Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle je dobrý v reálu, ale je to drahý, po letech seš sešroubouvanej a nakonec se na to stejně vysereš, pač po třicítce zlenivíš *10* .....pak to po roce vytáhneš, že zavzpomínáš.....a rozbiješ si hubu na druhym dopadu *15*
    • strabo
      34let a stále mě to ba....ale s tím druhým je to pravda *1*
  • Jack1947
    No aspon že to vypadá trochu použitělnějc... teda doufám. ( žádnej trials zestrany viděnej)
  • Hmmm to se nám to vyvinulo , z jízdy motorkou mezi kmeny až po Downhill .
    Super , ještě k tomu přistoupit s láskou a smyslem pro detail a nenechat se zlákat arkádovostí ....
    Ovšem jak znám Cycling manager ....jsou toho tihle taky vývojáři vůbec schopni ?
  • přál bych si, aby někdo konečně udělal na pc pořádnou adrenalinovou zábavu. tohle se mi zdá jako zábava na hodinu a to ještě těžko říct, jestli to bude zábavné. možná to steep? po těch různorodých recenzí jsem neměl chuť to zusit.
  • Nemôžem si pomôcť, ale príde mi to narýchlo splácané, nedotiahnuté. Krkolomné pohyby, hlavne, že vidla pruží, to je podtstané... to mohli dať aspoň pár šutrov na ten takmer dokonale hladký povrch trate cez les, či dolu tým kaňonom. Nejaké nerovnosti, nech sa to pruženie trochu zahreje. :) No, ale aspoň niečo - keď neprší, aspoň kvapká.
  • bukrr
    Super! Něco jako Downhill Domination na PC si nechám líbit!
    • Kravicka
      Kdyz ted koukam na gameplay https://www.youtube.com/watch?v=IJADF4yH2bY tak si rikam jak jsem to mohl hrat s tou doskakujici grafikou a glitchema v grafice :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit