Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ea a disney spolu znásilňují star wars
    • Jack1947
      Jenže tobě se nelíbí díly z roku 78+ takže taky nebudeš nějak velkej fanoušek.
      • pleteš se hochu... EP IV a V byly dost dobré, i přes dnešní směšné technické zpracování jsou to pořád velice dobré kousky, EP VI už byla slabší a i episody I a II jsou meh... za nejlepší považuji EP V, III a rogue one...
        • Jack1947
          Vlastně má chyba jsem zapoměl že se ti vyjímečně něco starého líbí, jak řikám fanoušek nejsem ale prostě ty novější se na ty staré nechytají vůbec, Rogue one bylo spíše něco mimo a proto to bylo tak dobré.
  • Derp_1337
    "pak přišlo vedení EA, všimlo si, že hráči chtějí prý trávit čas
    především ve znovuhratelných online světech, a pustilo se do překopání
    celého konceptu.
    "

    "To, na čem v současné době pracuje EA Vancouver...je prý mnohem víc open world..."

    OMG! Nechápu, kde EA furt bere to přesvědčení, že lidi chcou hrát JENOM open world hry. A ještě k tomu v podání EA to určitě bude další rychlokvaška, kde ten svět bude zaplněný lacinými a nudnými questy.
  • Row
    Kdyz tehdy oznamili onen "restart" projektu, presne jsem si rikal ze bych se ji vubec nedivili kdyby jim se slovy "I'm too old for this s*it!" ukazala prostrednikcek a zaridila se sama pro sebe. A pritom z toho na SWCU v Londyne byla na panelovy diskuzi tak tak nadsena. :-/


    Skoda... toto a 1313 byly asi jediny SW hry ktere ve mne jeste vzbuzovaly zajem :-/ Ted uz ve mne spis vsechny (ne jen herni) SW projekty vzbuzuji spis paniku. :-/


    P.S. Aaaa jeeee... trapna pre-cenzura uz zase uraduje... jsem zvedavy jestli si redakce do podcastu a gameplayu poridi taky "pipak"... 😐

    • Jack1947
      1313 byl asi nejlepší Ea Sw projekt škoda ho to bez debat.
  • Kori
    Kdy končí ta desetiletá (?) licence na Star Wars kterou EA dostalo od Disney/LucasArts? Doufám, že jim ju neobnoví.
    • Jack1947
      Není to jedno obě firmy nestojí za moc 😐
    • KrPa
      no dostali ji v roce 2013
  • Jack1947
    Tomu se řiká solidní sešup + že už nedělá pro tuhle zlou megakorporaci 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit