Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čeština je ke stažení na Steam Workshopu a taky na pkubicek.com
  • main
    nemuzu te na steamu najit, zkus postnout steam profil
  • Zaměřil jsem se na zatýkání pravicových extreamistů a zastydlých neonácků v malých městech v ČR ,jako je např Brno a Ostrava, ale během hodiny hraní jsem vydělal miliony a hra je teď moc lehká
  • Jack1947
    No alespon něco.
  • Jack1947
    Lool tak to je dobré :D
  • nightborne
    Jo, ale přesně to samý jsem udělal taky - akorát v mým případě to bylo pouze omezení vlastní idiocií, prostě mi to nedošlo =)).
  • Na svoje omezení nedostatečnou angličtinou jsem narazil jen jednou, když jsem volající nechal hořící toustovač omylem hasit mokrou hadrou. A hned jsem musel posílat ještě sanitku ošetřit úraz elektřinou. Ale jinak v pohodě, základní znalost angličtiny opravdu stačí...
  • "Příkladem za všechny je třeba průběžné navštěvování stanic a “vyprazdňování” vozidel, ve kterých s sebou jinak neustále vozíte zraněné a zadržené jedince. Občas si třeba sanitka najde cestu do nemocnice sama, jindy jen čeká na další pokyn, stejně jako policejní anton."

    Tak tohle jsem tedy vůbec nezaznamenal. Pokud sanitka nebo policie někoho během zásahu naloží, tak s ním okamžitě vyrazí k nejbližší stanici/nemocnici. Pokud jim ale během cesty do nemocnice začnete dávat další instrukce, tak se logicky sami už nevrátí, dokud nenaloží někoho dalšího. Případně ne vždy je převoz nutný - tedy ani sanita, základní ošetření zvládne i policista nebo hasič (velmi pomalu, ale pokud je vybavíte lékarnout, tak už se dají použít). V tom případě zůstane sanita na místě i po skončení úkolu, dokud s ní nepohnete, což je asi pravděpodobnější varianta toho co je v recenzi.
  • Podklady berou z OpenStreetMap - Je to částečně zautomatizoavné a většinu údajů to evidentně bere přímo z mapy. Ve složce máš několik PNG s obrysem silniční sítě + vodní plochy a zástavby. A vedle je xml s vším co je na mapě - souřadnice dúležitých objektů a bodů, kde lze spawnowat mise a názvy ulic, takže případně to lze i trochu potunit.
  • Ten event s ilegálním softwarem je jen v cracknuté verzi... a dost často.
  • zrovna tohle mě taky zarazilo, vyspoilovat telefonáty, kterých není monho a ještě ty, které jsou unikátní (na 100% se objeví, zatímco jinde pouze šanci se objevit) pro první 2 města je pěkný fail. Hrál jsem to až po recezni a když došlo na objednání pizzy, hned jsem věděl, jak to dopadne.
  • Coffin.Corner
    Jo, pod stejným nickem :)
  • Erien
    Pracuje se i na češtině, už je toho hotového dost.
  • Velmi podarena oddychovka. Backoval som na KS, zapnem to sice tak raz za mesiac, ale potom pri tom skysnem do 2 rana...ako dnes :/ (btw. niekde by tam mala byt postavicka s mojou podobiznou, tak snad sa coskoro najdem :D )
  • main
    nene to neni mozny :) najdu te na steamu?
  • Coffin.Corner
    No teda to už jsme tři! *8*
  • Jack1947
    Je tam i středočeský kraj ??
  • Jak mám udělat druhé město bez ztráty prestiže? Nemám dost jednotek a na nové auto nemám. Měl jsem jen na doplnění stavů a nakoupení nepřístupné vesty...hraji unikátní kampaň
  • Mart9
    K té recenzi musím být velmi kritický. V půlce jsem přestal číst, protože to není moc recenze, ale návod. Popisuje totiž různé situace ze hry, které by si měl hráč sám prožít a ne, abych byl upozorněn na to, co po jakém rozhodnutí následuje. V tom si myslím, že by mělo spočívat to hlavní kouzlo hry, ovšem recenze ty situace spoileruje.
  • main
    jsi ze Sumperka? to se jen tak nevidi krajana tady potkat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit