Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BlackenedHalo

    mna najviac mrzi Star Wars 1313...snad sa k tomu Disney vráti po uspechu Jedi Fallen Order

    • rudysakal

      Souhlasím, za Bobu Fetta by si určitě rád zahrál nejeden fanoušek Star Wars (mohlo to začínat tím jak se Fett musí dostat z břicha Sarlacca :). Nejlepší akčnější hra ze Star Wars pro mě je Jedi Outcast a Jedi Academy s vynikajícími souboji světelných mečů, kdy jsem proběhl úrovní a stáhl k sobě 5-6 sithů a pak si to rozdal proti přesile, to byla euforie. Fallen mě docela zklamal, takový mix Star Wars, God of War a Tomb Raider. Kdyby si aspoň mohl hráč vytvořit vlastní postavu (pohlaví, ufounská rasa), protože vytvořit si meč mi příjde málo.

  • Tak o té hře s Drsným Harrym jsem nevěděl, to je sakra škoda, že to nevyšlo :(

    Ale Furious 4 - to každý akorát nadával, že to zkazila BiA.....což je pravda a je dobře, že to nikdy nevyšlo :)

  • TheGGG

    Fallujah a Patriots vypadali fakt luxusně... bohužel obě hry byly příliš kontroverzní pro západní zblblé publikum, které za vrchol kontroverze považuje poslední propagandistické modern warfare.

    Rainbow six siege není nic pro lidi co chtějí hrát singleplayer, takže meh... další velká škoda bylo to star wars a a hra z asijskýho prosředí whore of orient by taky mohla být pecka

  • lito

    Deep Dawn??? Capcom přišel na možnost, že remastery, remaky jsou jistější, takže žadné nové IP. 

  • Pre mňa je najsmutnejšia udalosŤ zrušenie hry 

    Legacy of Kain: Dead Sun https://www.youtube.com/watch?v=XBN8N2NXfi4


    nikdy sa s  tým nezmierim :(

  • Mart9

    Při přečtení nadpisu mě jako první napadla hra Eight days a v článku ani není... :/

    https://www.youtube.com/watch?v=RDOZvKWXDP4

  • toka

    Za mě je největší zklamání zrušení her ze světa Stargate. Vlastně vůbec nechápu, proč nic nevzniká. Tam se dá tak moc čarovat s herním designem! Budování základy alá XCOM, storytelling alá Mass Effect, first person shooter a ten thrill procházením bránou do neznáma... Třeba se jednou dočkám.

  • ripper

    Half-Life 3? Hmm, hmm? No nic, asi nebyl dostatečně očekávaný... :-)

    • Johnny

      nebyl nikdy oznámen.

  • PLuto.petr

    Ani jedna z v článku zmíněných her mě nezaujala a jejich nevydání mi vůbec nechybí.

  • Aja1984
    Globálně "nejoplakávnější a nejznámější" hra, co nevyšla je snad asi Battlefront 3, byla těsně před vydáním, ale padlo strategické rozhodnutí... A největší škoda je asi toho Six Days in Falujah:-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit