Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim, ze v mem prispevku zbytecne hledas neco, co v nem neni. Neco spatneho a neco kym chti nekomu blizit a podobne. Nehledej ve vsem hned kousavy zamer. Psal jsem naopak o pochopeni toho, ze to muze nekoho zajimat. Je to podobny povzdech jako nad tema krasnejma hrackama zbrani, ktere jsem v mladi chtel a az teprve ted je vidim v obchodech. Muj vek jsi sice secetl spravne, ale to ze mi bylo 12 jsem zjistil diky datu vydani Destruction derby.
    • V pořádku tedy. To víš, dneska jsou kousaví všichni, člověk to už vidí všude. Má chyba.
    • Tohle je reakce na 9812424, blbe jsem kliknul. Ale vzhledem k "zivosti" diskuze tady, je to asi jedno.
  • Chtel jsem napsat, ze je to zbesila mela a ze nechapu, jak to muze nekoho bavit, ale pak jsem si vzpomel, ze kdyz mi bylo asi 12, tak jsem se naramne bavil u destruction derby a moc pral jsem si aby neco podobneho vyslo s mlacenim a kopanim. Koukam, ze jsem se po 17 letech dockal. Jen teda vkus se mi trochu zmenil:)
    • Hmm, no, každej jsme jinej, že jo? A každýho baví něco jinýho.

      No a někdo k tomu ještě jako bonus potřebuje ukazovat svou dospělost tím, že se diví jak může někoho bavit něco žběsilého. Tak gratuluju k tvým zřejmým 29 letem. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit