Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Pamatuju, jak jsem PS1čkovýho Spider-Mana hrál demo furt dokola... ty první levely znám křížem krážem nazpaměť.
    O to je lagračnější vidět, že i dneska se ty spider-hry hrajou prakticky stejně.
    Ale takovej Shattered Dimensions nebylo (hlavně pro komiksovýho znalce pavouka) vůbec špatný.
  • Spider-Man 2 na PS2 byl asi nejlepší, ale ten loňský Spídy se mi taky dost líbí. Je to sice trochu monotónní hra, ale souboje s bosy a soubojový systém jsou velmi zábavné a propracované. Škoda jen že to město je dost prázdné a dají se tam leda sbírat komiksy, to by chtělo zlepšit.
  • fichtlis
    od dob PS1 nebyl lepší spidey /možná enter the electro/ ale tim to haslo!!!!
  • Opravdu i na PC? pokud ano tak super.
  • conflig
    škoda, že to nedaly treyarchu, původní Spider-man 2 na PS2 a xbox byl bezvadný
    • Já mám rád i Web of Shadows,jasně byla to kopírka Prototype ale vcelku vkusná a zábavná
      • Web of Shadows vyšlo dřív jak Prototype, vyšlo v roce 2008 a Prototype až o rok později :)
        • Jack1947
          Joo, tak mozna to bylo naopak he ? *15*
    • Nejlepší byl Spider-man na PS1.
  • Generalmagor
    Nevim... Nic jsem z toho traileru pořádně neviděl. Sound byl slušnej no :D Nemohu hodnotit, jediné co si přeju a to stále je to, aby se konečně někdo chopil Spidýho podobně, jako tomu je u Batmana, protože Spidy si to zaslouží! *10* *3*
  • Jack1947
    RIP Spideymu s tim ze se niceho noveho nedockame ? To se mi nezda moc hezke, Spiderman si takovyhle osud nezaslouzi, ne ve forme zdimani jeho dobreho jmena *10* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit