Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není to překvapení, skutečně. A jak bylo řečeno, tak lepší 2 roky čekat a pak mít AAA(A) titul, než horkou jehlou sešitý CoD ve třetí osobě. D3 RoS, NHL15 a New Order Wolf to snad do té doby zaplní. Třeba se i na Microsoftem olhaný hráči Xbox One dočkají do tý doby něčeho fakt dobrýho než to vyjde. Zatím kromě Thiefa není nic ještě... Ale slibů mraky to je fakt...
  • Jack1947
    Rekl jsem ze me uz nic neprekvapi takze uz se jen budu divit kdyz nebudou mit dalsi a dalsi hry , zasrané odklady!!! *10*
  • " a aniž bychom chtěli šířit fámy " na to je jednoduchá rada, prostě je nešiřte. Dále vynechte výmysly a domněnky a nezbyde vám nic. Taková je informační hodnota tohoto článku.
    • Suhlasim, ze sa tu vcelku vari z vody ale HLAVNY UCEL urcite nebol podat info o hre ako takej ale pripomenut potencialne skvely titul, ukazat, ze sa na nom pracuje a podotknut ze dalsie info sa ukaze na E3. Pre mna ako cloveka co sa o hru zaujima a sleduje co je nove, to rozhodne splnilo ucel.
  • Mato1987
    moment to bude len rpg? ja som myslel, že to bude mmorpg...
  • Počkat. Tak je to rpg nebo mmo?
    • MMO s prvky RPG *5*
      • *9* Už mě to skoro začalo zajímat.
  • Pepinator
    Pokud to bude pro dobro té hry, tak nevadí.
  • Jen ať to odloží. Alespoň nás to ochrání před pre-alpha, open alpha, public beta a všech dalších paskvilů na který si dnešní vývojáři zvykli.
  • Sem natěšenej, ale raději bych si střhnul pokračování SWATu
  • nevím čemu se divíte ... já jsem už dávno viděl The Division v předprodeji na xzone s datem vydání v roce 2015 takže mi tento článek neřekl nic nového co se vydání týče :)
    • Miserius
      Prosimvás lidi, obchody s hrama si tam můžou psát co chtěj, ale dokud to Ubisoft neřekne oficiálně, není to kupodivu oficiální... Něco jiného jsou obchody jako Amazon, který možná ví něco dříve než ostatní, ale určitě ne nějaký Xzone...
      To je jako když tady třicet lidí před pul rokem křičelo že GTA V vyjde na pc v únoru, protože to tam mělo napsaný Xzone...
      • No mě by hlavně zajímalo kdo vůbec na Xzone nakupuje...

        Jeden z nejhorších českejch obchodů, za ty ceny by měli střílet...
        • Miserius
          Je to blbý no. Největší fail je že vždy píšou ZDARMA dárek ke hře, je to většinou nějakej cajk a ještě hra o 3 stovky dražší než jinde, takže to zas tak zdarma neni
          • no ale sbíráš ty jejich body za nákupy za které ti pak dají slevu *3*
            • To jako myslíš ty bludišťáky ?
            • Miserius
              Jo, za utracenych 1400 dostanu 50 korun slevu... takže je to předraženy jen o 250 POKUD se rozhodnu koupit zase něco... Některý ty darky jsou tam fakt pekny, takovych 7 her jsem tam mel predobjednanych jen kuli darkum, ale kdyz se clovek porozhlidne, poridi to o stokoruny levnejs. Naposledy Dark Souls 2, ktery jsem koupil v den vydani o 400 levnejš než meli oni...
  • Miserius
    Znova jsem koukal na gameplay z loňsky E3 a vypadá to neuvěřitelně... doslova, nevěřim že to takle bude ve finále (a to nemluvim jen o tom že tohle měli přípravený jako scénku do televize)
    • Ak veris ze to bol naozaj gameplay tak si dobre naivny.
      • Miserius
        Tech gameplayu je vic, stačí projet youtube. Nesmís být tak paranoidní
    • Na PC možná ano na konzole určitě ne....
      • Miserius
        Mě nejde o grafiku, ale o tu atmosféru z toho dema... Prázdné město (né XXX hopsajících hráčů), banditi na policejní stanici, zemětřesení - rozpadnutí vnitřku stanice atd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit