Přejít na výpis diskuzí

Africký survival Voodoo sází na kooperaci a bere si inspiraci z Shadow of the Colossus

4.10.2016 1:34
Honza Konfršt 3 příspěvky

Voodoo je nezávislý projekt a o další z řady zástupců survival her, tentokrát však ve stále netradičním prostředí Afriky, byť poněkud mytologickém. Jako hráči se tak ocitnete ve světě, kde ještě není rozhodnuto o tom, co patří na zem a co nakonec přijde do nebes. Kromě předchůdců moderní civilizace...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • MickeyMutant
  Neobracím se už na Honzu Konfršta, protože je to marný, je to marný, je to marný. Začetl se třeba ale v redakci někdo odpovědný do podobného dětského slohového cvičení a řekl si: "Jo, přesně tenhle styl se mi na našich stránkách líbí! Proč pilovat otvírací větu, řešit gramatiku a skládat ladně plynoucí věty do vyvážených odstavců, když to může být takhle? Tohle je přece přesně to, co na Games potřebujeme."
  • Máš dojem, že redakce kterou nezajímají ani hrubky a překlepy v nadpisech bude chtít řešit Konfršta?
   • MickeyMutant
    Nevím, ale třeba se podobné články nakonec někdo přece jen uráčí přečíst a rozhodne, že takový text už je za hranou, co jsou ochotni vypustit do světa.

    Občasné chyby v nadpisech i jinde se ještě dají chápat, pokud to není konzistentně psané tak děsným antijazykem. Na veřejné psaní by měl člověk mít nějaké předpoklady. Když je nemá, měl by mít aspoň soudnost. A pokud chybí i ta, neměla by chybět jeho zaměstnavateli. Třeba je to všechno způsobené tím, že musí stihnout průměrně jeden článek za pět minut, těžko soudit, ale faktem zůstává, že výsledkem je bolest pro oči.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit