Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    To bych nečekal u hry z českých luhů a hájů  to smrdí průšvihem! 🤔😬😐😑😶🙄

  • herni-pametnik

    Co je cílem hry? Utéct Chuckovi? To je kravina, to nejde dohrát... 😉

  • Tak jsem to za to pětikilo koupil. Uvidíme jestli to bude blbost ale už jen za Chucka mi to stojí 😛

  • spoock

    čuchám, že to bude takové české CODko

  • Gulivera84

    Ta cena je nejak nizka ne...to asi nebude nejak velky a dlouhy...

  • Jen na Epic a bez češtiny?? Tohle mě moc mrzí ale moje peníze neuvidí.☹☹☹

    • Derp_1337

      Jestli kupuješ jenom hry s češtinou, tak to si jich moc nekoupíš, co? 😎

      • ravux

        Vadi mu Epic zalozeny na pro obe strany vyhodne a dobrovolne dohode mezi vydavatelem a Epicem a navic je pologramotny, tak hadam, ze tech penez mit stejne moc nebude, a proto si musi peclive vybirat.

        • uaxpk

          Souhlasím. Jen pozor s tím "pologramotem", když nepoužíváš (lenost?) diakritiku :).

          • ravux

            Nepouzivam != neumim ;) Btw prijde mi, ze bez diakritiky se pise zejmena na netu/na mobilu uplne bezne, zejmena, pokud jsi zvykly na EN klavesnici. Tohle bych jako tema nevidel.

            • uaxpk

              Jj. Uznávám, že s tím mám problém jenom já (nebo je nás velmi málo). Prostě se mi to pak špatně čte. Pokrok sám holt nezastavím :).


              PS: já píšu s diakritikou i SMS = jsem divný no :).

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Záleží na okolnost a konkrétních slovech. U některých slov háčky a čárky dost mění význam slova, takže je dobrý nápad si dát tu práci s napsáním diakritiky.

                • uaxpk

                  Reakce na příspěvek:

                  Asi tak. Kdyby ravux nezmínil toho pologramota, tak bych na diakritiku neupozorňoval (nejsem takový pedant).

                  1) na komunikaci s úřadem (škola, pracovní CV, soudy atd.) se háčky/čárky určitě používají

                  2) kdyby nebyla diakritika důležitá, tak se na základní škole neučí

                  ravux mi prostě nabil :), nic osobního.

    • so lame

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit