Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přeju konzolistům aby na vlastní kůži poznali co je to port z konzole na PC. Ted budou mít port z mobilnich telefonů a nové hračky od amazonu. My pcčkaři sice taky ale už jsme na to zvyklí.
  • neco takovyho jsem si predstavoval pod steamboxem za 99usd (low), kterej jsem si kvuli vykonu prekrtil na streambox, tak tohle valve prospalo, co tam mame dal?
  • Spades
    Tohle mi připadá jako lepší pokus o levné konzole.
    Však to znáte. Reklama v alze na "handheld" za 300, kterej hraje 1000+ her. Je to sračka, ale stejnak to nějaké děcko dostane k vánocům.

    Na druhé straně je pak až herní PC, nebo konzole. Herní PC nemá každý a u nás se konzole většinou moc neprodávají. Spíš hráčům, než děckám obecně.

    Tohle je ale levné, a rozjede docela slušné hry. Opět děcka nebudou mít tak silný mobil, aby tyto hry rozjeli, navíc neví jak připojit ovladač, nebo televizi atd... Jde prostě o to, že tohle spíš někdo koupí svému dítěti na vánoce na hraní, než herní PC, nebo plnohodnotnou konzoli, a tomu děcku to může být úplně jedno. Pokud se z něj stane hráč, stejnak jednou či později konzoli, či herní PC chtít bude, ale pro třeba 5-10ti leté je to úplně v pohodě.
  • Doplním info - budou 2 verze, ta druhá (PG aka ProGamer) bude mít o 40 procent rychlejší pravý klobouček a je určena profíkům v Battlebugu.
  • Mohlo by to snížit cenu velkých konzolí a jejich titulů.
  • wenceslaus
    Amazon... od nich ani rohlík.
  • Tak trochu to připomíná éru tzv. doomovek, každá firma svoji konzoli. Netvrdím,že konkurence je špatná, ale nakonec z toho vyjdou vítězně zavedené firmy zaměřené na mainstream.
  • Veskoslav
    Ten gamepad je pěkně hnusný....
    • třeba se pohodlně drží a snadno ovládá, vzhled mi přijde druhořadý.
  • Celkem nechápu...K čemu by mi byla doma mikrokonzole která funguje na systému android když si k tv mohu připojit jak Pc tak konzoli ba dokonce i mobil ? Není to trošku zbytečnost ?
    • Je to levne, je to pohodlne, budou na to exkluzivni tituly, ne kazdyma doma pc, konzoli a mobil vhodny pro pripojeni k tv. Pokud to zaujme dost lidi, zbytecnost to neni a kolik lidi to zaujme poznas jen tak, ze to vyzkousis. Kdybych mel volit mezi WiiU a timhle pro deti do jejich pokoje, tak zvolim tohle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit