Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim kamioňáci dá se v American Truck Simulatoru jezdit taky něčim jinym než jen kamionem? dá se tam taky jezdit policejním vozem například?na youtube jsem viděl videa že policejní auta ve hře fungujou ale mně to teda zatim nejde mam tam policejní vůz v modifikaci aktivní ale nikde ho nemůžu koupit nebo vůbec najít,hraju to teprve chvilku poradí někdo?? *3*
  • Prosím opravte to sekaní ve městech!!!jinak super hra
    • hm, musel jsem snížit detaily a pak se to sekat přestalo
  • Je vtipne, ze pod clankem je reklama na herni masinu LYNX, na ktere pry redakce pari hry, ale pan recenzent evidentne hral na nejake hodne stare plecce. Ty screenshoty tomu odpovidaji,.. nebo je to zamer ukazat hru na low detaily? Pritom na beznem stroji hra vypada prekrasne.
    • Přesně to mě jako první napadlo! Proč to sakra má tak na nízké detaily?
  • Tohle jsem nikdy úplně nepochopil. Je to tak, že člověk vyzvedne zakázku, a pak třeba 5 hodin jede na místo určení? Proti gustu žádnej dišputát, jenom mě zajímá, co hráči shledávaj na podobnejch hrách atraktivním.
    • Je to spíš druh relaxu bych řek. Scenérie jsou hezký, vytočit se nebo zaparkovat občas náročnější a u toho si pustit rádijko mě občas baví. Hodně zábavnosti přidá i volant s dobrým raidem. A to nejsem na kamiony nijak zvlášť vysazenej.
    • v ATS jsem jel nejdelsi zakazku asi pres hodinu realnyho casu (28h herniho)
    • Já třeba nechápu, proč někdo vůbec leze na diskuse o hrách, které ho nezajímají.
      • Protože se chci třeba o nich něco dozvědět od lidí, co to hrajou, a podle toho se rozhodnout, jestli tomu přece jenom nemam dát šanci?
        • Po pravdě na tom nic zábavného není, ale stejně mám odehráno cca 50 hodin.
          Jedinné co tě nutí jezdit je touha po tvém vysněném kamionu.
          Až si na něj našetříš tak pak to rychle omrzí.

          Něco jiného je když si k tomu stáhneš Multiplayer. To už např. se 3-4 kamarádama sranda je.
          • Presne takovyto nazor maji lide, kteri to hraji jako arkadu a jezdi na sipkach 120km/h pres mesto z horniho pohledu.

            Pokud si nastavis realisticke parametry kamionu/navesu, rucni razeni, pouzijes volant, postahujes mody a budes se snazit jezdit jako v realu, tzn. neudelat zadnou chybu, hra te bude bavit klidne i nekolik stovek hodin.
            • Jeste bych dodal, ze MP v teto hre je naprsto priserny. Mody v nem nefunguji, zadna AI doprava, jenom lidi, kteri ve vetsine pripadu jezdi jak magori.
  • Byl bych rád kdyby příště přidali nějaký severní stát, např Oregon, Washington, Idaho. To jsou státy s dostatečně rozdílným charakterem, a určitě by to chtělo přidat další trucky. 3 trucky jsou málo, chybí mi i nějaké starší kousky jako je Kenworth K100. Docela pěkné by bylo kdyby tvůrci zavedli "truckobazar" starších vozidel.. Ford CL 9000, Kenworth K100, prostě bazar s legendama mezi trucky.
    • SCS Software je teď obrazně v podobné situaci jako Blizzard, když si přidává content do World of Warcraft. S tím rozdílem, že nemají miliony hráčů, kteří by za každou malou změnu zaplatili nebo přečkali i ty dva roky hrajíc tu samou mapu stále dokola. Ta možnost kam rozšiřovat silnice je obrovská a přesně jak píšeš, chtělo by to rozšířit hru o nějaký stát s rozdílných charakterem. SCS něco takového přesně plánuje, avšak už to nebude formou posledního "datadisku Arizona" rozšíření zadarmo, ale formou DLC. Na druhou stranu kousek herního světa je neskutečně v detailu a je radost po něm jezdit. ad. multiplayer - kdyby jen byla možnost vypnout magory :) . Kamiony které ještě ve hře nejsou, můžeš zatím rozjet přes mód, doufajíc že autor dodrží alespoň trochu reality.
      Člověk by měl sledovat saitu World of Trucks, ale to je něco co SCS prezentuje v konečném stavu. Informace od komunity jsou vždycky něco víc a teď jak jsem předeslal bude skupina lidí, nadšenců, gamerů s vývojem hry poměrně dost mávat http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=185&t=161375 - Arizona měla být už v původním vydání ATS, řekněme, že začínáme od 0. *3*
  • Vždyť Kenworth W900 je ve hře už tak 2 měsíce, tak jakápak největší změna? Celkově je ta recenze nějaká nevyvedená. Autore, nešlehnul sis něčeho?
    • Taky si říkám, že už ho tam nějakou dobu mám. Ale tak co čekat od recenzentů - oni hrají jen po dobu recenzování (za peníze). Prostě ATS po první recenzi vypnul a zapnul ho zase až na tohle DLC a žije v domnění, že spousta těch nových věcí je součástí toho DLC. Přitom už tam toho hodně přibylo v rámci updatů.
  • PreidaQ
    Mě by zajímalo, jestli ta Arizona ležící na západním pobřeží je myšlena obrazně ve větším měřítku, čímž je to v pořádku, či doslovně, z čehož by vyplývalo, že by se měl za sebe autor stydět. Tak jak?
    • MickeyMutant
      Pravda, slovo "pobřeží" se mu k Arizoně a Nevadě připletlo zřejmě nedopatřením. Na druhou stranu, Shakespeare má Bohemii taky na břehu mořském, tak co?
  • MickeyMutant
    Kolik je v Americe států?
    • S Ukrajinou 52 myslim...
      • Tak nějak, ale musíš ještě připočíst spoustu kolonií.
        Např.Německo, Polsko, Maďarsko, ČR nebo Afganistán :-)
        Vývojáři si asi vzal moc velké sousto.
    • BoB.2
      3
      • MickeyMutant
        Správně! Japonské pacifické státy, Neutrální zóna a Velkoněmecká říše. Ale jen ve světě Philipa Dicka.
    • Nejsem si jistej, ale je jich buď 32 nebo 64.
      • na krtka dost geniální odpověď
      • Tvoje genialita se nezakládá na pravdě.
        • Každej máme vlastní pravdu. :-)
        • MickeyMutant
          Svým způsobem má v obou případech pravdu.
    • Zir074
      Dozvíme se s posledním DLC...
      • MickeyMutant
        Pavel Válek bude muset spolykat ještě fůru mil, než to stoprocentně recenzentsky pokryje.
        • PreidaQ
          Tím spíše, až bude stát po státu pokrývat celý vzrušující a rozmanitý středozápad.
    • solomon.short
      to se jako ptas vazne?
      • MickeyMutant
        Ptám se jako vážně.
        • Zrataj kolko ma hviezdiciek na vlajke a mas odpoved
          • Na tý jejich blbý vlajce je i hvězdička třeba za Hawai.
            Takže tohle není dobrá rada :-)
            • Coze ? Samozrejme ze je tam hviezdicka aj za hawai kedze je to ich stat? Pyta sa kolko ma amerika statov ? Takze o co ti ide?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit