Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    Obliceje nejsou dokonale alespon pro me. zajimave je ze jsem poznal herce z filmu a vedelk jasne o koho jde:) nekdy staci naznak rysu. parada. hra me nelaka pristupem kde utikate pred pipanim (to je dobre ve filmu ale takova hra je u me docela nuda) kazdym padem vyzkousim uz jen kvuli nostro a posadce:)
  • hm jeste by to chtelo titulky
  • Tahle hra bude obrovský fail.
    • Walldstein
      Proč?
      • Možná proto, že mohli spíš natočit animovaný film, než vytvořit "interaktivní" hru. Pracovat s prostředím evidentně umí, ale ty komentáře tady ohledně zbytečného hypu mají něco do sebe. Už jsem trochu zase povyrostl a vím, jak to v tomto průmyslu chodí. Znova oblbnout se nenechám. Uvidíme na preview... Ale přeju si, abych se mýlil...
  • Ta úvodní stylizovaná loga CA a Segy jsou naprosto dokonale provedená. Ten poškozený zvuk je perfektní.
  • na Johna Hurta už nezbyly prachy
  • Až s odstupem času shledávám, že Ripley byla neskutečně sexy ženská :)
    • to si říkám i o Katey Sagal, když se podíváš jak ta ženská vypadá dneska, v době kdy hrála Peggy Bundovou to musela být hrozná kost, když si sundala tu příšernou zrzavou paruku *1*
      • Já ve své době erotických fantazií dával přednost Christině Applegate.
      • Ale jako Leela je sexy pořád.
    • Moc dobre si do dnes pamatuju jak jsme sli do kina na vetrelce od 18 vstup my jeste mladici nebylo nam ani 15 a ripley lezla v bilych kalhotkach do skafandru a my zirali s pusou otevrenou.... *14*
  • Ja jen ze zkusenosti vim ze cim vetsi hype pred vydanim = vetsi nejistota vyvojaru = vetsinou prusvih.
    Mezi nama film v podani survival horror/ o preziti s prvky horroru je jedna vec ale udelat hru aby byla hratelna a ne jen odklikavat skripty je jina vec,doufam ze to nebude klikfest nebo kombo konzoloidni mackani timeeventu, a pak jen cumenda na pasaze, stim at jdou dopytle, ale pockam a uvidim jen tomu moc nedavam, tyhle filmove lahudky jsou lahudky protoze to ma kvality ktere hrou neudelas ani kdyby ti vetrelec okusoval nehty z nohy a ty ho mysi hladil po hlavicce :)
    • Heavy rain byla bomba i přesto, že to byl jak říkáš skript za skriptem a konzoloidní mačkáni timeeventů. Přesto ta hra byla boží a zaslouženě sklidila ocenění nejlepší hra roku 2010. S Alien Isolation se to bude mít jako s filmem. Zkoukneš a s pocitem mrazení v zádech strčíš do šuplíku. Po půl roce vytáhneš DvD, aby sis opět připomněl ten divácký zážitek a zježené chlupy na zádech:-) Kdo čeká, že hru dohraje 5x za sebou pokaždé s jiným koncem, nechť si zahraje Stalkera nebo Deus Ex.
  • ja to vidim na steam summer sale 2015 *5*
  • Mně přijde hrozně vtipný jak se celá marketingová kampn točí kolem DLC. A né samotné hry... Kam ten svět dospěl?
  • VaZqeZ_EU
    Já si snad crvnknu jak se těším! ..přeháním. Teď je možná zrovna dobrá chvíle na tohle video *4*

    Vetřelec/Alien 1979 CZ fan made trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=DZJAnQ1Gugc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit