Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hustě, jsem myslel, že Skyrim je tak nabušenej, že už na něm nění co zlepšovat *1*
    • Náhodou je to parád když to mužeš vylepšit svejma nápadama.Která hra ti tohle dá??
      • presne.. nejde jen o to zlepsovat, ale i menit a prizpusobovat obrazu svemu a predstave te "sve" dokonale hry, kterou mame precijen kazdou trochu jinou ze :)
        • Stači pozrieť na skyrimnexus, ako dnes tato hra vyzera, teda môže vyzerať ked sa trochu chce, porovnaval som to aj s BF3 a môžem povedať, že žiadna hra sa tomu graficky nevyrovna...šak som aj musel kupiť novu grafiku, sam by som upol niekolko vlastnych obrazkov, ale to by sa niekto strašne urazil, že čo si to dovolujem, a že to tu nikoho nezaujima, lebo oni to vidieť a vedieť nechcu...ked sa nechce, tak je všetko na P..u
          Povedzte mi ludia, prečo ste niektori taky RETARDI a kazite vzduch, nemusi sa všetko pačiť všetkym, ale NIE vy musite stale rypať...podla mna je to riadna uchylka.
          • vsak se vzdycky najde nejaky retard, ktery nadava na to ze mu nekdo dava neco navic a zadarmo (ale hadam ze to jsou vetsinou decka)
            • Tak tak *1*
          • Nebuď z toho smutnej *1*
            • Človeče HEJ som z toho dosť SMUTNY... *13*
  • Vyjádření skyrim.nexusmods.com
    ...Combined with the download figures from Skyrim Nexus, which are currently standing at 4.4 million downloads in the past week, that means that over 6 million mods have been downloaded for Skyrim since the Creation Kit was launched...
  • rhaegar
    Skyrimu jsem dal další šanci,snažil jsem se ponořit do příběhu,snažil jsem se užívat rozlohu,ikdyž jsem se opravdu snažil,hra letěla po pěti hodinách z disku.
    • detto, skusil som ho 2x rozohrat, presiel som 2 kopce- par dungeonov, ziskal +-18 levelov, zabil 2 drakov, ...a znechutilo ma to, nebolo to pre mna..a to mam dohrateho morrowinda aj (s premahanim) obliviona
      • No pokud bych srovnával morrowind a skyrim tak vede morrowind.A to na celé čáře.Ale otevřenej svět Oblivionu a Skyrimu mne přitáhnul zas. Nic takové krom FNV není.A asi jen tak nebude.
    • A mi Tě tu teď máme litovat, nebo co ? *7*
    • To je hezké a odvážné se přiznat že to neumíš hrát.Nevadi vrať se k angry birds ty ti snad půjdou *1*
  • Predelal uz nekdo to debilni konzoloidni menu, nebo to vubec nepujde?
    • neboj časem ti přiroste k srdci
    • Co ja vím, tak existují mody na UI, přímo na menu, které je upravené. Musí se k tomu stáhnout ještě jeden script a vypada dobře, nejen že se da řadit podle názvů, ale i třeba podle váhy, síly zbraně (armoru), tak je i přehledné z hlediska ruzných značek u itemů.

      Mrkni se na SkyUI např. http://skyrim.nexusmods.com/downloads/file.php?id=3863
      • tohle uz me mozna premluvi, diky za info
    • Tohle by me taky zajimalo. A taky nejake screeny tech novych oficialnich vylepsenych textur.
    • Nie, jasne že nie, všetci čakame, že to urobiš ty, to si nikto netrufol, čo ak by sa ti to potom nepačilo... *7*
      • ja to tezko udelam, kdyz tu hru jeste nevlastnim a v tomhle stavu ji ani nechci
        • Jestli ten "stav" posuzujes podle tech par kriklounu, tak se asi obavas zbytecne.
          Ja zacal hrat asi tyden po vydani, a behem cca 80h herniho casu nenarazil na JEDINOU vylozenou chybu. Teda parkrat mi hra spadla, ale jinak max. vyjimecne preskocila veta v dabingu, hrnec do nekonecna mlatil mezi nohama od stolu, apod. Prinejhorsim usmevny blbiny, nad kterejma jednou za tech x hodin u takhle giganticky hry oko rad privru.
          Mozna jsem mel i kliku, ale leta straveny s internetem te uz snad davno naucily, ze podobny kauzy nikdy nejsou tak horky, jak by se z (klinicky resitelny) hysterie okolo zdalo...
          • nejde len o nejake bugy, ide o celkovu hru, nesadla mi celkovo,ani menu, boj, rychle levelovanie, blbost protivnikov, etc
          • souhlas
            • wuto
              Jde o to že wasd asi narážel na konzoloidní menu..což si musíme asi přiznat, že hře dosti ubližuje. Desetiminutové hledání předmětů v inventáři, nepřehlednost úkolových předmětů, nepřehlednost toho co máš na sobě, popřípadě co ti dohromady všechny oblečené věci přidávají. Ale naštěstí myslím že mod na změnu menu už existuje..takže wasd..neváhej a kupuj :)
  • Enclaw
    V novince mi chybí zmínkna o http://skyrim.nexusmods.com/ a počtu stažení módů z tohoto serveru. Pro mě to byla a je obrovská studnice skvělých vylepšení Skyrimu.
    • Vieš, naozaj nechapem zmysel tohto članku, v redakcii sa asi dobre bavia, alebo sa chcu, pretože ty, ktorych to zaujima moduju už davno, vedia svoje, maju nahrane a nemaju ani čo prispievať do tejto stoky, a aby som zase videl xicht vytlemeneho kkta, pardon trola...hlavne, že ho davaju hned pod članok, to je very cool a fun...ooou yeee...
      Všetko zmysluplne na tuto temu už bolo davno povedane, realitu si robime sami: sranky sranky sranky...
  • Teď už jen zbývá položit si otázku proč je nutné tak fantastickou hru vůbec modovat... *1*
    • smejki
      protože obsahuje málo hentai
      • Super!! To se bude líbit Hoshimu a Trolovi - ty jsou na tyhle anime cool věcičky *15*
        • Trol.diskuzni
          Pravděpodobně nejvtipnější komentář, který jsem tady od tebe kdy četl... Smutné. *3*
          • Jenže můžeš konečně pochopit,že to co tu třepeš není ani kapku užitečné? My se učili,že retardované a v mládí týrané děti světu nikdy nic nepřinesly (žel bohu,je to tak,jsou jen starost rodičů). Takže těžko říct,jestli jsi spadl z porodního stolu,nebo se tě rodiče radši vzdali, nebo ti v mlátí vymlátili všecku z té trochy inteligence z hlavy..Jedno ale jisté - jestli chceš tomuto těžkému světu přinést něco užitečného svou existencí, tak prosím, skoč pod první rychlík. Konečně si budeš moc říkat troll (in memoriam), pač nase reš české dráhy, chlapy co tě budou muset uklízet z trasy cca 100m a hlavně cestující, kteří povalí z/do práce (abys pochopil, je dobré vybrat si ideální čas). V opačném případě,jestli chceš být strašný klávesnicový hrdina a časem dokonce i mezinárodní hacker (pozn.: většina retardovaných dětí u klávesnic trpí velmi shodnými bludy) tak platí, jak se říká-fotr tě měl radši nastříkat do kopřiv.
            • Trol.diskuzni
              Nejspíš tě zklamu - internetovým anonymem se rozhodně řídit nehodlám... *3*
            • CrocoRay
              Troll.diskuzní je možná otravný, ale takovými příspěvky ho tu stejně podporujete a vlastně jediný užitek je z toho takový, že já se teď nudím a můžu si číst ten váš flejm plný násilí a urážek.
              No hádejte se dál, mně to totiž nevadí, ale nevím, jestli je tu z vás někdo opravdu ten lepší a normálnější (bez urážky) *4*
          • ja jsem tak přemýšlel,a říkám si, co tě vede k tomu tady vbc psát? ta tvoje marná snaha o trolling tě přivádí spíš do trapného koutu. jestli chceš trollovat,tak se někde aspoň přiuč,když už nemáš nic lepšího na práci. troll má lidi zvedat ze židle....a jak tě tak sleduju,já ti nevím... jediné co mě se re je,že mě občas bolí polštářek prstu (ale fakt jen občas) než se proscrolluju přes příspěvky s tvým avatarem (volně přeloženo - přes tu hromadu duchaprádných ho ven),abych našel něco smysluplného k přečtení.
            • CrocoRay
              Trotl, který je silnější než kdejaký trol, tak mi do jeskyně nelozte *4*
            • No ty nejsi trol, ale trotl :-)).
            • CrocoRay
              ALL: "stretnuť sa tak s nimi v krčme..." bacha na troly, někteří jsou silní *1*
            • Trol.diskuzni
              Své příspěvky publikuji přesně takové, jak je zamýšlím... Nezajímá mě, co si o nich myslí jiní. *3*
            • To je dnes moderny koniček -nasierať ludi na forach, hranie hier už nie je IN, skôr vyskušať a potom len kydať kydať kydať, najlepšie 3 vety stale dookola:
              Skyrim by mal dostať milion/10, kone su spidermani a draci litaj pozpatku...
              tak to je KUA kvalitny troling...
              asi v krčme dostal na papulu a už sa tam neukaže a mysli si, že tu mu na papulu nikto neda...
              ale ON v skutočnosti ani nie je trol, skôr Vavruv ocaaasek.
              A ešte sa tu často opakuje jedna veta: běž si radši hrát CoD, hej talentov je tu viac, stretnuť sa tak s nimi v krčme... *1*
    • Malleth
      Jak se může někdo divit že na půl dodělaná hra potřebuje mody?
      • protože nepotřebuje mody pytomče
    • Trol.diskuzni
      Aby zvýšila rating z 26/10 na ∞/10, to dá rozum... *5*
      • septicflesh
        Rád bych tě za všechny (věřím, že za všechny) slušně požádal, abys ty diskuze tady nekazil. Právo diskutovat ti nikdo nebere, ale ber prosím na vědomí, že to tady není tvá show jak se možná domníváš. Díky.
      • Tak ten byl ze slabšího soudku......že tě to ještě baví.... *7*
        • Trol.diskuzni
          *Double post
        • Trol.diskuzni
          Akceptování reality vždy zábavné není, uznávám...
          • Víš co řekl Sam Glumovi? >Jsi ztracenej.<
          • Hlavne ked sa tá realita nachádza v niečej hlave *3*
  • MrSanta
    Proč nejde kliknout "líbí" na té GOG reklamě na Syndicate? *15*
  • Nejsem se jistej, jestli bych se chtěl chlubit zrovna tímhle ..
  • Si raděj zahraju hru na doktora a zlobivou pacientku, než se vracet ke Skyrimu. Nejpřeceněvanější hra posledních pěti let....howgh
  • Trol.diskuzni
    Bodejť by ne, když bez nich je to nehratelný... (bethesdrony neberu v potaz)
    • Náhodou hra byla moc dobrá, rozhodně ne dokonalá, jak to píše většina recenzentů (i jinde než na GAMES.cz), ale moc pěkně se hrála, stejně jako předchozí Oblivion. Je pravda, že s menu jsem měl trochu problém a zvykl si, že mnohokrát když v menu na něco kliknu, tak se nechtěně vrátím zpět do hry. Grafika byla hezká, hratelnost dobrá, příběh také celkem zajímavý a ten svět byl moc pěkně udělaný a byla tam spousta tajemných míst.

      Někomu to holt nesedne, ale říkat že je to nehratelný... Že by špatný crack a hra nejde spustit? *15* *15*
    • To som vážne jediný komu ta hra vôbec nerobila nejaké brutálne technické problémy a stretol sa asi po dvadsiatich hodinách maximálne s pár pádmi a jedným vystrelením na orbitu ? Narozdiel od Oblivionu sa mi to zdalo práveže vpohode hratelné a v porovnaní s napr. Stalkerom alebo nedajbože Gothicom 3 vpodstate výborne optimalizované ? Ono je to asi individuálne a možno ty s tým maš inú skúsenosť ale nehratelným by som to nenazýval
      • MrSanta
        Ale nejsi. Já jsem nepotkal výraznější bug ani za 80 hodin hraní, katapult na orbitu jsem taky viděl jenom na videu.
        • S tím katapultem, stačilo tenkrát zajít k nějakému obrovi. Ono záleželom zda jsi to zkoušel nebo ne a případně, v jakém období to bylo. Jelikož několik bugu se průběžně opravovalo s patchema.
          • MrSanta
            Začal jsem hrát hned 11. listopadu. Nevím, kdy přesně jsem potkal prvního obra, ale na oběžnou dráhu mě nevystřelil. Prostě mě jednoduše bacil a bylo po mě *1*
            • Ono to možná nepusobilo přímo na tebe, už si to nepamatuju, ale možná to udělal mému companionovi.. resp. Lydii.
      • Divotvurce
        Já to taky hraju naprosto bez problému a to mám nahráno 164 hodin. Dvakrát mi to zamrzlo, ale to bylo spíš kvůli modům.
    • čúr@k seš nic jinýho, já nahrál 75hodin na základní verzi hry bez jediného problému.
      • Trol.diskuzni
        Tak to seš bethesdrone jak malovanej. *3*
        • Ty jsi važně otrava, ale co proti gustu..
          Každopádně já na vydané verzi hrál též 75 hodin a nemůžu si stěžovat. Každopdáně mody vítam jako přizpůsobení hry tomu, co od ní já skutečně očekávám. Rozhodně mohli spoustu věci udělat rovnou, viz věci, které udělali jednotlivý zaměstnanci během onoho blodného týdne. Ať už vylepšená voda, nebo vylepšené dungy (tma, voda, živější uspořádání a zajímavější monstra).

          Jinak jsem u TES od začátku a nemůžu si stěžovat na vývoj. Ano poprvé to byl trochu šok a na dost věcí jsem nadával u Skyrimu, oproti Oblivionu nebo Morrowindu se mi jevila jak "casual console game". Ale pak mě pár věcí chytlo, jak už příběhy tak možnosti rozhodnutí a průzkumu (hra v základu není dokonalá a proto jsem se těšil až vzniknou kvalitní mody, který budu sám chtít implementovat).

          A přiznejme si to každý hráč má jiné chutě a každý hráč si vylepší hru po svém, ať už vlastními modý nebo těmi, co jsou (byly) k dispozici.
        • běž si radši hrát CoD
        • lepší někdo komu se líbí hra, než být d3bil co otravuje ostatní blbejma kecama který nemá ani ze svojí zkušenosti a jen opakuje nadavky ostatnich primitivu
          • Trol.diskuzni
            Já Skyrim hrál tak dlouho, jak mi to moje trpělivost dovolila... No, moc dlouho to nebylo, ale to už není moje věc, že ta hra stojí za houno. *3*
            • Trol.diskuzni
              Jak mé příspěvky hodnotíš, je na tobě... Jakým způsobem se budu chovat a jednat, je zase starost má. *3*
            • Od kdy se trolling povazuje za "odlisny nazor" ? Kdyt si tu chces hrat na frajirka, tak to delej aspon poradne.
            • Trol.diskuzni
              Jj, odlišné názory se odjakživa trestaly... Ale já se s tím dokážu smířit. *4*
            • Ona to spíš neni naše věc že za houno stojíš ty, tebe by měli zakázat a tobě podobný střílet rovnou za mlada :P
    • No jasně, na nějakej tvůj blitek o Skyrimu jsem čekal, jen jsem viděl nadpis *7*
      • čekal jsem, že to někdo napíše *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit