Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak sem viděl ten minecraft, tak sem vypnul trailer...
  • Jako jo ale nejak nechapu co je v tom popisu ohledne mesicnich poplatku
  • no man sky 2.0
    • budes mit uplnou pravdu pokud zrusi multiplayer, staveni lodi/zakladen a nastroje pro komunitu.

      tezko rict jak dobra hra to bude uz ted, ale pokud dodrzi ty tri ukazane veci tak jim zase muzem nadavat ze neudelali obsah sami a nechali to na komunite. *3*

      no... ted vazne.
      hra vypada v techle chvili moc dobre i kdyz plno veci neni jasnych, takze se nechme (snad) mile prekvapit.
      strasne moc bych jim pral aby hra dopadla dobre
  • Na youtube už je řada videí o tomto projektu. Je to velká věc. Snad to zvládnou. Mám své pochyby, ale snad se jim to podaří.

    Pokud se jim to podaří, bude to dost možná další milník ve vývoji her. Budou tam muset řešit řadu zajímavých problémů. O některých mluví v přiloženém videu. Fakt jsem na to zvědav. Takto nějak si představuju next gen hry.
  • walltar
    Tak sem jim zrovna přihodil... Díky za info.
  • Držím tomuto projektu palce rovnako ako aj Planet nomads. Obe hry sú dosť nápadné Space engineers. Jedno viac, druhé menej. Space engineers som mal veľmi rád. Problém tam ale je, že akonáhle postavíte väčšiu budovu, či loď (cez 4000 kociek) tak server ide do kytek. Takže potom treba wipe a je po hraní. Vypadá to, že ten ich engine proste viac nezvládne. Veď bodaj by aj, keď každá jedna kocka je modifikovateľná. Dúfam, že tieto dva nové projekty nebudú trpieť týmto neduhom a ich engine bude omnoho lepší.
    • Space Engies jsou fajn, ale neskutecne me stve rychlost vyvoje. Kupoval jsem to pred rokem a chapu, ze je to stale early access, ale bugy ktere existovaly pred rokem jsou ve hre stale, optimalizace je silena (na cca strednim PC mam na planetach prumerne 15-20 FPS), multiplayer se neda hrat, protoze zaparkujete raketu a ta vam nasledne prolaguje pulkou zakladny a pobori ji, o kolech se ani nezminuju, protoze ty jsou uplne zbytecny. Mam takovy pocit, ze to dopadne stejne jako Miner Wars a prachy z tyhle hry da do vyvoje te slavne AI.
      • je nad zalagované slunce jasné, že SE jsou totálně v čoudu .. stejně jako moje 5ti kilo : )
      • Doba pokročila. Proč prodávat hotovou hru, když se dá prodat engine? *1*
    • Není nahodou planet Nomads hodně stará hra o létajících ostrovech ?
      • ne, to co myslis je Project Nomads

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit