Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan_Klobouk
    "Andrew House, který pomohl stvořit PlayStation, po téměř třiceti letech opouští Sony"

    Rozumim, uz se na to nemohl divat. ;)
    • Jack1947
      Ještě to vydržel tak dlouho! PS4 (potažmo PRO hybrid) ho donutil odejít!
  • PreidaQ
    Člověk si přečte titulek a cítí respekt k chlapíkovi, který je zřejmě nějakým elektronikem či programátorem. Pak zkoukne článek a on to nějaký markeťák.. prý pomohl stvořit, hmm, tak nic no.
    • Marketing je taky důležitý. Vnutit lidem něco, co neznají a v podstatě nepotřebují, udělat z toho žádnanou věc, je taky úctyhodné. Určitě si všichni vybaví nějaký produkt, který byl kvalitní, ale selhal na marketingu. Mně se třeba vybaví WiiU.
  • Proč to drží jak nějaký odpad? *1*
    • Drží PS4 jako trofej ty ODPADE :-)
      • Držení rukou by možná odpovídalo, ale odkloněná hlava jasně prozrazuje jeho nechuť k držení. A řekl jsem, že to drží JAKO odpad, ne, že si myslím, že to odpad je. *1*
        • Jack1947
          Jak potom drží nějakej hlavní platfusák XBONE ( v igelitovým pytlíku - protože ten smrad se už nedá vydržet??) *2*
  • ringmancz
    hrozně nesympatickej člověk
  • Mart9
    PS4 je jeho majstrštyk. Skvělá hračka.
    • jj povedlo se.. neergonomický ovládač se špatnou výdrží.. výkon nižší než u konkurence.. a nemožnost zpětné kompatibility.. k tomu se přidají věci za které nemůže on.. jako třeba ta středověká exkluzivita a hned tu máme jednoúčelový kus hw na který se práší *5*
      • Kompatibilita - fakt. Neergonomickej ovladač je subjektivní, ale většina lidí včetně mě preferuje xbox ovladače - ok, ale nižší výkon než u konkurence? To mluvíš o nevydaným xbox one x? Vanilla xbox one nezvládal u novejch releasů většinou ani full hd a i na nižším rozlišení měl problémy. Dobrej vtip.
      • Mart9
        Tak ovladač jdi reklamovat, protože si asi dostal nějaký křivý výrobek bez baterie. Nekoupil sis u větví Polystation?

        Já jsem s výdrží spokojen, je i super, jak rychle je nabitý. Ovladač tvarově nejlepší, co jsem kdy měl a mimořádně kvalitní. Po dvou letech hraní jsou kloboučky stále jako nové a nekvrdlají se, což se mi u předchozích gamepadů taky nikdy nestalo.

        Zpětná kompatibilita mi vůbec nechybí, žádné hry z předchozí generace nemám a co si chci zahrát, to vyšlo remasterované.

        Prostě paráda. Spíš mě mrzí, že jsem se nenarodil o 10 let později.
        • ringmancz
          Deset hodin na baterku je fakt super! Steam Controller jede na 2 tužkový a ty tam vydrží věčnost, to samý Xbox.

          A asi hraješ málo, protože za moje 2 roky hraní to vypadá takhle - https://imgur.com/a/b4gCn
          • Novější verze je údajně odolnější. Já pro jistotu používam ochranný kloboučky a zatim drží, ale všeobecně dualshocky vždycky byli a jsou nejhorší ovladače, co jsem kdy delší dobu používal. Nekvalitní a rozložením tlačítek pro malý ručičky. Už jsem uvažoval o "pro" controllerech s podobným layoutem jako má xbone/x360, ale žádnej mi nepřišel dost dobrej na to, abych investoval 2-3 litry za kus.
          • Mart9
            Odhaduju, že mám odehráno cca 2000 hodin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit