Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Jo chystám se na to. L4D stále považuji za nejlepší co-op hru a pokud toto naváže, tak není problém! V ukázkách jde vidět, že jsou tam jak Okapoví běžci (pro neznalé elitní zabijáci Skavenů), tak klasičtí klanoví válečníci, zahlédl jsem tam i Bojovou havěť (větší, lépe vyzbrojení, elitní jednotky Skavenů) a na konci mě potěsil krysí lidožrout z továren klanu Tvůrců. Jak je to ve hře? Je i tam více nepřátel? Kdyby tam postupně přidávali jednotky Skavenů (moroví kněží, metače Chaotitu nebo bosse v podobě Šedých věštců) v jejich plné kráse, tak to bude maximální pecka:)
    • Sr_Lobo
      Cus,
      Ty bossove sou alternativy L4D - kupodivu :) Jeste je tam metac jedovatyho plynu - Wind Globadier http://vermintide.com/wp-content/uploads/2015/07/Globadier_Portrait.png, Rattling gunner http://www.vermintide.com/wp-content/uploads/2015/08/Ratling_Gunner_Featured.png dale jeste takovej smetak s tyci a obojkem , kerej te zacne tahnout nekam do pryc :)
      Jako bonus tam je obdoba gnoma s pytlem z golden axe, kerej pred tebou utika a kdyz ho sundas tak mas ruzny bonusy :). Bojova havet so slusny parchanti, dou sundat jenom zasahama do hlavy a kdyz si nedas pozor muzes narazit na jednotku o OSMi vojacich, kery umej slusne zatopit *3* Jediny co me trochu chybi je nemoznost sprintovat na kratsi vzdalenosti, abys mohl lepe taktizovat pri souboji s bossama.
      • Veskoslav
        No takový sprintující trpaslík musí být neskutečná sranda:-D
        • Sr_Lobo
          Staci kdyz si predstavis trapslika, kerej uslysi zvuk narazeni sudu s Bugmanovym specialnim lezakem a v tu chvili predbehne i okapovyho bezce *3*
  • proč musí být všechno něcím nové, nebo inovativní..co na tom že se jedná o staré koncepty, které už tu byli. Pokud fungují, dobře se skloubí a hra funguje, je to přece super..Když vezmene skoro každou hru od blizzardu, vždycky je to jen kopie konceptů, které již přinesli před tím jiné hry, ale vždycky to ve výsledku funguje super a to jde. I kopírovat se musí umět..hrál jsem hodně v betě a můžu jen doporučit..ten pocit když se rozmáchnete obouručákem a zaseknete ho do hordy skavenů, jop, stojí to za to. Každá zbraň se hraje opravdu jinak, dává jinej "feeling". Jinak musíte časovat útoky s obouruční zbraní, jinak bojujete s one-hand apod. Classy jsou příjemně jiné (co mě dost zarazilo bylo když jsem z vysokého elfa přenul na trpaslíka a úplně se mi změnila perspektiva vnímání okolí).Na odreagování, v partě s kamarády určitě super zážitek..není to ale hra ála 8hodin denně měsíc..
    • Kdyžtak si mě najděte na steamu (uživatel lhorigor - avatara mám Arthase). Můžeme pak dát nějaký premade.
      • Veskoslav
        Zkusil jsem tě najít, ale neexistuje tento uživatel.
        • Tak to bude Kelmain
          • Veskoslav
            JJ. Posláno, až budu mít, tak bude mi ctí, jak se říká, si pak zahrát:) Teď čekám na novou grafiku:)
            • Sr_Lobo
              Covece vesko ... klobouk dolu ... 50 nelibi za takovouhle smrtelne "nenavistnou" hlasku... to by neurval ani Štěpán v osmadevadesátym *15* Ne vazne, ja tyhle prujmy neresim, jen mi vrta hlavou komu musis tak moc lezet v zaludku ze si s tim da takovouhle praci *1*
            • Veskoslav
              No tak já patřím k těm, co jsou na ATI/AMD kartách v soukromé sféře už více jak 15 let. Nvidii bych si pořídil v případě, že bych 970 sehnal pod 7500, což nešlo.
            • nightborne
              Radeona? Jak jsi jen mohl!! nVidia master race!

              Heh, ne, za 6k krásná cena, do toho bych snad šel taky, kdybych potřeboval novou grafiku =).
            • Veskoslav
              Jelikož jsem měl možnost, tak za 6000 mám MSI R9 390X Gaming.
            • nightborne
              Co sis pořídil?
    • nightborne
      Děláš mi radost =). Na betu jsem neměl čas, ale též chlácholím naději, že to bude zábavná záležitost =).
      • Sr_Lobo
        Hoj,
        Budu vypadat jako, ze delam tomu kinguinovi reklamu jako tajnej agent, ale jestli to jeste nemas tak v soucasnosti je to k mani za cca 500 (http://www.kinguin.net/cz/product/201642/) s beta pristupem - kdyby si chtel parit jeste dneska :)
        Budu se tesit jeslti se tam nekde potkame bok po boku prosekavajicise davy krysaku *5*
        • Matchmaking tam mají slušnej a už jsem tam potkal i dost čechů - a všichni v klidu.
          • Az na tebe! http://cdn.meme.am/instances/32281387.jpg
            • No doufám že tě to bude duševně naplňovat.
              Ale fanouška nemá každej a tak nemůže na kvalitu moc hledět.
        • nightborne
          Taky jsem ho propagoval teď někde v nějaký diskuzi, kolego agente =D. Ale co, hry tam kupuju běžně a nikdy jsem neměl problém, tak co by ne.

          Vermintide asi vezmu, WH her (který nejsou klonem na plants vs zombies a podobně) není nikdy dost, a first person melee akcí tuplem =)).
  • Sr_Lobo
    Pro milovníky L4D a WH jasná volba *14*
    • Tak tak. Na nic si to nehraje. Je to fajn rubanice.
      • Prej na nic si to nehraje? Hraje si to na preskinovany left4dead a nenabizi to nic noveho! Nechapu tu zaslepenost fanousku Warhammeru. Uz se probudte! *7*
        • No ked valve nevie konecne vypustit nove L4D a napriek tomu ze som to hral uz aj preskinovane a VACSINU novych kampani vytvorenych uzivatelmi, uz ma to proste tak neberie. Takze som rad za hru v tomto style, aj ked o svete warhammeru neviem v podstate nic (ked uz tak WH40K). A rpg prvky su pre mna dost ozivujuci prvok...Takze myslim ze si len L4D fan ktory sudi hru bez toho aby si ju zahral ;)
          • nightborne
            Navíc tady máš (alespoň podle článků, zatím jsem se k hraní nedostal) loot systém, takže to je takové first-person L4D diablo z Warhammeru... jestli tohle nezní skvěle, tak už nevím co =).
        • Sr_Lobo
          Tys furt jeste nepochopil, ze se nam na tom libi prave to ze herni styl je z L4D vylepseny o RPG prvky a nejakej loot plus je to hozeny do WH sveta. Co je v tom za zaslepenost ? Ne kazdej potrebuje novej herni zanr nebo ohromnej progress za kazdou cenu. Je mi jasny ze autori nemuzou rict na plnou hubu ze "akorat" ohnuli L4D, tak nevim co furt resis ?
          • Přesně jak říkáš.
            No můžeme být rádi, že to nebude hrát každej vocas. Zatím se dá hra skvěle užít a zatím jsem potkal jen jednoho člověka co kazil hru. A to reptáním a spamem.
          • Vidis! Zase to obhajujes jak maly Jarda. Zaslepenost! *1*
            • Zaslepenej si! Ale ubozak jsem nikdy nenapsal!
            • Sr_Lobo
              Neni nad to si krasne podiskutovat, bez urazeni vit? Ale hlavne ze ja sem ten zaslepenej ubozak.
            • Ano ,odpoved hodna tveho IQ. *1*
            • Sr_Lobo
              http://img.pandawhale.com/92175-massive-facepalm-gif-Imgur-e8XZ.gif
        • tohle není battlefront, který je jen zjednodušený battlefield, nesrovnávej nesrovnatelné
          • A vcem je to tak nove ,tak skvele a inovativni? *6*
            • Taky to nebyla reakce na tebe ,ale na Svinu! Nauc se reagovat na spravne komenty ,thx. *7*
            • Sr_Lobo
              Nikdo netvrdi, ze je tam nejaka super invence, krome rpg prvku a levelovani, to tu meles porad jenom ty *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit