Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak jestli bude randomizace map, počasí a dalších věcí stejná jako ta současná randomizace itemů, tak to se máme opravdu na co těšit, to možná i v pekle konečně uvidíme sníh.
  • Zdravím,
    v té záplavě článků z Blizzconu a celkově v poslední době o Diablu jsem nikde nenarazil na věc, která mě asi jako jediná zajímá - nevíte, zda je oznámené, že bude datadisk také na xbox 360? A dále, vyjde D3 také na nový xbox One? A pokud ano, půjde přenést obsah z verze 360 na One?
    díky
  • Adventure mód
    V něm totiž vývojáři odstraní drtivou většinu příběhových prvků a odemknou vám všechny waypointy do všech aktů.

    Takže další zjednodušení hry pro hlupáky haha
    • No, jak se vezme, ono je to v podstatě stav jakého člověk dosáhl když dohrál Diablo 2...měl vše otevřené a mohl si dělat co chtěl bez restrikcí...akorát tam teď přidali ty jejich bounties a nephalem rifts... Osobně bych byl ale raději kdyby to zakomponovali do normální kampaně a neoddělovali to takhle na dva mody.
      I tak je to ale hodně veliké zlepšení proti současnému stavu...ve hře neexistuje skoro žádnej random prvek (co se prostředí, questů a nepřátel týká) a ještě nemůžeš jen tak vlézt do hry a jít kam chceš, ale vždy si musíš vybrat konkrétní quest z kterého budeš pokračovat...a to i v případě, že jsi již dávno hru dokončil.
  • Od BlizzConu som cakal jedine: datumy!!!
    Ak nie presne, tak aspon priblizne. Ak nie na RoS, tak aspon na pre-patch (loot 2.0 a paragon 2.0) To co tam predviedli je upresnenie znamych veci z dataminingu. Vyhlasenie od Lylliry, ze pre-patch vyjde 2 tyzdne az dva mesiace pred datadiskom nie je odpoved ale vysmech. To akoby povedala, ze vam pomocou loot 2.0 napadaju super veci, ktore budu o dva tyzdne srot.
    Takze:
    hra bude super, ale az niekedy v roku 2014. Dovtedy ju nemienim pravidelne hrat. To co pada teraz je odpad. Obojrucne sekery s 360 damage na inferne a legendarky ktore vlastne nemaju ziadne legendarne vlastnosti atd...
    • Ja beru jako hotovou vec, ze datadisk vyjde do dubna 2014 *5*
    • Hele, já čekal totéž a taky jsem zklamanej, ale přibližný datum příchodu patche asi znáš a to 18.3. V této době se zruší aukce a oni budou (dle mého) na toto období plánovat nějakou náhradu, což si myslím, že bude zároveň i patch... V jiném případě lidi budou nadávat ve velkým, že zrušili aukci, ale pořád ti vypadává prd...
  • Esteze Blizzard si drzi uroven a vyda plnohodnotny datadisk a nie milion DLCiek...
    Ich DLC su patchy do hry a zadarmo, tak ako by to mali robit vsetci !
  • tahle jejich křeč jak se snaží tu hru zachranit už tomu nepomuže *3* jedine že by to cele smazali a začli odznova
    • Joe, Blizzard hater.
  • Lidem co D3 hrali v den startu a par tydnu potom by ten datac měli dat jako odskodne :)
    Kazdopadne to vypada zajimave, ale zase jim to potrva vecnost. A mimochodem datadisk k Diablu 2 se prodaval za 1299 a az za par mesicu slevnil na 999. Doufam ze to za ty prachy bude stat.
  • Znie to fajn, ale všetko to už mám v Torchlighte za smiešnych 20 eur :)
  • Vím, že tu bude nemálo pamětníků, ale i tak mi připadá, že se na něco ohledně Diabla 3 zapomíná. Původní hra byla poměrně hodně kritizovaná a těžko hratelná. 640x480, mizerný a krátký čtvrtý akt, obrovská HW náročnost... Teprve datadisk to zlomil - vyšší rozlišení, mnoho nových předmětů a herních mechanismů (runy, charmy,...) a fantastický, dlouhý a krásný pátý akt. Aby toho nebylo málo, nadále vycházely ještě mnoho let patche, které hru změnily zcela zásadně - vyšší obtížnost, vyváženost skillů a hlavně synergie... Proč by nemohla, nebo neměla trojka taky zrát jako víno? :-)
    • nemuže vyzrat protože porad bude vypadat jak cirkus
    • za tie roky sa už mohli naučiť vydať poriadnu hru na prvý krát *1*
      • Inquisitor
        Oni na to měli jenom deset let času, to je moc málo :)
      • To už se říkalo u dvojky. :-D Nevím, jestli to nejde, nebo jestli to neuměj... Otázkou je, jestli nevydají skvělou hru, kterou pak jen díky své píli a nadání časem nepromění v legendu, spíš než že by zachraňovali hru špatnou. Jen od Blizzardu už se ty legendy tak nějak očekávají automaticky, tak vyhovět hned asi není úplně snadné.
    • Pan Corwin8 ma pravdu! V D2 patche prinasely velky zmeny. A co se hrou udelal datadisk LoD vsichni vime.
      A D3 zraje jak víno. Hraju s prestavkama od prvniho dne, takze vim, co rikam.
      peace
      • Aristarch
        ...taktiež s pánom Corwinom8 úplne súhlasím :D
  • Diablo forever. V D3 mam nahrano skoro 300hodin na hardcore a je to hroznej nátěr!
    Skoda ze datáč vyjde az za kolik mesicu *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit