Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady jsou moje moudra a ty si zapamatujte! Hlavně moje ovečky ve 2K.

    "Češi mají excelentní rozhled, ale - aniž bych se jich chtěl dotknout - ne vždy rozumí chuti a přáním zákazníků ve Francii, Německu či Velké Británii, kde se nachází největší herní trh. Díky zaměstnancům ze západní Evropy, kteří se na projektech podílejí a českým vývojářům eventuálně vysvětlují, že hry by měly být snadné a překrásné, se v naší firmě vytváří dynamika, kterou považuji za pozitivum."

    Může být jen jeden král a ten jsem já.
    • "Jak sám uvedl, cílem bylo obohatit brněnské studio o jeho 15 let zkušeností v herní branži a metody v organizaci práce"

      takle zpetne to je odvaz :D :D :D

      a ten jejich topspini engine? to se clovek popada az za hlavu (ve smyslu face palm) kdyz si na to vzpomene
    • Tady je celý článek, kde byl rozhovor s polobohem, který měl velké sny, ale nulové zkušenosti .......

      http://www.eurogamer.cz/articles/tvurci-mafia-ii-se-jeste-vice-rozrostou
  • http://www.youtube.com/watch?v=mfnk2xw4ssQ& dnes už je to jedno, ale tohle byla škoda
    • Nebyla... high tech vykradacka Payna a jeste k tomu odrendrovane video...
  • Pada AAA studio neco si prej. *16*
  • na tom zase nebude zase tak hrozne: uz celkem dlouho se drzi v prvni 40ce torrentu v zatoce jednookych loupezniku. a to je neco maleho na co muzeme byt hrdi, soudruzi :D
  • Uz jenom cekamtitulek, kdy zavrou 2k czech
  • Jack1947
    Ja bych Ztlumil 2K a to nadobro. At uz je klid. *3*
  • Jack1947
    No jasne 2K... z velke casti Amici, ( co delaj v Brne) takze smysl mi to dava. ( Zpackanci.)
  • Oni už mají Brně elektřinu ?? V rádiu říkali, že tam lidí jezdí na poníkách a největší vynález je kolovratek a boji se fotoaparátů, protože jim prý kradou duše
    • Většinu rozpočtu nám tu spolkne černej orloj, každoroční ochrana na něj a žrádlo pro poníky, takže tu krokodýly furt máme za draky, uctíváme kolo od vozu, máme křivý fiály na radnici a poledne máme už v jedenáct. Taky furt tápeme, jak se říká tomu na kolejích, co není vlak, myslíme si, že Starobrno je pivo a mluvíme jazykem, kterýmu nikdo nerozumí. AŤ ŽIJE ŠTATL, KEMO.
      Praha nám trochu pomohla pochopit automobily, elektřinu a základní hygienu, díky dotacím z EU zase víme, co je to škola. Bývalo to tu horší.
      • A vůbec, co nás nějakej cajzlovskej ingóst má co šrotit :D
    • MickeyMutant
      Si upad hňupe, šalinu neznáš?
      • smejki
        ona to nejni koňka?
    • Jack1947
      Indiani to rikaj... ze fotky kradou duse ale jestli jsou i v Brne to nevim. ( nebo indiani kradou fotky? *7* )
      • Tady v Brně Indiáni kradou spíš ty foťáky. A k tomu vezmou i mobil a peněženku.
    • Nepleť si Brno s Prahou, panáčku
    • Mám raději vtipy o tom, že Pražáci o Brně neříkají nic... protože to zní aspoň vtipně a nevypadají u toho sami jako blbci.
    • CRYPT
      Tak mne to rozesmalo xD *15*
    • Very funny... Ha ha... *6*
  • Velice dobře rozjety vlak pomalu a jiste dlouhodobe zpomaluje a miri na konecnou ... Bohuzel. Kdo za to muze? Predevsim ti, co tento vlak ridi ... Je to banda neschopnych gamesaku, kopirujici existujici projekty bez tvurcich schopnosti a fantazie. Naopak kontraproduktivne ovlivnuji tvurci osobnosti v tymech a jejich manazerske schopnosti jsou mizive. Tym takových rozmeru a s takovými schopnostmi za 3 roky nevyprodukuje nic, jen se prizivuje...smutne. V ramci treninku mohli vyprodukovat alespoň něco malého pro androida apod., aby se alespoň castecne zaplatili i motivovali... Vyhazel bych nemilosrdne vyssi management vcetne "kamaradsoftu"...
  • Za ten crap co programují v Bohemce je i minimální mzda hodně...
    • Jasne, Operace Flashpoint, Arma, DayZ, samy crap. A muzu se preptat, cos dokazal vytvorit a naprogramovat ty, ze se tak vyznas?
      • vždyť ty hry ani nemá :) jen to někde četl na netu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit