by odvedl lepší práci. Je určitě chvályhodný, že se snažíš o cizí řeč, ale jestli nechceš, aby tvoje projevy byly nechtěně legrační, musíš pořádně šlápnout do pedálů.
          dnes v 08:43

reagovat

• Pravdoslav (inkognito)
            1 souhlasí, 6 nesouhlasí
            Tak kazdej nemuze byt pravnik jako ty. *15*
            před 9 hod.

reagovat

• Trr (inkognito)
              4 souhlasí, 2 nesouhlasí
              S tím souhlasím, zároveň ale by dotyčný si neměl vyskakovat tak, jako když ten právník je.
              před 9 hod.

• Pravdoslav (inkognito)
              1 souhlasí, 3 nesouhlasí
              LV je pc master race pozer.
              před 7 hod.

• SadButTrue (inkognito)
          8 souhlasí, 2 nesouhlasí
          No vidis - a ted si predstav jak se musi tvarit hraci, kteri dostanou do tymu tebe...
          před 9 hod.

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
        11 souhlasí, 3 nesouhlasí
        Hezky se tam vybrečel *2* *2*
        dnes v 08:50

reagovat

• Drasťa (inkognito)
        12 souhlasí, 2 nesouhlasí
        Koukam ze uz je toxickej i na forech ubisoftu :D
        dnes v 09:19

reagovat

• Trr (inkognito)
      7 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Mě se íbí, jak edituješ příspěvky jak malej Jarda, Predátore.. *1*
      před 11 hod.

reagovat

• SadButTrue (inkognito)
      7 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Skoda, ze nedokazes pochopit, ze nejzbytecnejsi jsi ty a tvuj primitivni spam...a vubec, proc te bavi tady dennodenne dostavat takovy rekt? Nejaka forma sebemrskacstvi?

P. S.: Uroven prispevku na forum a anglictiny jenom potvrzuje, ze jsi pouze toxicky primitiv.
      před 9 hod. upraveno v 13:20

reagovat

• Khanemis tiscali.cz
    3 souhlasí, 2 nesouhlasí

Pařížská epizoda Hitmana zdarma

Ode dneška do 5. ledna si můžete na Steamu volně přidat první pařížskou epizodu včetně všech věcí, co k ní patří (pokud to samozřejmě již nemáte). Po nedávném uvolnění tréninkového prologu dává IO další část hry v plén, což je myslím sympatické:)
    15.12. (2 dny)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí

Fade to Silence

store.steampowered.co...lence/ tak bohužel asi nic moc extra dobrého to není, škoda...
    15.12. (2 dny)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    2 souhlasí, 6 nesouhlasí

Xbox One verzi PlayerUnknown's Battleground si vyzkoušelo už půl milionu hráčů.

Upřímnou soustrasdt *13*
    15.12. (2 dny)

reagovat

• SalemCZ tiscali.cz
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí

SPOILER: STAR WARS

SPOILER: Už jste byly na Star Wars a jak se líbili
    15.12. (2 dny)

reagovat

• Radkaa tiscali.cz
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Budete dělat recenzi na Empire Divided ? *4*
    15.12. (2 dny)

reagovat

• Drasťa (inkognito)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí

Od této chvíle po celý následující týden si můžete zdarma vyzkoušet H1Z1.

A hezky poporade a netlacte se. Na vsechny se dostane.
    15.12. (2 dny)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí

Od této chvíle po celý následující týden si můžete zdarma vyzkoušet H1Z1.

To vypadá blbě už takhle brzo free trial, poté bude f2p takžýe další klon co to nezvládl ?? *15*
    14.12. (2 dny)

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2025 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.221.73.186.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.