Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • obracenyKybl
    No jo a teď tam místo elfů budou pobíhat islámští teroristi s dynamitem kolem pasu. A nebo Rusové - každopádně je důležité, aby tam bylo dost kalašnikovů.
    Taky by to chtělo nějakého Brita, který bude každou chvíli říkat: "Bloody hell we just got our arses kicked!".
  • Kazdej rok novy cod klon,tedkom navic kazdy rok cod festival.Co bude dale?Plysove cod hracky?Cod filmy kazdy rok?A co treba cod toaletni papir,nebo cod omalovanky pro fanousky?A pak at mi nekdo rika,ze si toho cod nemam vsimat ,kdyz tu hru povazuju za odpad,Jenze ono to nejde kdyz cod vidi clovek pomalu na kazdem rohu.
    Z cod se pomalu stava neco mnohem horsiho nez spatna a neskutecne zdimana herni znacka....
  • Ethy
    I když jsem CoD hater, tak +1 pro ně :), čím víc takových akcí, tím lépe pro průmysl, takže asi tak :)
  • Tak potřebujou si nějak udržet zákazníky ... lamy
  • Ačkoli call of duty je ptákovina na tu akci bych se klidně podíval, láká mě zhrát si paintball na replice mapy ze hry.
    • Ja si spis rika ze za cenu tyhle srandy mohli udelat DLC s trema novejma mapama uplne zadarmo...
  • Ano, Call of duty je dobrá serie. Souhlasím. Ale tohle? A učit se v tomto případě od Blizzardu? Jako pardon, ale porovnávat CoDa s hrami od Blizzu? BlizzCon je krapet jiná úroveň, na tu se těžko můžou hrabat.
    • Ale cod uz je hra od Blizzardu uz davno je to jedna firma Activision-Blizzard...
      • Preed
        No ak to myslis vazne tak si teda hlupy. ( http://wow.joystiq.com/2009/04/12/activision-blizzard-is-not-blizzard/ )
        • Dik za clanok, vzdy ma zaujimalo, ci Activision ovplivnuje vyvoj, atd hier od Blizzu
          • Ovluvnuje minimalne zpusobem jakym doji z lidi penize :P Jejich hry uz nejsou nic jineho nez dojeni penez ze starych ikon.
            • smejki
              bože, chlapci, vy jste bullshitní *7*
            • prava pravda,bllizzard od vydani wow a pricichnuti k penezum uz neni to co byval a slouceni s ActivistSun tomu jen a jen dopomaha.Celej Activison stoji na CoD a WoW a neustalem dojeni techto dvou znacek.
  • Taky mě sere, že tam všechny nutí jít.
  • tak ono nestačí, že každej rok vydávají furt to samé, ale teď ještě chtějí dělat každej rok CoD festival... a doufám, že ho budou dělat stejně jako dělají CoD sérii (furt ty samé věci, jen je každej rok rozmístí jinak *1* ) *2*
  • MOhli by tomu říkat vyCallCon
  • Ceho je moc,toho je prilis :-D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit