Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten co to recenzuje je fakt trouba. On to fakt snad nehral... :/ vzdyt je to luxus hra!
  • Po přečtení jsem dospěl k přesvědčení, že recenzent buď: 1. hru hrát neumí, 2. nikdy ji nehrál. Například když tvrdí že jde o pomalé tempo hry. Pokud třeba jen na 5 sekund přestaneš microvat, můžeš prohrát celou hru. Škoda, doufám že se v recenzování zlepšíš a taky neškodí si hru o které máš recenzovat zahrát a vyzkoušet. (Alespoň vědět nějaké základy o čem je.) Jinak, kdo chce hrát online, vykašlete se na Hamachi a GR a stáhněte si Voobly. Nedávno se hrálo mistrovství světa a šampionát War is Coming s výhrou 120 000 dolarů.
  • Mám velký problém, když dám více hráču hra se hned po spuštění začne sekat při počtu 5 hráčů se nedá už vůbec hrát.
    Je toto něják řešitelné?

    Hledal jsem snad všude, ale nic se mi nepodařilo najít.

    Age je nadčasová hra :)

    Díky za odpovědi a rady *4*
  • Jelikož byla strategie AGE OF EMPIRE 2 (spolu s WARCRAFT) moje oblíbená hra ještě v dobách, kdy jsem nadšeně usedal ke stolnímu PC, tak se mi tenhle článek nečetl zrovna nejlépe, ale asi na názoru autora něco bude. No, ale i přes vypsaná "negativa" si z nostalgie tuhle hru koupím, jen tak pro občasný "vyblbnutí" *4*

    Ovšem tentokrát si AGE OF EMPIRES 2 zahraju už jen na notebooku, jelikož se mojí hlavní herní platformou (před mnoha lety) staly pohodový konzole. Hezký den všem normálním a rozumným hráčům *3*
  • http://www.youtube.com/watch?v=nnLn49q40mI
  • Samozřejmě, že cena je posunutá moc nahoru, ale neznamená to, že je HD remake a celkově AoE II nehodnotné. Pro lidi, kteří se spokojí jedině se hrou, kde nepotřebují uplatnit žádnou taktiku, nebo v ní musí umřít každou vteřinu bytost a to tím nejbrutálnějším způsobem, možná nemá hodnotu. Ale pak jsou zde osoby, které hrají hry, pro alespoň mírné rozvíjení ducha.
  • Tahle verze je špatná a drahá.... velký zklamání :/
  • jak už tu někdo psal aoe2 a forgotenempires = paradní hra co i dneska má co nabídnout....HD remake sem si stahl a zase smazal...pak sem vyhrabal AoE2 + datadisk stahl forgotenempires a frcim paradne :)
  • lool to vam na PC ale vychazeji PECKY fakt ze jo! konzole jsou budoucnost!!!!!!
    • V dnešní době hraju v podstatě jenom na xboxu 360, ale tna téhle hře jsem vyrost a určitě jsem nebyl sám, a doteď jí hraju na noťasu. Nějak mi ale dělá problém pochopit tyhle války mezi pc, ps3 a xbox 360, no nic asi už jsem dospělý.
    • a jenom, že jsem tak smělej, ty sem píšeš komentář z konzole? :)
      • nejspíš jo, ani diakritiku napsat neumí *1*
    • to co pises vtipne nie je, ale vazne si to mysliet taktiez nemohol, to by si bol fakt divny *8*
  • Ok, poté co jsem zkusil Forgotten Empires je to jasné.

    AoE HD (dokud se nepolepší) je pro mě nyní jen garance dobrého pocitu z toho, že jsem si hru koupil a v klidu si teď jdu hrát Forgotten na cracklé verzi staré hry bez výčitek že kradu :-)
    • Ahoj můžeš mně poslat odkaz?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit