Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak to si pockam az vylezou vsecky DLCcka a pak steam sale here we go!

    Jop sem levnej bastard =D
  • Co je to "exekutivec" společnosti?
    • http://en.wikipedia.org/wiki/Corporate_title
  • Mno DLC su "fenomen" tejto doby a tak skoro to neskonci...unfortunately *13* .
    Ale Alien je aspon solidna hra aj bez DLC.
    Takze fajn.
  • Zatím jsem nedohrál ani základní hru...nějak to ztratilo šťávu a nic mě nežene dál. Ze začátku jsem byl nadšený, ale teď už mi to prijde takové nemastné, neslané. Šanci tomu ještě ale po večerech dám.
  • DeDy
    Jedno z pěti DLC mě zaujalo a to ještě s výhradou. Kde udělali soudruzi chybu?
    • neviem kde oni, ale kde si ju urobil ty, by ma zaujimalo viac, kedze obsah dlc bol oznameny len v jednom pripade a to toho, co vychadza za par dni *1*
      Ostatne sa len spomenuli a uviedlo sa, ako sa budu volat, nikto ale nevie o co v nich vobec pojde, kde sa budu odohravat a akym stylom budu vobec spravene.
      • DeDy
        No právě jaký styl hry to bude. Isolation je o pomalém a náhodném pohybu po mapě na základě údálostí. A najdnou do toho přidají "speedrun".
  • KIMCID
    ještě jsem nedohrál ale paráda za každe + ke hře
  • tonnymontana
    BF3 stye :D sry ale vzdy mi prijde moralni si koupit dobrou hru ale pokud te chteji takhle voje-at tak by k cene hry mohla byt aspon vazelina a rtenka abych se citil dobre kdyz me budou jeb*t. Kupuju hry kde vyvojari podporuji hru, vylepsuji, odstranuji nedostatky a pridavaji obsah jako napriklad vetsi patch. Tady je moralnejsi asi fakt ten warezz at si kazdej rika co chce. Ten kdo chce za hru 500e (nadsazka mozna) tak spis ten je zlodej. a okrast zlodeje? hmm zadnej problem
  • ja dlc nekupuju, protože vetsinou hry ani nedohraju do konce a tohle jsem ani nehrál tak k čemu by mi bylo dlc (logicky). jen jednou jsem skoro koupil ale pak jsem se ovladnul
    • hry jsou moc dlouhý co? taky s tim mam problém, nestíhám je dohrát a vychází jich čim dál tim víc
      • spíš nudný
  • Ať si ty DLC strčí víte kam :)
  • Já chci DLC za aliena.At story získá novou perspektivu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit