Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konecne nejaky videa!!! jak to bude vypadat uz se tesim mnop... xD *12* *12* *12* *12* *12*
  • Modern Warfare 3 Návrat krále !!!
    • jo ty myslis 6 hodin tunelu, kde se granatem neda rozbit ani dreveny plutek, na 6 let starym COD2 enginu ? tak to je potom kral pro deti. Uzij si to.
      My ostatni si pockame na 12-16 hodin kampane, s kompletne znicitelnym prostredim a filmovou atmosferou ve hre BF3.
      • nevim jestli si to nepostihnul ale oni ten engine pořád vylepšujou a předělávaj takže věta že to je na 6 let starym enginu z cod2 je tolik pravdivá jako tvrdit že Rage bude běžet na 10 let starym Quake 1 enginu ( kterej pak předělali na Quake 2 engine, pak na Quake 3 engine atd... myslim že už asi chápeš co tim chci říct).

        Jinak já osobně enginy co běžely na hrách od IW považuju za velice vydařený díky jejich svižnosti, nízkejm nárokům i přes který hry vypadaly vždicky výborně
        • Rage je bohuzel dalsi doom3. Nic noveho. Ale jak jsem rekl, vy si uzijte MW3 (=koridor, nic nelze znicit, nekonecnej respawn), my zase BF3 (novy frostbite2 engine, znicitelne prostredi).
          • Šak se bavíme o enginu a ne o leveldesignu či délce hry. Co se týče zničitelnosti prostředí tak to tak žhavé nebude (přecejenom musí být zavedena poměrně silná omezení kvůli vyvážení hratelnosti) a navíc někde sem čtl, že zničitelné prostředí má být i v MW3. Do jaké míry to ještě uvidéme.

            Pořád mi ale nedochází proč se srovnávají hry jako BF3 a MW3 když podlě mě jsou hodně odlišné v jejich základnim principu vedení konfliktu, zatímco modern warfare je většinou o boji v ulicích města na vzdálenosti jednotek až desítek metrů výhradně zbraněmi, tedy bez vozidel stíhaček apod. pominemeli killstreaky. Tak u BR je to naopak na několika kilometrových mapách s použitím vozidel a další techniky.
          • A co si třeba užít oboje, to tě nenapadlo?

            btw. Nekonečnej respawn nebyl už ani v MW2, takže se dá očekávat, že nebude ani tady.
  • Celkom usmevne je porovnat strategiu firiem blizard a kto vidava tento gyc? Za 7 rokov blizard vida jednu hru oni ich vidaju 7 koniec koncov aj CoD seria moze byt potom obsahovo bohata a dost dlha hra zial platite za nu 7x.Monzo to nieje az taky zly napad a za chvylku sa budu vydavat naozaj hry kazdym rokom systemom 1 rok 1lv. to by mohlo stacit samozrjem bez zaveru ktory sa dokonci az o rok:-)
  • Kdyz o prumernych hrach games.cz piše vzacně proč každé MW má 9 bodu?

    MW neba s BO vubec nic spolecného.
    • 9/10 dnes dostava temer kazda Ackova hra,vypovidajici hodnota dnesnich recenzi je hodne miziva.Jakmile jde o velkou komercni hru,hodnoceni temer nikdy nejde pod 8/10 ,prinejhorsim 7/10. A pritom plno ackovych her si tu 9/10 nezaslouzi ani nahodou.
      Pak to taky tak vypada,kdyz vyjde nejaka opravdu hoodne povedena hra,tak aby se mohla odlisit od tech vsech ostatnich her,tak musi dostat 10/10 a pak se tu zvedne povyk,ze 10/10 znamena dokonalou hru,coz zadna neni apod.
      Krasny priklad je nedavny portal 2.Ten smele prekonava vetsinu her za posledni roky ,ale dokonaly neni,jenze diky tomuto debinimu trendu musi dostat 10/10 ,aby se mohl odlisit od tech ostatnich her.
      Posledni cod hry by nemeli mit 9/10 uz z principu za jejich docela tragicky SP.Kdyby to byla ciste MP hra,tak si to tech 9/10 mozna zaslouzi,i kdyz me teda nebavi,ale jakmile tam daji SP,tak by se mel hodnotit i podle toho a ne mavnout nad tim rukou,ze je to tam jen jako doplnek.
    • kdo rika ze si to tech 9 bodu zaslouzi :)
      • A kdo říká, že ne? Těch pár ubrečenců na Games?
        • Ne fakta říkají že si to ta hra nezaslouží.
  • Nejvíce nenáviděná hra je nejvíce diskutovaná... tak asi o ni zájem je
  • Já myslím,že máte všichni pravdu..kromě mě,takže zapoměňte,že jsem něco řekl...
    • red dwarf boli casi ked som to na intraku pozeral kazdy den 3 roky v kuse
      • Ja na to muzu taky koukat porad a pokazde se musim smat,to je genialni serial *1* .
    • Tushan
      Dvejn Dibli :D
  • poslitomen: Od kdy se smí do diskuze přispívat jen k těm hrám, které hraju? Znám poslední díly COD dostatečně na to, abych je mohl kritizovat, případně jejich nástupce, o nichž je už teď známo, že budou jak přes kopírák.

    Ten tvůj argument neobstojí a hlavně je úplně nesmyslnej; diskuze jsou od toho, aby se diskutovalo. Ty bys nad vším, co se ti nelíbí jen mávl rukou, ignoroval to a šel o dům dál jo?? Takže by sis tu diskuzi představoval tak, že se bude skládat jen ze samejch fanboyů, co píšou jak to bude ultramegahustý a jak to tam bude všechno hezky bouchat.

    Nasrat, COD je koridorovitá srač.ka, kterou dokáže dohrát i sedmiletý děcko. Je to odfláklý, neinovativní a trapný. Dokonce i k příběhu je přistupováno diletantsky. Je to naprostý naplnění pomu POVRCHNOST.

    Konec spamu.
    • nějak jsi se rozčílil, neblbni. Mně se osobně jednička, dvojka i MW1 moc líbily. Občas je třeba něco jen tak na odreagování. Je pravda, že kvalita asi klesá.
    • A BF bude uplně stejnej *3* , už se těším bude sranda.Pomlouváte CoD a přitom Battlefieldu jde jen o to se CoD co nejvíc přiblížit a v nejlepším ho i přeběhnout.Chce mi tu snad někdo tvrdit že MW2 nebyla zábavna hra jestly ne napište mi důvod. *6*
  • Hmmmm ty screenshoty jsou vážně paráda. Modernizovaný Winchester.. bez komentáře. O příběh se zajímat asi nemusím je to furt to stejné - Američané zachraňují svět před zlýma Rusákama. Btw. předpokládám, že si vezmou svůj oblíbený prvek z MW2 a to jest Akimbo.. nemůžu se dočkat těch "kůl" mariňáků, za kterejma všechno vybuchuje a kropijou do stovek nepřátel dvěma P90kama.
    • Zapomínáš na zásadní věc, a to že prvotním impulsem pro tvorbu hry za sto milionů dolarů není pobavit a vzdělat hráče, ale vydělat sto milionů dolarů a slušný zisk k tomu. Od toho se odvíjí všechno, včetně cílení na co nejširší spektrum hráčů. Kritizovat CoD za to, že je to CoD, je jako kritizovat motyku za to, že je to motyka.
      • jenze i motyka nekdy vystreli ... coz COD tezko (dokud bude sypat chechtaky) ... :)
        • Ne, motyka nikdy nevystřelí......
  • Nechápu co čekáte od Battlefieldu taky tam bude tuna skriptu jako v CoD a vůbec mi to nevadí.
    Každý CoD mělo zábavnej singl.Je mi uplně u pr*ele jakou má hra grafiku pokud se dobře hraje a grafika CoD mi připadá pěkna navic mi to pěkně jede i na mím pruměrným noťasu.
    Koupil jsem si MW2 i Black Ops(druhé koupě docela lituju ale co no).Pokud mi dobře pojede BF2 tak tentokrát koupim ju ale věřím že obě hry budou supr a dost podobný.
  • Zdar hrál jsem každý díl Call of duty a vůbec mi nevadí vy od toho čekáte bůh ví co když je to pořád to samý a přitom je to dobrý já třeba hraju SP tak si polibte :p CoDko je vynikající hra a těm co se to nelíbí (znáte to ) stejně předpokládám že u mě budete hledat pravopisnou chIbu aby jste se do mě mohli navážet a CoDka taky tak když se vám to nelíbí tak to nehrajte a nekritizujte VOLOVÉ
    • mozna te to, ty vole, prekvapi, ale kazdy ma pravo kritizovat co chce, zvlast s*acku jako je CoD :)
      • Tak fajn, jmenuj hru, o které si myslíš, že je na dneším žebříčku TOP? Kterou máš nejraději ;-)
        • Sakra...no tal si do živého, taky jsem se dlouho u ničeho tolik nebavil.
        • PORTAL 2 !!! :D
          • Presne,portal 2 je aspirant na hru roku,tolik originality,inovace,skveleho humoru a neotreleych postupu jsem ve hre uz dlouho nevidel pohromade.
    • souhlasím *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit