Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevi nekdo jak v betaverzi zvysit v prubehu hrani obtižnost?
    dal jsem si v prni misi nejlehčí pprotoze sem nevedel jak to ovladat ale kdyz sem videl jak jde nepratele obchazet a mast tak mi je lito ze jim nejde zvysit obtiznost aby to byla vetsi vyzva
    • zdenek.sipek
      tak jsem tu betu take projel a je to uzasna hra, ktera mi hodne chybela - skoda, ze tam bylo cca 3 mise obsahu - uz se tesim na plnou verzi
    • zdenek.sipek
      jak se vam hraje ta beta? je tam hodne chyb?
      • Vůbec ne. Jediná na chyba na kterou jsem narazil bylo že při jednom dialogu v jednom záběru (cca 2 vteřiny) byla kamera postavená blbě (uvnitř hlavy postavy). Jo a titulky k tutoriálovým videím byly totálně mimo. Plus tlačítka v tutoriálových videí se ukazovali z xboxové verze. Ale nic z otho nemělo vliv na hratelnost jako takovou. Vlastně jen ty tutoriálový videa jsou provizorní a ten jeden záběr kamery. Jinak bych nepoznal, že to není z hotové verze.
    • uz jsem to nasel tak nic *1*
  • zdenek.sipek
    no doufam ze to na moji sunce notebooku pujde
  • KIMCID
    škoda že není v cz...
  • jak si ten vojak v 2:20 kejchne do helmy *1* *1*
    • smejki
      ježiš no jo *1*
  • jedina vec co bych tehle hre asi vytkl je ten neinteraktivni filmecek pri tichym zabiti
  • lol to co je za kravina? to ma byt jkako rpg nebo fps neni to ani ryba ani rak tudiz to stoji za prd *11*
    • obvious troll is obvious
      • Ale kdepak. Někdo prostě potřebuje mít jasně danou šablonu, podle které má hru hodnotit. Protože vlastní názor si neudělá. Když by věděl, že je to RPG může nadávat že to není jako Baldurs Gate. Když by věděl že je to FPS bude nadávat na málo intenzivní nascriptované scény. Když to není na první pohled zřejmé, tak je dotyčnej v háji.
  • na tuto hru sa tesim ale ked tak pozeram na tie animacie postavy a celkove proporcie .. tie male hlavicky voci telu (( neprirodzene siroke prostredie akoby len kvoli hre... inac grafika pekna. to prepinanie vlastneho a pohladu tretej osoby tiez ubera zazitok... a animacie a pohyb npc je akoze na dnesnu dobu otrasne... dufam ze story to zachrani.
  • michaliuz18
    vyzera to pekne ale nejak moc žlto , a to neni v mode ze neviditelny panak zase ... vznasajuca sa kamera zo zbranou, ked odtahoval tu mrtvolu mohli mu ruku spravit :D take hry kde si vydite nohy a ruky su pritazlivejsie pre mna xD ... snad ta hra nesklame jak duke
  • misho8723
    Ja po 10-hodinovom prejdení BETA verzie môžem napísať len toľko, že pri tejto hre konečne cítim, že hrám po veľmi dlhej dobe akčnú hru, pri ktorej si až myslím, že je stále zlatý vek PC hier a že je to až PC only hra.. fakt, ovládanie, hrateľnost, atmosféra, design máp, HUD, .. to všetko a ešte veľa iných vecí pripomína alebo lepšie povedané, je také isté, ako pri pôvodnom Deus Ex, System Shocky alebo V:Bloodlines.. táto hra ide byť podľa všetkého pre mňa osobne jedna z najlepších hier posledných rokov.. a tieto videa, ktoré sú hrané na PS3 verzii hry a ukazujú len viac-menej tutoriálové časti hry, na tom nič nemenia.. a preboha ľudia, už konečne prestaňte s tým "to čo má predstavovať to osvetľovanie tých predmetov? to čo je za fail? ".. dá sa to vypnúť v nastaveniach, takisto ako aj iné veci .. ale to už samozrejme opakujem to isté, čo tu písali aj iní predo mnou
    • a preboha ľudia, už konečne prestaňte s tým "to čo má predstavovať to osvetľovanie tých predmetov? to čo je za fail? ".

      Kdyby se lidi neozvali, tak by se to dost možná vypnout nedalo.
      • misho8723
        Však dobre, vtedy som to chápal, ale teraz keď to je už jasné dosť dlhú dobu, že ako to ide byť s tým, už by mohli si zapamätať ako to je, a nie stále dookola to isté písať,, pritom si stačí prečítať túto diskusiu a nie pozrieť si video, a hneď bez toho aby si prečítali iné posty, píšu to isté čo niekto už dávno pred nimi a už sú tu dokonca aj odpovede na tieto staré posty..
  • Tohle není Deus Ex.
    • Postřeh. Je to Deus Ex: Human Revolution. Deus Ex je na steamu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit