Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S EA mam ty nejhorsi zkusenosti je to spolecnost ktera zdime jen prachy z nulovou podporou.
    • EA je vydavatel a ne vyrobce hry. On plati vyrobci coz je DICE. To ze s nima mas spatne zkusenosti to je mozne ale taky zalezi co jsi po nich chtel. Pokud to byla blbost tak se nediv ze na tebe kaslou. Pokud to byla realna vec a problem tak to pak je smutne a nekdo by s tim mel neco delat. A to ze EA jde o penize to jde v tomhle byznisu vsem neni to charita. Nebo to neplati napriklad vlada jako AA2 nebo AA3. A i oni nemaji buch vi jak uzasnou podporu. A o kvalite hry nemluvim.
  • Pete.palis
    ať si říká každý co chce, mě se to válčení mezi obouma táborama líbí a vždycky se rád zasměju, když čtu ty jejich psané a slovní konflikty *1*
  • BF:BC 2 stálo za nic MOH 2010 taky (u obou myslím singl) ale ikdyž sem fanoušek COD série musím přiznat že BF3 bude něco jako revoluce : zvuk,destrukce,a snad i hrací doba co by měla dělat na první dohrání 12h to vše je na jedničku,

    P.S. je mi jedno jestli bude lepší BF3 nebo MW3 kupuju oboje :D
  • Kravataci se opet dohaduji,kdo dal docura.Smutny na tom je to,ze obe hry si jsou podobne vice,nez je zdravo.
    Cod (ac ho nemusim) si aspon nehraje na neco co neni,zatimco o BF3 porad mluvi jako o opravdovem nastupci BF2,tedy jako o klasickem battlefieldu,zatimco ve skutecnosti je to spis cod v hezkem audiovizualu s letadly a vozidly.Bravo EA.
    Ale verim,ze obe hry budou mit velmi vysoke prodeje a budou dostavat desitkove hodnoceni v recenzich jako obvykle.
  • Ja si myslim ze obe hry si sve fanousky a i kupujici najdou. Napriklad jen pro to ze CoD bude mene narocne na HW nez BF3. A tim padem pujde vedsimu poctu hracu na hratelne urovni. Oproti BF3 ktera sice vypada uzasne ale musite mit velice dobry HW aby to vypadala jako ve videu. To ze CoD je porad to same dokola je pravda. Nic tak prevratneho od tohoto titulu se neda cekat. Ale preci jen nastartovala tato hra ostatni vyvojare a ukazala jednu z cest kam jit dal po titulech z 2. svetove. Pokud BF3 bude optimalizovana i pro starsi HW a pujde dobre CoD se musi vydat jinou cestou a to lepsi realitou boje a mensi arkadou. Realna simulace zbrani zasahu a pohybu vojaka a tymova souhra v MP atd. Bohuzel pro fanousky BF serie se tato hra stavi i pro hrace CoD a to je spatne. Chapu ze jde o obchod ale to neni vsechno. Muj nazor je ze obe hry budou uspesne a investovane penize se vyvojarum vrati a budou mit finance i na dalsi dil jak CoD tak BF.
  • boj,boj,boj... *1*
  • zx_spektrum
    No podle mně záleží na interpretaci. To, že Call of Duty vyhnije zevnitř se přece dá chápat ne jako přání, ale jako konstatování faktu. Pokud Ricitello ze svého (jakkoliv zkresleného pohledu) vidí, že série CoD postupem času, zrychleným vývojem a všeobecným přesycením zdegenerovala, tak pojem vyhnije zevnitř na to sedí jak zadnice na hrnec...

    Bohužel pro něj i pro některé z nás ale v dnešní době nezáleží na kvalitě, tak jako obchodní řetězce s potravinami pyšnící se kvalitou zboží bezestudu prodávají shnilé ovoce, tak i herní distributoři budou flákat shnilé hry, dokud je někdo bude kupovat...
    • tot :
      http://i.imgur.com/Pg3oJ.jpg

      A inac suhlasim.
      • zx_spektrum
        O té fotce vím, a i když je to popravdě humorné, má to bohužel téměř nulovou statistickou vyjadřovací hodnotu. Jak víš, že spodní foto nebylo pět minut po otvíračce a horní dvě hodiny? Nebo že BF3 stánek je třeba uvnitř menší, proto ta fronta? Spočítej návštěvnost obou stánků za celou dobu trvání GC a pak se jde o něčem bavit. A opět to nemusí mít vliv na prodejnost.
  • Ono je podstatné říct že je to bitva kravaťáků, ne her. A i když bych byl taky rád, aby se MW3 nedařilo(z toho důvodu, že pak konečně budou muset máknout, ne jen modifikovat předchozí díly), tak má Hirshberg pravdu že to v EA přehnali.
  • ak mam byt uprimny, je mi uplne putna co kto z nich hovori. ked si chcem nieco kupit, pozriem si fakty - ako to vyzera, ako sa to asi bude hrat atp. co povie nejaky biely golier mi je u analu.

    pre mna, za mna si mozu aj nadavat do kktov :)
  • podle mě se tu rozčilujete nad blbostma, nikdo z vás neví co doopravdy řekl nebo neřekl a jenom se necháte strhnout emocema autora tohohle článku kterej klidně může být skalní fanoušek CoD a snaží se tu rozmáznout něco co byl třeba jen špatně podanej vtip, jestli vás článek v novinách ovlivní na tolik že kolem sebe začnete dštít síru aniž by jste měli ověřená fakta přímo od zdroje tak je mi vás opravdu líto, jo a i kdyby to vše byla pravda přesně tak jak ji autor článku podal tak bych chtěl vědět kolik z vás nikdy neřeklo nějakou hloupost které jste pak litovali. howgh :P
    • ales.smutny
      Autorovi článku jsou upřímně žabomysí války v rétorické rovině jedno :) Ale když už Hirshberg cítí potřebu tohle obsáhle rozebírat, napíšu o tom.

      (btw - na zdroj jsou tam samozřejmě linky)
    • Tak když řeknu hloupost, které lituji a jde to vrátit, tak se omluvím, což od člověka s arogancí Riccitela asi nikdo očekávat příliš nemůže, kdyby se omluvil, těžko to pak proti němu bude moct takhle ten z Acti využívat....
    • Ehm, všichni víme, co ten hodný pán z EA řekl a řekl přesně to, co je zde psáno... Moc dobře si tyhle slova pamatuju!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit