Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co třeba recenze na nový Dreamfall (The longest journey) ? Sice je to zatím jen první epizoda, nicméně the walking dead se tu také recenzuje každá epizoda zvlášť *7*
  • Oh to se nedalo koukat...oukej,oukej,oukej,oukej,oukej.....aaa zabte me nekdo..
    • mixér nebo trouba?
  • species
    Sakra tak tohle si vyzkousim *1* Vypada to sakra dobre! Alespon neco zkrati cekani na druhy dil Broken age (ktery pravdepodobne nikdy nevyjde)
  • A nesmím opomenout pochválit další špičkové adventurní video z dílny obou Petrů.
    • Denísku denísku, co to máš hnědýho na nose?
  • Vypadá to tak ujetě, až to může být super adventurka.
  • Oukej :-\
  • "Když Petr Ticháček o nějaké adventuře prohlásí, že je hustá, pak rozhodně stojí za pozornost. Lepší doporučení totiž adventura dostat nemůže. " Autor článku: Petr Ticháček. What an arrogant prick.
    • Autorem textu článku je Petr Poláček. Já jsem pouze autorem videa. Ale vypadá to takhle hloupě, to je fakt - příšte to musíme s šéfredaktorem nějak zkoordinovat, abych nevypadal jak namyšlený ***** (censored).
      • species
        A me se treba vubec nelibi co ty hvezdicky implikuji!!! Kde je cenzor!!! SMAZAT!!! Citim se pohorsem a moje nevinnost umira s kazdou sekundou co tenhle pohorsujici post je zde!

        A ban alespon na mesic.
  • Vypadá to, že po dlouhých letech si pořídím novou adventuru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit