Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyplněno, ale konzoli fakt ne. Kdo se o ní přihlásí jako první bude jeho ( na poštovné kašlu )
    • Beru tě za slovo...
      • Mart9
        sakra
  • Jack1947
    Xbox mam... (docela dlouho) ale protoze pisete o novem (doufam ze nabouchanem) Levelu neda mi to napsat ze se uz tesim. Doufam ze ho budu hltat dele, (ten minuly jsem proletl rychle a i prestoze jsem jeste nedocetl predminuly - coz je ok uz mam doctene oba.)

    Preji hodne stesti, v ankete ostatnim. *3*
  • Zajímavé, že se všude soutěží o Xbox a o PSko nikde :D :D :D MS rot in hell :D
  • Tak odeslano. Predem dekuji za Xbox *5*
  • x_ander
    Dotazník je za mě už vyplněn. Xbox by se hodil, ale zúčastnil bych se i bez vypsání téhle odměny. No a protože v ankete chyběla kolonka na nějakou poznámku (nebo jsem si jí možná nevšiml), tak to hlavní napíšu sem. Restartovaný Level je pecka, ale stále mu i téměř po roce chybí ta nejzásadnější věc: Page 42. Tak směle do toho, kluci, na to čekáme :)
  • Kdo opravdu chce a potřebuje ten Xbox, nechť třikrát učiní "otčenáš". Uvidím, co se s tím dá dělat.
    • Ty prodejná mrcho !!!!!!!!!! *10*
    • Zase ti mrdlo v kebuli, Kilianová?
  • MARTASLJ19
    Xbox 360??? Hmmm keby je vo výhre radšej už Xbox One. Čiže sa nezúčastným, nech ostatným zvýšim šance *3*
    • Mart9
      Díky.
    • Keyz
      Tak je to zadarmo. Lepší než nic :)

      Cena za 10.000 Kč by byla dost neadekvátní, když pouze musíš vyplnit dotazník.
      • MARTASLJ19
        Xbox360 mám tak nepotrebujem druhý. PS 3 som pred nedávnom predal. Ale Xbox One by som bral ale tak ešte nie je oficiálne ani u nás a nemá zmysel ísť do nových konzol teraz. Slabý výber dobrých titulov a ešte veľa vecí na dolaďovanie. Slimka Xboxu alebo PS 4 to istí *3*
  • Uncle Draken wants you :D
  • Level se mi velice libi, ocenuji ho obzvlast u obeda :) Co se mi ovsem nelibi, jsou plne hry. Za me teda velka slabota (moje subjektivni hodnoceni). Korunu tomu nasadil nefunkcni kod na steam.
    • Mart9
      Ajaj a teď to zase začne :D
      • Přiložený hry stojej za h*vno a články si můžu přečíst i na netu... A tu stovku můžu ostatně i spláchnout do záchodu, vyšlo by to v tomto případě nastejno.
        • Dej si ruku na srdce a řekni, že bys to opravdu udělal. Hlavně nelži sám sobě *4*
        • Dost clanku z Levelu je na urovni a o tematech, ktery si na netu fakt neprectes. V tomhle se to panum zatim prekvapive povedlo. Jen ty uvahy na zacatku zatim nic moc.
        • Mart9
          Jako člověk, co má maturitu z matematiky, ti můžu říct, že to nevyjde nastejno. Takhle si za tu stovku koupíš cca 60 listů, které pak do záchodu můžeš spláchnout jednotlivě, jestli si rozumíme *3*
          • A to si jeste nezapocital realnou moznou usporu za investici do toaletniho papiru v pripade ze je nebudes splachovat bez uzitku i kdyz pravda, kridovym papirem se p*del utira o poznani hure, a to jsme z diskuze jeste vyloucili elektronickou verzi ktera je levnejsi ale zaroven ji pri splachovani do zachodu musis poslat potrubim po elektronickem nosici (treba desktop se bude splachovat pekelne blbe).
    • za mne dosud dané hry slabota.to snad raději nic.
  • Mart9
    To je ta samá anketa, co tu byla před 14 dny? Rád bych ten Xbox (předem díky *3* ) tak aby mi nic neuniklo *4*
    • Zkus pohledat na nejbližší skládce... Třeba tam někde bude nějaký pohozen vedle porouchané sekačky.
      • Mart9
        Díky za tip. Máš zkušenost, jestli se dá takto snadno sehnat i ovladač? To je nevýhoda bezdrátů.
        • mám doma 3 bezdráty .. 2 k xboxu a 1 k PC . . fungujou bez problémů
      • už mám na reklamaci v práci tři fungl nové stejná chyba -kinect.musím ale říct že má super ovladač.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit