Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Je hezké že vyšlo na Steamu a že to trvalo i když bez hudby, ale jediná skutečná Mafia byla 1čka jakoby to bylo naše dědictví...
    • znovu vyšlo...
  • Až na ten vykradenej konec z Goodfellas byla Mafia celkem dobrá hra.
  • Mám takový dotaz. Lze prosím na Steamu koupit hru a vložit si ji na svůj účet (knihovny) až později? Třeba na narozeniny?
    • tak můžeš tam snad nakoupit jako dárek? a ten si pošleš do mailu pak je na tobě kdy to přiřadíš k nějakému účtu a aktivuješ ne?
      • Takhle nějak to právě platilo do začátku roku 2017. Teď už ne. Pokud si to koupíš pro sebe, tak ty hry musíš aktivovat ihned. Pokud jako dárek, tak hru musíš přiřadit jednomu ze svých přátel...
      • Nemůžeš.
    • Tak jsem to zjistil. Dříve to šlo a od roku 2017 už nejde.
      Třeba má odpověď také někomu pomůže. :)
  • Na promo obrázku k edici není Tommy Angelo, v traileru pro změnu vůbec není zmíněna firma Ilusion Softworks. Hlavně že je patřičně vyvedeno logo Hangar13.

    Proč je tam ta Mafia:TCoLH vůbec přibalena? Vždyť se druhým a třetím dílem nemá z hlediska herního pojetí světa nic společného. M1 je pseudoreálná hra - všechny postavy reagují na střelná poranění (ano, protagonista taky), není vhodné zkoušet pěstmi zbít ozbrojeného protivníka (jde to, ale je to velmi riskantní), policie není úplně k smíchu.

    M2 a M3 jsou arkádovky se samoléčícím se terminátorem který dává pěstmi pomalu větší poranění než palnými zbraněmi a pro kterého je policie celkem k smíchu.
    • Myslím že M2 byla podařená hra i když se třeba některé věci nedotáhli do konce jak by měli. Za mě lepší než např. GTA IV. V M1 jsem utopil nespočet hodin jak hraním tam modování a M2 mě prostě dost bavila. A klidně mě virutálně zlinčujte ale nebýt té rozbité technické stránky a grindování tak mě M3 bavila taky i když na první díly to nemá ani omylem
      • CRYPT
        Mafia 2 mela lepsi pribeh a na svou dobu i vcelku povedene graficke provedeni. Dodnes vzpominam na tu nadhernou zimu a vanocni atmosferu, jak jedes s Joem autem a diky rychlosti auta mi ze strechy zmizi snih. Navic soundtrack byl libovej. Ale to je asi tak vsechno ... Urcite jsem se zabavil vic a hlavne dyl u GTA IV
        • Příběhově mi přišla lepší jednička. U dvojky jsem měl pocit, že toho spoustu vystřihli a nedokázali to dobře zamaskovat. Hlavní postava dvojky byla nesympatickej grázl už od začátku (Tommy měl pochopitelnější motivaci se k mafii přidat a prachy mu vlezly do hlavy až později) a konec byl mizernej. Ale grafiku, atmosféru a střelbu měla dvojka na tu dobu suprovou.
          • CRYPT
            Ale ja reagoval na MAFII 2 vs GTA 4 - O Mafii 1 nepadla z me strany ani zminka. Samozrejmeze MF1 je z cele trilogie nejlepsi
            • Promiň, moje blbost. Špatně jsem si přečetl příspěvek, na který jsi reagoval. V porovnání příběhů Mafie 2 a GTA 4 souhlasím.
    • OPRAVA: firma "Illusion Softworks" (vypadlo jedna litera 'l')
  • exmaxx
    "Family... family... family", a pak na me vyskocila reklama "Uzijte si cas se svou rodinou". Trefa. *1*
  • Ja to porad nedokazu povazovat za trilogii ale za dva dily a pak jeden americky nepodarek...
    • Jeden díl a dva americké nepodarky.
      • kdyby Mafia 2 vyšla teď tak zbytek bude v DLC, co se původně do hry nedostalo.
      • jamar28
        Dvojka byla taky skvělá. Jasně, jednička to nebyla, ale řekl bych, že pokračování to bylo důstojné.
        • Dvojka byla sra*ka, s jednicko to nema nic spolecnyho, jenom znacku. A Vavra z 2K odesel protoze se s nima na tom neshod.
  • Ten černoch se na tom obrázku k Vitovi a Joeovi vůbec nehodí... *9*
    • bukrr
      Kdyť jsou všichni bílí *1*
      • Oprava ten co neni v obleku se k nim nehodí.
        • To je Mat z Top Gearu *1*
  • Sakra já začínám být starej
    • V pořádku, nejsi v tom sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit