Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Osobně:
    1. Na film jako takový se těším jako malé dítě. Spolu s filmy jako Avangers, Prometheus a 3. Batman jsou to mí letošní favoriti. Navíc Jackson ukázal, že Středozem je v jeho pojetí skoro dokonalá. Ale nikdy jsem nebyl fanoušek her k filmům....Většina dopadla tragicky.
    2. Studio, co dokázalo zabít sérii Fear dostalo toto? Další důvod se tomu vyhnout obloukem.
    • Fear pohřbili až Day 1. Monolith dělal jen první dva díly.
  • hmm by mě zajímalo.. jak dlouho tu hru vyrábějí..pač podle mě jestli s tím budou spěchat tak, aby to vyšlo téměř ve stejnou chvíli jako film ..bude to průměrná, možná až podprůměrná hra. radši kdyby to vydali tak někdy v červnu příštího roku ..ale jak řikám, nevím odkdy to vyvíjejí ;)
  • Kr.Pa
    "Před Hobitem měli rozpracovaný projekt, který dost možná souvisel s filmovou ságou Batman, ale patrně nedostal zelenou a tak nikdy nevstoupil ani do vývoje"

    nebolo to na games ? ten batman z 19. stol ?
  • jindra.veliky
    meli to dat na starosti bethesde. pak by to bylo sice zabugovany jako Skyrim ale dostali by to vsude desitky protoze ve hrach od bethesda bugy vzdycky byly *6* *11*
    • Hairy_Ass
      To mi připomnělo, jaká je škoda, že před lety zrušili The Lord of the Rings: The White Council. To mělo být taky něco na způsob Skyrimu...
  • Stormangels
    Zpracování hry Hobbita bych dal nejradši BioWare nebo Blizzardu.Ale spíš tomu prvnímu.Ty RPG uměj a myslím že by to dopadlo dobře po příběhové stránce.
    • jasně, bilbo by ani nedošel ke šmakovi, protože by se s ostatními postavami ukecal k smrti...
    • omyl, Bioware Uměli RPG.....
      • Stormangels
        Tak to podělaly no to se stává XD
    • Hairy_Ass
      A na konci, když by se Bilbo vrátil do Kraje, by se objevil Gandalf a nabídl mu modrý, červený nebo zelený konec. *1*
      • jindra.veliky
        a meli by spolu homo vztah *14*
  • Hairy_Ass
    Herní adaptace aktuálních filmů = odpad! Jediná výjimka byl Batman, ale ten se na přímé ztvárnění Nolanových filmů vykakal...
    • BAtman Begins existuje, ale jen na konzole...já ho mám na PS2 a musim uznat že to byla hodně dobrá hra...na způsob Arkham Asylum...podle té hry bylo taky Arkham Asylum vyrobeno
    • vlastik.plaminek
      A co Riddick? Je sice fakt, že vyšel už pár roků zpátky, ale pořád je to asi nejlepší herní zpracování. No a Batman naštěstí nemá s Nolanem nic společného.
      • Hairy_Ass
        Jo, na Riddicka jsem zapomněl. *4*
        • jindra.veliky
          treba Wanted Weapons of Fate byla taky povedena hra *4* a jeste me napada Aliens vs Predator
          • deridon
            Aliens vs. Predator (herní) nemá vůbec nic společného s tim filmových.. to nemluvim o tom, že ten filmový je až podprůměrný a hra (první a druhý díl) skvělá..
  • Gotham City Impostors se povedlo at si vase silena recenze rika co chce. Je to hra za 10E a hraje se to po vzoru COD s tim, ze je to vylepsene o nekolik zajimavych prvku. Pro odreagovani neexistuje nic lepsiho.

    Jinak nevim nevim. Monolith ma zkusenosti s RPG prvky ve hrach (NOLF2 a Tron 2.0), ale ze by to vydalo na regulerni kvalitni RPG sotva. Je velka skoda, ze se Monolithu nepodarilo zustat nezavislym studiem. Ted by dostavali urcite lepsi nabidky a mozna by i ten NOLF3 mohl vzniknout (ale mozna taky ne).
  • Proč? Proč? Proč neudělají něco co opravdu stoprocentně umí (také jinak- proč jim WB nedovolí udělat něco co opravdu umí) - NOLF3, ten by byl tisícinásobně zajímavější než Gotham city impostors a 100 násobně zajímavější než tohle. A narozdíl od GCI a Hobit rpg by to dle mého byla sázka na jistotu (alespoň co se kvality týká) protože v žánru FPS se vyznají a umí ho.
    • NonSuch
      NOLF je sice moje vubec nejoblibenejsi hra, ale co jsem tak cetl tak treti dil nebude, je tam problem s pravy, ktere jsou rozdelene z casti pod wb (monolith) a z casti pod fox interactive (puvodni producent nolfa) a ze by se tyhel dve souperici filmova studia dohodly je nepravdepodobne... na druhou stranu po vsech tech fallout 3 a syndicate a podobnych pokracovanich po 10 a vice letech je to mozna dobre...
      • Však jsem psal výše že je problém u WB. Co si ale myslím, dle mého není problém v "rozdělení práv" na NOLF, ale čistě a jednoduše v samotných WB. WB prostě nechtějí udělat pokračování NOLF. NOLF má totiž problém, je sice geniální, zábavnej, má potenciál pro inteligentní design a hratelnost a asi milion možností co zparodovat ale problém je že nikdy (což je pro mne naprosto nepochopitelné) nebyl nijak zvlášť úspěšnej. Z nějakého důvodu se prostě lépe prodávají hry jako je FEAR (ještě celkem dobrá hra byť už to není ono) a hry jako je GCI (velice nedobrá hra). Prostě tyhle hry mají větší prodejní potenciál i když nejsou tak dobré.

        Věřím prostě že pokud by WB chtěli tak třetí díl klidně udělají a práva (pokud jim chybí) získají bez problému. Ale myslím že u nich není snaha je získat a udělat ten další díl. :/
        • NonSuch
          jo, to je vec druha...
    • Jednoznačný souhlas. Cate Archer ještě má hernímu světu co říct a na oznámení NOLF 3 čekáme už deset let. Doufám, že se jednou dočkáme.
      • Tak tak, ten žánr je nevyčerpatelnej stejně jako filmy o Bondovi :). NOLF je prostě geniální parodie na tyhle filmy a možností co zparodovat je díky tomu nespočet.

        Nicméně kvůli WB se obávám že naděje na pokračování už moc není. Snad leda že by z týmu bývalého Monolith odešli původní tvůrci, založili nové studio, odkoupili licenci na NOLF a ještě sehnali peníze (kdyby vybírali na kickstarter tak jim rozhodně něco přihodím) ale taková šance je stejně minimální jako že by NOLF3 povolil sám WB.
  • NonSuch
    tak ja bych se s dovolenim prel o tom nejocekavanejsim filmu...
    • Kr.Pa
      do očekávaných filmů bych dal i http://www.csfd.cz/film/287718-snehurka-a-lovec/videa/
    • přít se klidně můžeš, ale Hobbit je fakticky s největší pravděpodobností nejočekávánějším filmem. To je prostě fakt. Je úplně jedno, na jaký film zrovna čekáš ty..
      • NonSuch
        na jaky film cekam ja neni podstatne, ale uvidime co na tom batman, avengers a tak, aby si nebyl prekvapen...
        • nebudu překvapen. stačí se podívat na úspěchy filmů pán prstenů. Žebříčků úspěchů je mnoho a ve většině z nich figuruje Pán prstenů nejméně jednou, často dvakrát a někdy se dostaly do žebříčků všechny tři filmy (do žebříčku top 10).

          Když uvážíme, že hobbit už nyní má docela velkou reklamu, nebál bych se jeho úspěchy přirovnat k Avataru. A co jsem slyšel, měl by být hobbit taky ve 3D a to přidá další diváky, kteří třeba nemají o Tolkienovi ani páru (třeba jako 3D přidalo strašně moc diváků jinak spíše průměrnému Avatarovi - který byl ovšem ve 3D vynikající).

          Hobbit je také podle mnoha znalců Tolkiena o dost lepší jak Pán prstenů a to by opět mohlo přidat další diváky. Vedle toho dříve neznámý režisér, je nyní velkou hvězdou = další diváci navíc. Kromě toho od té doby celý svět Pána prstenů byl tolikrát vytežen (různé hry včetně úspěšného MMO), že lze čekat prostě masivní příliv diváků.
    • Hairy_Ass
      No, možná ještě Batman, Prometheus a Avengers (poslední jmenovaný mě ale vůbec nezajímá), takže možná není suverénně nejočekávanější, ale do první čtveřice se určitě dostal.
    • Přít se můžeš, to ti nikdo nebere :). Ale faktem je že Hobit je velice velice očekávaný film a myslím že by jsi nenašel v tomhle roce nějaký o moc víc očekávaný filmy.
      Když si vezmeš v potaz jak úspěšný byly původní LOTR filmy tak se dá usuzovat že podobně na tom prostě bude i ten HOBIT.
      • Na Hobbita se sice čeká dlouho, ale letos ho na hlavu porazí film Prometheus.
        • lol... bez šance..
        • Ano, kvůli filmu Prometheus (byl první co mne napadl :) ) jsem tam napsal že by jsi nenašel o moc víc očekávaný filmy. :)

          Každopádně to "na hlavu porazí" tam podle mého nepatří. Je možné/pravděpodobné že bude úspěšnější ale nevěřím že to bude o tolik aby se dalo říkat že ho porazí na hlavu.:) Myslím že úspěšné budou oba protože za obojím jsou velká jména a obrovský náklady..
          • vsadím se s vámi o co chcete, že hobit bude nejůspěšnějším filmem.

            možná to nevíte, ale komunita kolem pána prstenů je obrovská - mnohem větší, než si tady v těch malých čechách myslíme. nějaký film prometheus může být pro mnohé zajímavý, ale není nic proti značce hobita. to je naprosto jednoznačné. Ani neustále dokola omílaný batman (bože, těch filmů je až příliš - podle mě je batman jeden z nejnudnějších hrdinů - superman by ho zabil během sekundy) nemá tak silnou značku.
            • Pán prstenů má svou komunitu už nějakých 50 let a zakládá se na opravdu dobrých příbězích a dobrém literárním díle, ač třeba někdo nemusí souhlasit. Twiligh sága je špatně natočená báchorka pro puberťačky. Call of duty je dobrá hra, ale to srovnání je strašně mimo.
            • Hairy_Ass
              mijunior: Srovnávat Pána Prstenů s Twilight a s CoD... I have bad feeling about this. *3*
            • Kdyz je rec o te obrovske komunite, to mi neco pripomina. Jo uz vim Call of Duty a nebo takova Twilight saga.*6*
    • Pro mě jsou nejočekávanějším filmem filmový Les Miserables a pak Batman.. Hru podle Bídníků bych si docela chtěl zkusit kdyby to nebylo něco jako Guitar Hero.
  • Tak nějak jsem doufal, že až Monolith seknou s FEARem a vyblbnou se na Gotham city imposters, tak přijde konečně nějaká zmínka o pokračování No one lives forever... a zas nic :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit