Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc tomu nerozumím. Znamená to, že původní backeři a ti, co si koupí early access dostanou i 2. ep. zdarma? To znamená, že budou dvě verze BA nebo potom druhá verze nahradí tu první?

    Když si na jaře budu chtít BA koupit, musím si koupit obě půlky (za dvě ceny) nebo v tý době to bude už jako jedna hra?
    • Black_Hand
      prvni otazka: ano
      druha otazka: ano. prvni verze je early access. druha verze je uz kompletni prvni a druha "epizoda".
      treti otazka: v te dobre uz to bude jedna hra.
      • Super, díky za vysvětlení.
        • Black_Hand
          neni zac. po uvodnim leaku z for se objevilo hodne dezinterpretaci (casto nechtenych) a dovysvetlit uz jednou spatne vysvetlenou vec je v hernim prumyslu prakticky nemozny, protoze prvni zprava je dominantni. pokud mas jeste nejake dotazy, klidne se ptej. backeri maji tyto informace v nezkreslene forme, takze ti to vedi nejlepe. pak uz je to jenom na tom, jak si to pamatujou :).
  • Black_Hand
    hmm z clanku mi neprijde jasne, ze kdyz si i normalni clovek koupi early access tak dostane jak prvni, tak druhou epizodu. neni mozne koupit jen jednu.
    • ucho
      předpokládám, že ano. lidé financovali vznik jedné kompletní hry. mají dostat jednu kompletní hru. stejné je to myslím s broken swordem...
      • Black_Hand
        ja ale nemluvim jenom o backerech. ja mluvim o vsech. jak backerech tak lidech co koupi epizodu 1 v early accessu. epizodu 1 samostatne nekoupis.
  • a pro piraty také zítra.
  • montatatana
    Těším se! Současně ale nevím, jestli to rozehrávat, když druhá epizoda bude bůhví kdy...
    • Overwatch
      Jn, právě. Spíš mám chuť radši počkat.
      • Black_Hand
        tak urcite si pamatujes ten poll na backer forech. nejsi sam. ja s tim asi take trochu pockam. ale stahnu to a spustim abych si udelal alespon takove mensi first impressions.
        • Overwatch
          Třeba u Broken Swordu jsem to nevydržel a do první epizody jsem se pustil hned. Ale na Broken Age se tak netřesu. Pokud na to nebude úplně extra nadšené ohlasy, tak klidně počkám.
          • Black_Hand
            :) uvidime. sam jsem zvedavy.
    • Ja si uz zrovna pockam na celok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit