Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mnooo, jestli převádějí Diablo 3 na Playstation 3, kterážto běží na Linuxu, mohli by ho rovnou vydat i na PC jako Linux-native. *14* </spekulace>
  • TheGGG
    No jo bližard vyčenichal prachy. Podle mne by tadle firma měla někam zalíst a dělat spořiče obrazovky
  • Bylo to videt od zacatku. Jak pise Petr. Koridory, 4 skilly, zadna hloubka profilace postavy atd.
    • Presne tak, jednoducha omalovanka...system levelovani detinsky ..proste mega fail.

      Hraju Path of exile a je to zabavnejs a propracovanejsii o stovky procent.
      • Me poe prestalo bavit nekde v tretim aktu na 30 levelu. Spatnej build, znovu se mi to nakonec rozjizdet nechtelo. Skillovy runy moc nepadaly, a ty runy co boosti skilly jsem mel asi dve nebo tri. Dalsi nepadly. Mlatit porad dokola stejnyma skillama me moc nebavilo.
        Ale je fakt ze mi to daleko vic pripominalo Diablo nez D3.
  • P.S.
    sice to byl hacknuty account ale stejne...
  • nez si to nejaky chudak koupi na tu PS4 dal bych mu zdarma PC verzi at si ji ozkousi ale nejdete mam pod tim uctem SC2... takze se napalit budete muset samy tak az to vyjde ERROR 47 zdar
    • ucho
      proč bys to dělal, když na PS3 i PS4 bude zdarma demoverze na ozkoušení?
      • njn a na ps4 se dokonce sama stahne a nainstaluje ikdyz to uzivatl chtit nebude*1*
    • sc2 jeste vetsi blivajz ja uz jsem svuj account daroval
    • Příště si to nejprve hoď do Wordu, ať ti autocorrect opraví všechny chyby. A šlo o Error 37. A vzhledem k tomu, že hra nebude požadovat neustále připojení pochybuji, že by vůbec na něco jako Error 37 narazili.
      • hele ty gramar nazi a to si vzal kde? ze nebude vyzadovat online v bobkovejch listech?
        • error 37 bude mit ps3 ps4 bude hazet arror 47 kapisto? *3*
  • michelangelo
    Blizzard se bratrickuje se Sony. Ale co na to Microsoft? Krome toho, ze si prave meni spodni pradlo *4*
    • Microsoft na to nic, protože se s nim taky bratříčkuje. Ty si myslíš, že by Sony nechala někoho z Blizzardu přijít na svou konferenci a tam oznámit hru po Xbox? Navíc nemůžou oznámit hru pro konzoli, která oficiálně ještě neexistuje.
    • SnakePlisken
      Není to první "bratříčkování" Sony a Blizzardu. Microsoft z toho může být naprosto klidný, si myslím.
    • Microsoftu asi stačí dlouholeté bratříčkování s Epicem.
  • Miluju Diablo 3, od té doby co vyšlo nehraju nic jiného, přeju všem budoucím majitelům tu nekonečnou porci zábavy, kterou D3 poskytuje ;)
    • Souhlas, je to neskutenčná zábava, a s každým patchem mnohem a mnohem lepší, to je fakt a nyní i trend. Hejtři hejtují v diskuzích, majorita hraje a baví se.
      • Co kdyz ty hatery bavi hatovat, pak je to win-win ne?
    • *1* *1* *1* je aby tolik ironie PS hraci unesli....
    • nice joke :)
      • Ale to není joke, a rozhodně nejsem sám, znám 10ky lidí, všichni zhruba ve věku 30-35. Hry paříme 20+ let, dohráli jsme možná stovky Atari 800/Amiga/PC titulů, ale v poslední době nás nebaví takřka nic kromě Diabla, popřípadě gog.com titulů, které jsme hráli před léty. Ano, při plném vědomí říkám: Diablo 3 je nejhratelnější hra s absolutní znovuhratelností, která za posledních 5-8 let spatřila světlo světa. Podobně jako Starcraft anebo, asi, WoW - ale to nehraju, takže nemůžu soudit. Budoucí majitelé PS4 se můžou začít těšit!
        • Me to taky docela bavilo, par set hodin tam padlo. Ale znovuhratelnost? Neni to to ze si hru rozjedes znova? Pak je na miste otazka, kolikrat sis rozjel znova stejnej char?
          Podle me ma D3 nulovou znovuhratelnost. Nikdy jsem nemel touhu rozjet char znovu, a to prave protoze ma nulovou moznost nejakyho zamereni, skilly jdou vyzkouset vsechny.
          D3 ma dobry a mozna i nekonecny grind. Tim muze chytit. A taky chyti. Ale to neni znovuhratelnost.
          • Zhruba od podzimu hrajeme jenom HC a občas to holt nevyjde :) HC je mnohem zábavnější - asi je to o tom adrenalinu a vědomí, že když, tak je to nafurt. Každopádně, co mě fascinuje je přístup Blizzardu - v době, kdy ostatní firmy chcou za každé usmolené DLC 10+ $, naděluje Blizz co 2 měsíce patche s changelogem dlouhým jak týden do výplaty a přidává nový obsah, popřípadě balancuje. Nevím kolik z nás (12ti milionů) co si hru koupili, ji stále hrajou, ale zdarma opečovávat a doplňovat nové věci je přístup, který se už dneska jen tak nevidí. Tohle je vyloženě oldschool přístup pro oldschool hráče, mezi které se hrdě hlásím. Kdykoliv čtu příspěvek v diskusi typu "Diablo 3 je sračka, hrál jsem ho 200+ hodin a musím říct, že ta hra je úplně nah0vno" tak se musím smát - takový člověk je pro mě úplnej k0c0t, bez urážky, to je konstatování faktu. 80% her baví maximálně 30-40 hodin, za tuhle dobu je hra dohrána a tečka, jde z disku. Pak jsou světlé vyjímky, kdy je hra dobrá a stojí za to dát si ji na vyšší obtížnost apod. Ale věnovat hře 200+ hodin života a prohlásit, že jde o totální p1čovinu je totéž jako říct "jsem k0c0t a žeru h0vna, vyfoťte si mě u toho..." 1:1 ...
  • Diablo 3 was setup to be a console game. The reason only 4 players are allowed into a game is for 4 controllers. The reason the quests make you walk in a linear closed circuit as opposed to big open worlds, is to keep your buds next to you on the same screen.
    The reason for no skill points or complicated number crunching? To make console players happy. The reason you have 4-5 skills on your bar at once? Very easy to use an Xbox/Ps3 controller to use skills.
    The reason no runes / complicated item mechanics exists. Simply wouldn't be fun for console gamers.
    The reason you can't host a named game? Auto join for console users.
    The reason for achievements in game? It's popular among console / COD fans.
    The reason for passive skills? Perks like Call of Duty uses. Everyone unlocks perks and uses their favorite ones.
    PC gamers are just beta testing for the console release so it wont be full of bugs. That's how ActiBlizz intends to make the real money.
    Also explains why the game doesn't have VoIP for Pc gamer chat.
    Diablo 3 is the modern Call of Duty of ARPG's.
    Tohle vsechno je pravda!!!!
    • kostejnesmrtelny
      Ne. Anonym se snaží trollit a nejde mu to.
      • Ne nebyly, co to plantáš? a jaké ty body prosímtě nesedí? Navíc je to 8 měsíců starý post z 4chanu, takže si prosímtě zjisti fakta, než tu začneš psát takové kraviny.
        • kostejnesmrtelny
          Warmth u Sorceressky bylo co, ty tragéde? Skeleton / Golem mastery u Nekromanta? Barb měl jeden skill-tab udělanej kompletně z passivek... Co že jsi to povídal o faktech?

          Z 4chanu to bejt klidně může, je mi to jedno. Na tom, že je to hysterickej výron nějakýho elitářskýho šaška to nemění zhola nic.
          • Copak, fanboy to nemuze rozdejchat?
      • A v d1 mal hráč iba jeden quickskill (musel prehadzovať f5-f8), v d2 len dva. Žiadne komplikované výpočty a herné mechaniky? No len si zájdite na d3 fórum a uvidíte tam teoretické debaty o tom, ktoré skilly/itemy/followeri atď. vám dávajú v ktorých prípadoch viac dps/defense... A tak to ide ďalej.

        Škoda reči.
  • D3 na PS4 co na to rici, uzijte si tento ojedinel herni skvost dosytosti konzolisti, protoze tohle se jiz nebude opakovat *1* *1* *1*
  • http://kotaku.com/5985811/diablo-iii-fans-are-not-reacting-well-to-the-games-ps4-announcement

    Hahaha. Horší jak Apple fans.
    • ,,it's hard not to see the truth in some of those observations,,
      • To jo. Třeba "Diablo 3 is the modern Call of Duty of ARPG's," ale něco takového říkám od doby, co ta hra vyšla...
        • To mi nepripadá nijako prekvapujúce, vzhľadom na to, že už diablo 1 bolo hlavne o bezmyšlienkovitom frenetickom klikaní a genocíde tisícok pekelných oblúd.

          Nie žeby bolo frenetické bezmyšlienkovité masakrovanie zplodencov zla pre arpg niečím negatívnym.
          • Jednička byla (snad) první hezky zpracované dlouhé a rozmanité ARPG s obstojným příběhem. Ve dvojce šlo o víc než jen držet jedno myšítko. Vlastnosti věcí měly nějakou váhu, ne že šlo jen o atributy. Taky měly víc smysl (socky létající s mečem v ruce fakt v Diablu nemusím :D ). A tak dále.

            Ale to je přeci jedno, sranda je ten butthurt D3 fanoušků, kteří si myslí bůhvíco nehrají za poklad.
            • Kecáš kecáš a máš rekord v nahraných hodinách
    • taky nemyslím že ma pravdu, stačí se podívat na ostatní hry od blizzardu ktere jsou pc only a zjistíme že blizz proste uz dela jen senilní a blbe vypadajíci hry. i když kdyby ohlásil port sc 2 na konzole, začalo by to davat smysl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit