Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P1trs
    Hm, tady se chce nekdo svezt na uspechu Dark Souls ocividne... narvali se u toho hodne, bohuzel me to teda vubec nenadchlo.
    Co to v tech bednach jako bylo? No strasnej nesmysl. A ta kapacita plic toho draka...
  • Ten boj s drakom mi pripadal ako skupina ludi si hra so psom. Vsetci postavaju a cakaju kedy na nich drak vychrli ohen, teda kedy im pes donesie aport :). Nehovoriac o tom, ze ty ludia su asi nesmrtelny, kedze nemaju ani sancu zistit svoju uroven poranenia. Ak tam nejaka je, ja som si ju nevsimol.

    a pre tych co si myslia ze PCckary zavidia alebo neviem co, tak sa mi zda, ze to skor zavidite vy nam, pretoze ked sa ozveme, tak zistujete ze vlastne vam ostavaju len taketo bezduche mlaticky co sa hraju na RPG. Takze ak chcete poriadne RPG, nic ine vam neostava len prejst na PC *5*
    • vdaka :)
  • Aneb PCckari závidí, ze na jejich ultramegasupr nabuseny masiny nevychází moc dobrých RPG a tady akorát brečí.
  • Prolhana Sony zase lhala hracum do oci. Oproti prvnimu videu je tam downgrade o 300%
    Nastesti na For games jsme videli co Ps4 dokaze a neni toho moc. Drive Club vypada jak Need For Speed na Ps3, Knack snad jak minuly generace. Assassin pro jistotu bezel na pc, akorat k tomu podstricili Ps4 gamepad. Vypadalo to jako AC:Revelations. Diky nechci, lhari.
    Pustte si tuhle "hru" Sony ovce *15*
    http://www.youtube.com/watch?v=-hxq4VQI_E4
  • Pěkné, ale na první HD video z E3 to nemá ani zdaleka! Já bláhově doufal, že to bylo opravdu ingame video:-)
    • Ja mam obdobny dojem prakticky ze vseho, co nam na E3 prezentovali.
      Napriklad prvni ukazka z Watch Dogs byla hodne naslapla, zatimco ty nedavne gameplay videa uz tak dobre zdaleka nevypadaji.
      Na druhou stranu, horsi nez ta neslavna predvadecka Killzone a Motorstorm na PS3 to neni, takze to je jeste celkem v klidu.
      • Me uz tyhle spinavy praktiky jak z dokumentu Smejdi vylozene nasi*raj!
      • Jack1947
        To kouzlo, nekoukat moc na herni Gameplay ma stale co do sebe. Aneb nedelam si prehnane vysoke naroky abych nebyl pote horce zklaman. *3*
    • Jack1947
      Preji hezke probuzeni a hlavne vcasne. *3*
  • Hmm, no nevim no, vizualne naslaple, ale samotna napln docela slabota imho. Zatim to na me pusobi jako hezke tech demo.
    Ale treba se z toho nakonec vyklube dobra hra.
    Na druhou stranu, nekomu staci malo, vid GGG? *1*
  • Vidno ze to hral na krepom gamepade.
    • oin.odin
      ??? PS Vita (min v prvom videu) je gamepad ??? (samozrejme to nevylučuje že "pre teba" je krepá ... ešte som nemal tú česť takže osobne nemôžem súdiť)
  • Pro mě zatím docela zklamání. Viděli jsme, že postavička umí chodit, bodat, něco hodit a něco použít. To mě teda rozhodně nepřesvědčuje. Souboje vypadají až podezřele jednoduše a fádně. Ale těžko teď soudit.
  • oin.odin
    hmmm ... pekné ... a to človek práve dopozeral sword art online ... abstinuje od hrania ... a ma chuť si niečo zahrať ... ah jaj ... asi idem znovu rozohrať demon's souls
  • Magister_Peditum
    Vizuálně pěkné, to je asi tak všechno.
    • Lawliet
      To můžeš říct možna o Ryse, ale tohle vypadá líp. Minimalně co se do bojového systému týče.
      • No me prijde, ze ty hry maji hodne spolecneho. Na venek hezke, uvnitr celkem nuda a sed.
        Ani jedna z nich me gameplayem teda nezaujala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit