Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wizaard
    Tak na Fall of Reach se těším. Knížka byla fajn, dobře to doplní příběh. A hlavně se to drží ověřené předlohy, ne slátaniny typu Nightfall (to byla tragédie...). Já si vůbec myslím, že by z materiálu z Fall of Reach byl dobrý film, myslím plnokrevný film - takový Master Chief Origins. :-)
  • Uz aby Telltale udelal Halo hru.
    • Keyz
      To bude bomba. Jako přes kopírák.

      Stejně blbý styl grafiky a i v tom stylu stejně blbá grafika, protože to portuji z talbetů nebo co.
      Možnost na oko se rozhodnout aby to stejně dopadlo předvídatelně anebo tě to zavedlo stejně tam kam to chce. Vydávání na díly.
      Navíc většina rozhodnutí je zcela k ničemu.

      Smutné, že tahle firma se bere jakože dělají dnes dobré adventury. To nedělá advetury nikdo jiný? Sherlock je super, vypadá super, a lze tam různé věci pokazit. Takto kdyby to vypadalo a kdyby to udělali. Anebo třeba jinak jako jiné hry. Jen ne Telltale, kde na každou větou máš 5s aby jsi něco kecl, protože takto vypadá běžně rozhovor *15*
      • Vojta_Ilavsky
        Life is Strange je taky výborná+je tady spousta adventur jako třeba The Last Door, která je doopravdy suprová.
        • To možná jo ale HALO ? ? ? ? ..... zamysli se ..... Halo je prostě AKCE ....
          • Vojta_Ilavsky
            Akce a Příběh.
            • No šak a udělat z toho telltale ..... no way .... Mě osobně by to naštvalo protože by z daného universa ždímali co de.... Jsem rád, že je to jen tam kde to je... :-P
    • Proboha jen to ne...
    • Boh s nami a Telltale prec. Uz len aby sa do toho zacali fusovat.
    • Vojta_Ilavsky
      Jenom to ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit