Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    Kdyby to bylo i ve forme sberatelky na CD a k tomu figurka duka jdu do toho hned ani nevaham:D ale takhle je to pro me docela nezajimave. Digitalne stahnute stare pecky ktere vetsinou uz davno mam stokrat dohrane a legalne vlastneen na disku me nelakaji:/ skoda ale treba kdyz bude zajem nejaka ta sberatelka ve fesne krabicce a dukem jak sedi na zachode se najde:)
  • Freeware , zapomenutý a opuštěný - na ty stránky tyhle hry patří ! Sice ní ostalgie jako sviň (co já se nahrál nekončící shareware verze Biomenance) , ale za 20 šušní si mohu koupit dneska mnohem lepší hry s existující podporou i do budoucna ( Grimrock II) .
    Podporovat neschopné 3D realms či dnešní Team 17 je jako házet perly sviním. Ne pánové na legendy se nešahá , ale na zombie co se drásají z hrobů patří lopata ...
  • Mato1987
    sranda, jediné hry, čo ma z baličku zaujímajú sú práve shadow warrior, wolf 3D, duke nukem 3D a Manhattan Project a všetky ich už mám na steame, ale tých commander keenov by som bral :)
    • SW je navrch na steamu zadara. http://store.steampowered.com/app/238070/
  • je nekde odkaz kde to stahnu ??diky
  • kubi-wan
    Ten balík se mi hodně líbí, i ta cena. Má to pro mě ale jednu jedinou nevýhodu, která mi brání v koupi - neni to v tý hezký krabici a na cédéčku.
  • Nojo, vždyt si na tyhle hry (né všechny) dobře pamatuji to byly časy no. Ty už se nevrátí... ale můžou se připomenout. Pěknej bundle. *4*
  • Sorry chlapci, ale jakožto bývalý AMIGISTA si musím jen znechuceně odplivnout. Hrám jako Commander Keen jsem se s kámoši jen smáli, byli pro nás stupidní a ošklivé, a dnes bych za tohle nedal ani halíř. Chápu ovšem, že pokud je má někdo ve vzpomínkách jako své první, tak na ně nedá dopustit.
    • Robotron3
      Oproti Amiga plošinovkám (Shadow of the Beast, Turrican...) byl takovej Duke Nukem 1 nebo Commander Keen opravdu hodně fuj, o tom žádná. Ale dnes se na ty hry s nostalgií vzpomíná, protože na PC nic 2D lepšího tehdy nebylo. Vlastně smutný :)
  • Tak ať se podaří, dobrých studií není nikdy dost.
  • Největší sranda je, jak na webu mají obrázek krabičky a CD v krabičce, ale ve skutečnosti je to jen digital download.
    • normalni znazorneni hry,jak jinak chces znazornit nehmotnou vec? 1 a 0 v pytliku? ikonka pro SAVE je taky disketa,i kdyz se uz 10 let nepouziva,tak proc by nemohli pouzit pro znazorneni hry CDcko...
    • to cd v krabičce je soundtrack na cédéčku, ne?
  • Robotron3
    No, pěkný, ale všechny ty hry už mám na gogu, nebo steamu, a ten zbytek byl už na 3D Realms stránkách jako free.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit