Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • holt Activision zaplatila víc a Blackops se na základnách US Army budou líp prodávat :-D
  • Ať to změní na Amíci proti Teroristům - ne ? Tak se teď jmenuje moderní nebezpečí !! Teroristy snad amíci pustí !! hehehe stejně je fakt prdel jak jen stačí na někoho ukázat a říct TO JE TERORISTA a má to spočítané ! Koneckonců talibance vycvičila u.s. armáda takže nexápu co jim na tom vadí - že by komplex z minulosti. Jsou to neuvěřitelné jelita - pro firmy však podstatná kupní síla - bohužel !
  • nakonec kvuli vyp*cenejm amikum budete strilet leda tak kravy jen aby USA a jejich rodiny byly spkojene omg
  • nevim jak vy, ale ja jdu zahrat betu a za talibance postrilim par amiku ;)
  • Pro me dnes beta konci a pres jiste vyhrady ke zbranim( neni nad to vyrazit na strelnici) jsem spokojeny. Kupuji. Mapu Kunar Base jsem zcela vynechal,rezba ve stylu CoD me nezajima. Zato Shahikot Mountains je jine kafe,fantasticka atmosfera a navic pokud se sejde parta lidi kteri jsou u strilecky schopni pouzivat aspon cast sveho mozku lze ji i uspesne dobit. Mile me prekvapilo jak si autori dali praci se zvuky. Strilite v soutesce,v jeskyni a hned je patrna zmena. Bohuzel uz i v bete byli zaznamenani cheateri,naivne jsem si myslel ze zustanou u sveho oblibeneho MW2.
  • Ja bych jim dal verzi, kde se da v multiplayeru hrat pouze za Americany, to by se jim asi teda libilo, kdyby se jim vojaci strileli rovnou jen mezi sebou... *12*
    • to by bylo dostrné to by bylo jak delta force:black hawk down :D ale co to by pak nepoznali kdo je kdo ale Tallibán by tám měli dávát protože decdka nebudou sřílet svoje krajany ale nepřátele a stejně male děcka multák nehrajou
  • Takovej shit jsem opravdu dlouho nehrál!
  • Jejich rybíz, sami se tím okrádají o zisky.
  • Větší sr*čku než je tohle jsem snad ještě nehral. Samozřejmě myslím Multiplayer...
    Nevyvážený, mapy nahovno, hromady hackerů, a to je prosím jenom Open BETA.
    Jde to s EA od 10ti k 5ti.... *12*
  • uz by niekto mohol spravit multak co by vsetkych posadil na zadok. Vela hracov, pekna a realna grafika a vsetko co k tomu patri. Pustil som Betu a zatial priemer. I ked toto s tou armadou je mensi hype.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit