Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

    S prominutím SquareEnix jsou fakt ovada . To co vyvádí s odkazem Front Mission se dá přirovnat k rozehrání fotbalového zápasu s mrtvolou místo míče :(.

    Miluju strategickou část série a připomínám , že stále není přeložená do angličtiny , když už i amatérské překlady ukončili svoji činnost. Tahle mecha série je tím nejlepším tahovým RPG s jakým jsem měl tu čest se setkat Na SNES , PlayStation i GBA ... (Ne PC tam fakt nehledejte , nativně na něj vyšel jen ten doposud nejhorší "akční" díl ).

    Doufal jsem , že po debaklu s minulým dílem se vrátí zase ke kořenům série a budou konkurovat hrám jako Fire Emblem , Final Fantasy Tactics či Advance Wars ..... a oni oznámí tohle :( .

    Přiznám se , že další FPS boj pěšáka mne zajímá asi tak jako svrab na ohanbí Vladimíra kdesi v Rusku . Stealth /non Stealth je mi to celkem fuk . Pokud se to stylem hry nebude rovnat minimálně MGS je zaděláno na šeď a průměr.

    Front Mission byl vždy o Vanzerech a nic než mecha strategii od světa Front Mission nechci ( ok sem tam může hrdina vystoupit z povozu ) . Šanci tomu dám , ale očekávání se ani nestihlo rozhořet a je zas na bodu mrazu . Prostě strategie mám raději než arkádové FPS ....ale tak no minimálně ti Japonci v titulcích zase vypadají k světu .

    • TheGGG

      protože TPS her s mechy je hodně---- ne to fakt není.... hlavně ne nějaký překombinovaný mecha simulázor/strategii, kde se vše hejbe rychlostí šneka... rychlá tps mecha akce, to tady už dlouho nebylo

    • Souhlas... na těch X hodin strávených ve Front Mission 3 na PSOne vzpomínám s láskou doteď a hned bych si z fleku dal nějaký kvalitní pokračování. Ještě že mám v šuplíku PSP a můžu se k ní vracet :)

  • TheGGG

    tak o tomto už jsem dlouho žádné novinky neslyšel, ale zatraceně se na to těším... vlastně pokud tato hra v rámci žánru dopadne dobře, bude mě zajímat víc, než nějaký cyberpunk 2077. Cyberpunk žánr mě nebaví, ale pořádná military scifi mecha řežba, to je můj žánr😍

  • Jack1947

    Zajímá mě hlavně ta robotická část... ale ta střílecí taky nesmí bejt hrozná😛

    • Jack1947

      Nevím jak vám ale ten ůvodní obrázek je jak nějaký Blazkowicz - i když starší.

      • TheGGG

        spíš Fury z Tekkena

        • Jack1947

          Ne koukni na ten ksich, Fury ho má trochu jinej a odmysli vlasy to je jasnej Blazkowicz ! Podobně stavěná hlava a trochu jinej škleb ale jinak to vidím jako dost podstatnou kopii.

          I když pravda je trochu více ruskej, ale stejnak. ( jo má mín vlasů)

          • TheGGG

            blaška tam fakt nevidím.... 

            • Jack1947

              Ta jizva , řikám odmysli si vlasy ale na druhou stranu když má šedivý mohl by to bejt jinej Fury ale spíše ruskej... no nic nebudem zbytečně konspirovat jen mě to potom trklo že to bude BJ... koukni na obal Colossus a všude kde je rovně čelem k tobě hlavou Wolf a uvidíš že v ksichtu tam jistá podobnost je😉

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                na colossus už se nechci dívat ani z rychlíku, každopádně i kdyby blaška připomínám, nějak si nemyslím, že zrovna on byl pro japonce inspirací, takže spíš náhoda

  • SalemCZ

    Hlavní postava je Brayn Fury z Tekkena¨?

    • TheGGG

      bude to jen jedna ze tří hlavních postav, ale ta podobnosts furym  tam je...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit