Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako hra ujde, ale nejsem si jistý, jestli se mi chce za ni vyblajznout litr, nebo kolik za to chtějí, možná kdyby to bylo F2P tak bych tam vlítnul a rozmyslel se později, jestli jim něco dám
    • F2P? *8*
      Tohle je jak GW2!!!! Zaplatíš hru a hraješ zdarma
  • Ach jo..zas příšerný velký roboti, neviditelnost...kraviny..kraviny. Co bych dal za to, kdyby někdo převedlo do MMO svět Mad Maxe...
    • Ano. Je tam neviditelnost, ale využiješ ji, když chceš utéct, nebo překvapit protivníka. Trvá jen tak 20 nebo 30 sekund? V PvE se moc nepoužívá (spíš vůbec ne), ale v PvP je to dobrá věc, když chceš zmiznout protivníkovi. Jinak +/- po třiceti hodinách hraní jsem zatím nenarazil na žádného super velkého robota. Maximálně velký brouky :D
  • Hraji Defiance od první hodiny a musím konstatovat, že mě to hodně chytlo a především baví (i když úkoly se opakují). Stačí koupit jen hru a nic jiného se nemusí platit (až na budoucí DLC).
    • takže takový model jako má nakonec Secret World, a jsou tam ještě nějaké mikrotransakce nakonec nebo ne? já nevím, tak se ptám, o koupi zatím uvažuju :)
      • mikrotransakce jsou za crip (specialní platidlo), kterýma si potom můžeš koupit jiný outfit, nějakého mounta, případně nějaký XP boost. Takže nic, co ovlivňuje hru
  • Je to : We Are Young by Fun
    Ale ten remix nemužu najít :/
  • Menorri
    Věděl by prosím někdo název songu ? *5*
    • sleepless
      Kapela Imagine Dragons, song Radioactive http://www.youtube.com/watch?v=eu-xFvLaE68

      BTW: je to stejný song, jaký byl u launch traileru na ACIII. Kapela tady bude mít koncert 24. dubna.
      • Nejdřív to znělo jako docela obstojný indie/folk/pop, ale poté se to zvrhlo v něco úplně jiného a svou otázku s tím, "kdy a kde", tedy beru zpět *9*.
      • http://www.youtube.com/watch?v=aE2GCa-_nyU podle mě lepší jak originál.
  • Tahle hra mě dost táhne, zkusil jsem si betu a ta byla....no beta....ale svět se mi líbí a styl hry mi lehce připomíná pro mě nezapomenutelnou Tabula Rasu (samozřejmě x rozdílů tu je)....přemýšlím, že to koupím hned, nebo počkám na nějaké ohlasy, ale každopádně model kup hru neplať měsíčně je to nejlepší, co existuje....pokud tam budou mikrotransakce jako u dalších her, ovšem pouze za vizuální změny, ne žádné velké zvýhodňování, nemám s tím problém
  • Kr.Pa
    Jestli jsem správně pochopil, tak Defiance pujde hrat 2 zpusoby:
    koupite si hru a pak neplatite (jako GW2)
    nebo mesicne platite bez koupeni hry
    • Daniell605
      trochu nedává smysl ne ?
      Koupíš hru za 999Kč a nic neplatíš, nebo platíš každý měsíc 599... Kde je logika ?
    • o měsíčních poplatcích nic nevím ani jsem o tom neslyšel nikdy
  • KIMCID
    Když tak koukám na tu hru napadlo mne dá se v nějaké hře vzdát(ať vážně nebo jako podlej uskok)?Aniž by vás někdo zabil?Zatim jsme viděl vzdávajici se vojáky v Hidden and Dangerous a v Armě ,ale nidky jsme neviděl že by šlo se vzdát jakožto hlavní postava.
    • Jagged Alliance 2.
    • XorxoxTalarius
      V prvnim Unrealu se dala predstirat smrt, sice to neni primo moznost se vzdat, ale nebylo nic lepsiho nez si v multiplayeru po par kulkach lehnout, delat mrtveho a pak toho parchanta strelit zezadu :D
      • KIMCID
        taky dobrý
    • ales.smutny
      Mount and Blade: Napoleonic Wars :) Ručky nahoru a za úprku křičíš "nestřílet" :)
      • Vzdávající se vojáci v Napoleonic Wars jsou kolikrat tak vtipné scénky, až to není možné :D Partička 6 hudebníku si vyhrává na ulicích do pochodu, z baráku vyběhne pár nepřátel, hudebníci okamžite zahodí bubny a trumpety a ruce nahoru a útěk :D Nebo vylodování z lodí a vyskakujou vojáci s rukama nad hlavou po desítkách *1*
        • KIMCID
          toho jsem si nikdy když jsem je masakroval nevšiml *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit