Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hra me bavi ale chtel bych to mit na Android. Na PC je tam vzdycky neco co bych hral radsi :D
    • Přesně tak, androidí DD bych koupil okamžitě.
  • Hmm tak si říkám jestli obtížnost nepůjde s DLC někam do úplných pekel. Už teď jsou moje družiny na úrovni zdegenerovaných chrochtajících kleptomanů a já se nemůžu pohnout dál kvůli nedostatku peněz a příčetných high-lvl dobrodruhů. Jako bonus pravidelné návštěvy dobráka zbýrajícího hlavy.
    • Já s penězma míval problém než přidali Antiquariana. S tou postavou donesu z běžnýho medium dungeonu 15 až 25 tisíc.
    • nejlepsi jak vydelavat je projit dungeon tak akorat, aby se vysvitily louce, celou dobu nic nesbirat, a pak vybrat curia po tme (jit tam rovnou bez louci je masakr, ale tohle se mi dost osvedcilo, nasobi to vydelky)

      taky je dobry prodavat nepouzitelny cetky
      • jo a timhle stylem se nejvic vyplati ty kratky, je to rychly, nizky vstupy a naplni to celej inventar

        do tezsich jen kvuli naky kruty cetce (pratkicky maj smysl jen ty, co zvysujou poskozeni o desitky procent a nebo leceni), stejne tak se vyplati nekosit bosse hned jak to jde, ale az je u nich nejaka pekna odmena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit