Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Call of Cthulhu se snad do tretiny hry nestrilelo a jaka je to i tak paradni hra... Porad neztracim nadeji...
    • CrocoRay
      Kura, já to napoprvé četl, že v Call of Duty se do třetiny hry nestřílelo *1*
    • Pro mě vůbec jedna z nejlepších atmosfér v počítačových hrách spolu s Silent Hill 4. Bodejť by se střílelo, tam když člověk chtěl vystřelit, musel si to sakra hodně promyslet, protože nábojů mnoho nebylo a nevhodně vyplýtvaná munice pak chyběla v těžších pasážích.
    • Ještě, žes mi ji přopoměl, hru sem hrál asi před rokem a v jednom místě asi po půl hodině hraní pořád padala, nepomohlo ani přeinstalování. Díky
  • Jen na konzole?
    Díky, nepotřebuji.
  • to bude nářez *1* i císař Rudolf už tuhle hru doporučoval

    za celou půlhodinu hráč z pistole vystřelil jedinkrát - a to když spáchal sebevraždu
  • Mě zarytému adventuristovi a zastánci plíživých stealth akcí (viz. první sp-celové), kde nemusí padnout jediný výstřel, se tento koncept jeví docela dobře. Na mě toto téma působí atraktivně a rozhodně si hru pořídím.
  • A ja si naivne myslel, že ste hrali preview verzi. A on zase jen google translate.
  • trolo
    a cela hra bude mat 180 minut
    • takže celkem 6 výstřelů. To by mohl jeden zásobník stačit, aspon nebudou muset definovat akci po stisku klávesy R :D
      • předdefinované klávesy miluji, když hraji po tmě *1* *1*
        • rychle rychle přitvrdit - a najednou máš v ruce rybářský prut nebo seš ve spodním prádle
          • Co takhle podsvicenou klavesnici, trotle?
      • Chtěl jsi snad říct R1
  • no co ved half life: episode one ide prejst cele s jedinym vystrelom...a je za to achievement *7*
    • Jo, ale tam máš Gravity Gun...
      • a tu macetu ci co je to na obrazku...je vela hier kde nemusi padnut vystrel...aj ked tych zbrani je v tych hrach...ja len nechapem co je na tom tak uzasne..
        • Pocit to musí být skvělý, stejně tak jako u starých Commandos, když si prošel level naprosto čistě, zabíjel si jen, co si musel a to vše bez spuštění alarmu a nebo bez kompletního vystřílení levelu a zničení všech kasáren.
        • tak to je mi te lito
  • No to na nějakej větší úspěch nevidím.

    Kde jsou výbuchy, destrukce, atomovky, teroristi?!
    • Pust si film The Road a myslim, že budouci atmosferu hry ti to nastini... I bez megastrelby se da atmosfera dokonale vypiplat...
      • uzivatel1982
        Tak to bude vypadat, pokud to udělají dobře...
  • Na tuhle hru jsem dávno zapomněl.Pamatuju si ten renderovanej trailer ale když jsem pak viděl screen jak ta hra vypadá teď a četl co se tam všechno změnilo...nepopsatelné zklamání.Vidím to tak že na tohle rád zapomenu znovu *15*
  • No že toho zatím z téhle hry bylo vidět .... Zatím spíš samá negativa :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit