Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedina hra podle filmu co vysla byl Riddick a ze se jich udelalo opravdu hodne. Velky nadeje bych tomu rozhodne nedaval.
  • 1 dil no usel 2 dil katastrofa 3 na ten uz radeji ani nebudu koukat = hra to bude jiste megapecka
  • tak na film se těším, na hru zrovna nevím ( uvidíme )...

    Ale celkem by mě zajímalo, jak to W.Smith bude stíhat když se má natáčet ještě Bad Boys 3 a Independence Day 2...
    • No, jestli to bude jako jedna z těch již existujících, tak to bude buď hodně nepovedená kopie resident evil/dino crisis, nebo absurdní nezábavná ultrarychlá střílečka. A jelikož gameplay style residentu a dina už asi není v kurzu, jak nám jejich samotní tvořitelé posledních pár let cpou do chřtánu, tak bych to viděl spíš na to druhý.
  • Irisis
    Tak u man in black bych si dokázal představit hru podobnou SW:KotOR. Přece jenom filmy byly spíš o vtipných hláškách a wow scénách než nějákém boji nebo akci. A hlavně bych se vyblbnul se zmizíkem paměti.
  • Amylee.Anderson
    Hlavně ať to neni jako třeba Path of Neo :D
    • MidnighT91
      path of neo bylo náhodou supr, už jsem ho dohrál několikrát, snad nejlepší akční mlátička na pc...
      • Amylee.Anderson
        Je to bezva hra, ale jak se to prolíná s těma filmovýma sekvencema... Prostě jenom "omg" :D Kdybych neviděla filmy (a neměla je tak ráda) tak na tu hru koukam a řikam si "O čem to sakra je?" O.o :D
        • Skoda ze druhej a treti dil byl plivanec do obliceju vsem fanouskum Matrixu...
          • Amylee.Anderson
            Mě se líbila celá serie. Ostatně... Anderson mám z Matrixu :D
      • *cough* Batman Arkham Asylum *cough*...a to nemusím ani mířit tak vysoko, lepší než Path of Neo je i Fighting Force. *1*
  • jindra.veliky
    na film se tesim protoze Wall Smith je muj nejoblibenejsi cernosskej herec ale na hru radsi ne protoze zname ty konzole only tituly od activisionu. jeste k tomu kdyz je to podle filmu *12*
  • Rači bych film než hru..
  • Men in Black není zas tak o akci, takže tomuhle nevěřím vůbec. A filmu samotnému taky moc ne po tom co předvedli ve dvojce(jednička luxusní!).
  • Ach né... Proč zas ten zatracenej Activision?! To chtěj snad zneuctít všechno co je ještě dobré? CoD pěkně podělali už od 2 (3 sem nehrál - jsem only PC hráč). Jediná hra od nich, která se mi líbila (no nevadila mi :D) byla Singularity.

    Takže doufám, že se nad tímhle pořádně zamyslí...
  • Xykon
    Filmy- hrozné.
    Bude tak špatná i hra?
    • michaliuz18
      bude ! ked su hry robene podla filmu dopadne to najhorsie, bude to len beckova strielacka o nicom ktoru prejdem za 5 hodin
      • Riddick, King Kong, první (vlastně druhej) spajdy, AvP (ty starší, samozřejmě), Jedi Outcast a Jedi Academy, Tron 2.0, první dva díly Blair Witch, New York Race....ale jinak souhlasím, většinou dopadají hry podle filmu katastrofálně.
        • michaliuz18
          tak meno riddick alebo star wars si nedovolia v hrach pokazit :) nedavno som presiel riddicka dark athenu, fakt super velmi ma potesila ta hra a cakal by som pokracovanie, ale ked riddick povie ZBOHOM mysli to navzdy :D
        • JohnyTheZik
          Tak zrovna u AvP je to obracenej pripad :D.. Ikdyz je mi jasny, jak si to myslel.. Vzal si z obou univers neco a nakombinoval to..
          A u hry se to povedlo na jednicku..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit